Донецький окружний ад міністративний суд
У Х В А Л А
про заміну відповідача
13 квітня 2011 р. справа № 2а/0570/4657/2011
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Г вардійської дивізії, 17
Донецький окружний адм іністративний суд в складі:
головуючого судді Чекменьова Г.А.,
при секретарі Токмаковій Є.А.,
за участю представника по зивача Різниченко Ю.О.
розглянувши у відкритому п опередньому судовому засіда нні в залі суду за адресою: м. Д онецьк-52, вул. 50 Гвардійської Ди візії, 17, адміністративну спра ву за позовом Селянського фе рмерського господарства «Ф орум» до відділення РЕР м. В олноваха при УДАІ ГУМВС Укра їни в Донецькій області про визнання дій незаконними т а зобов' язання вчинити пев ні дії,-
В С Т А Н О В И В:
Селянське фермерськ е господарство «Форум» звер нулося до суду з адміністрат ивним позовом до відділення РЕР м. Волноваха при УДАІ ГУМ ВС України в Донецькій обла сті про визнання дій незако нними та зобов' язання вчин ити певні дії.
До суду надійшов листі відп овідача про те, що РЕР м. Волно ваха не має прав юридичної ос оби і не може бути відповідач ем по справі, на підтвердженн я чого додав відповідні відо мості.
У судовому засіданні судом поставлене на обговорення п итання про заміну неналежно го відповідача - відділенн я РЕР м. Волноваха при УДАІ ГУ МВС України в Донецькій обл асті на належного - УДАІ ГУ МВС України в Донецькій обл асті, оскільки відділення Р ЕР м. Волноваха при УДАІ ГУМВС України в Донецькій област і не є юридичною особою.
Представник позивача у судовому засіданні не запе речив проти заміни неналежно го відповідача на УДАІ ГУМВС України в донецькій області .
Відповідно до ч. 1 ст. 52 КАС Ук раїни суд першої інстанції, в становивши, що з адміністра тивним позовом звернулась н е та особа, якій належить пра во вимагати, або не до тієї ос оби, яка повинна відповідати за адміністративним позово м, може за згодою позивача д опустити заміну первинного позивача або відповідача н алежним позивачем або відпо відачем, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи.
Враховуючи наведене суд, в важає за необхідне замінити первинного відповідача від ділення РЕР м. Волноваха при УДАІ ГУМВС України в Донець кій області належним відпо відачем - УДАІ ГУМВС Украї ни в Донецькій області.
На підставі викладен ого, керуючись ст. 52 КАС Україн и, суд, -
У Х В А Л И В:
В адміністративній справі за позовом Селянського ферм ерського господарства «Фор ум» до відділення РЕР м. Вол новаха при УДАІ ГУМВС Україн и в Донецькій області про ви знання дій незаконними та з обов' язання вчинити певні дії, замінити первинного від повідача - відділення РЕР м. В олноваха при УДАІ ГУМВС Укра їни в Донецькій області нал ежним відповідачем - Управ ління державної автомобільн ої інспекції ГУМВС України в Донецькій області.
Ухвала оскарженню не підля гає.
Суддя Чекменьов Г.А.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.04.2011 |
Оприлюднено | 07.06.2011 |
Номер документу | 15933006 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Чекменьов Г.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні