Ухвала
від 28.04.2011 по справі 6/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

      

"28" квітня 2011 р.                                                             Справа  № 6/25

     

За заявою Приватного підприємства "Конвалія-Медікал", м. Ужгород

про банкрутство Приватного підприємства "Конвалія-Медікал" (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Мондока, 5, код ЄДРПОУ 32858056, р/р 26001000008213 у ВАТ "Електронбанк", м. Львів, МФО 325213)

Суддя  Й.Й. Кадар

За участю представників:

Лквідатор –Руденко О.В., арбітражний керуючий,

Від ДПІ у м.Ужгороді –Попельський С.М., представник за довіреністюю,

Від „Промінвестбанку” –Жихарєва О.В.,

Суть спору: розгляд справи про банкрутство Приватного підприємства "Конвалія-Медікал" (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Мондока, 5, код ЄДРПОУ 32858056, р/р 26001000008213 у ВАТ "Електронбанк", м. Львів, МФО 325213) відповідно до положень Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,

ВСТАНОВИВ:

          Постановою господарського суду Закарпатської області №6/25 від 20.01.2011р. Приватного підприємства "Конвалія-Медікал" (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Мондока, 5, код ЄДРПОУ 32858056, р/р 26001000008213 у ВАТ "Електронбанк", м. Львів, МФО 325213) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Руденко О.В., якого зобов”язано подати суду відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури.

          Вищеприведеною постановою суду зобов'язати ліквідатора опублікувати відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури в офіційних друкованих органах у п'ятиденний строк з дня отримання постанови, щоквартально подавати суду відомості щодо проведення ліквідаційної процедури, провести інвентаризацію підприємства та вжити всі заходи до виявлення майна банкрута          та призначено заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту та ліквідаційного балансу у судовому засіданні.

          На виконання вищеприведеної постанови суду ліквідатор банкрута Руденко О.В. подав суду звіт ліквідатора про вжиті заходи в ході здійснення ліквідаційної процедури, реєстр вимог кредиторів та заявив у судовому засіданні клопотання про відкладення заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури з огляду на розшук та виявлення ним майнових активів боржника та формування ліквідаційної маси, що в основному складається з заставного майна, проведення інших заходів, зокрема, закриття  рахунків підприємства в установах банку, тощо.

          З огляду на викладене, судове засідання по розгляду відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури належить відкласти.             

          Керуючись ст.ст.5,22-25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4-1,77, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :

1. Заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту та ліквідаційного балансу відкласти на  "18" жовтня 2011 р. на 10:00 год.

2. Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою:  м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2а., кабінет №511.

3. Зобов"язати ліквідатора подати суду відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс на затвердження.

4.   Явку  уповноважених представників кредиторів та ліквідатора  у судове засідання визнати обов'язковою.

5.     Ухвалу надіслати кредиторам, ліквідатору.

  Суддя                                                                         Й.Й. Кадар

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення28.04.2011
Оприлюднено10.05.2011
Номер документу15124325
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —6/25

Рішення від 08.07.2016

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Віктор Оксентійович

Ухвала від 01.06.2016

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Віктор Оксентійович

Ухвала від 07.05.2010

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Паскарь Авель Дмитрович

Ухвала від 16.05.2012

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 05.08.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Грица Ю. І.

Ухвала від 15.06.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Грица Ю. І.

Ухвала від 23.07.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Голубєва Г.К.

Рішення від 27.09.2010

Господарське

Господарський суд Волинської області

Пахолюк Валентина Анатоліївна

Ухвала від 11.02.2010

Господарське

Господарський суд Волинської області

Пахолюк Валентина Анатоліївна

Ухвала від 01.04.2010

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Шумський І.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні