Ухвала
від 16.06.2011 по справі 5010/844/2011-2/44
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАН О-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

16 червня 2011 р. Справа № 5010/844/2011-2/44

Господарський суд Івано-Фр анківської області у складі судді Круглова О. М. , при сек ретарі судового засідання Ку чма І., розглянувши у відкрито му судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Родина",

юридична адреса: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича , 9

фактична адреса: вул. Город оцька, 286/203, м. Львів, 79000

до відповідача: Долинськог о об'єднання громадського ха рчування вул.Шептицького, бу д. 24, м.Долина, Івано-Франківськ а область,77500 в особі Госпрозра хункового відокремленого пі дрозділу "Злагода" Долинсько го районного споживчого това риства

представник відповідача: Солонька Г.І., АДРЕСА_1

про стягнення 3920,37 грн. за боргованості .

Представники сторін: не з "явилися.

ВСТАНОВИВ:

Представник відповідач а в судове засідання не з"яви вся, ухвала від 31.05.2011р. повернут а відділенням поштового зв"я зку з відміткою "не працює".

Представник позивача в суд ове засідання не з"явився, нап равив суду клопотання про за міну первісного відповідача - Злагода ГВП Долинського об'є днання громадського харчува ння (вул. Шептицького, буд. 24, м. Д олина, Івано-Франківська обл асть) на належного відповіда ча - Долинське об'єднання гром адського харчування в особі Госпрозрахункового відокре мленого підрозділу "Злагода" Долинського районного спожи вчого товариства (вул. Шептиц ького, буд. 24, м. Долина, Івано-Фр анківська область,77500).

Статтею 24 ГПК України перед бачено, що господарський суд , встановивши до прийняття рі шення, що позов подано не до ті єї особи, яка повинна відпові дати за позовом, може за згодо ю позивача, не припиняючи про вадження у справі, допустити заміну первісного відповіда ча належним відповідачем.

Таким чином, суд вбачає за н еобхідне, задоволити клопота ння позивача.

Відповідно до ч.1 ст.77 ГПК Укр аїни, господарський суд від кладає в межах строків, вста новлених статтею 69 цього Коде ксу, розгляд справи, коли за як ихось обставин спір не може б ути вирішено в даному засіда нні. Такими обставинами, зокр ема, є нез'явлення в засідання представників сторін, непод ання витребуваних доказів.

З метою повного, всебічного , об"єктивного вирішення спор у, повторного виклику предст авників сторін та представл ення сторонами витребуваних доказів, розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст.ст.77, 86 Господ арського процесуального код ексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Замінити первісного ві дповідача - Злагода ГВП Долин ського об'єднання громадсько го харчування (вул. Шептицько го, буд. 24, м. Долина, Івано-Франк івська область) на належного відповідача - Долинське об'єд нання громадського харчуван ня в особі Госпрозрахунково го відокремленого підрозділ у "Злагода" Долинського район ного споживчого товариства ( вул.Шептицького, буд.24, м.Долин а, Івано-Франківська область ,77500).

2. Відкласти розгляд справ и на 30.06.11 о 11:00

3.Викликати для участі у зас іданні представників позива ча, відповідача. Засідання ві дбудеться у приміщенні госпо дарського суду Івано-Франків ської області за адресою: м. Ів ано-Франківськ, вул. Шевченка 16, кімната № 6.

4. Явку представника позивач а - визнати обов"язкою, в зв"зку із необхіднісю дачі пояснен ь по суті позовних вимог, оскі льки неявка перешкоджає вирі шенню справи по суті.

Явку представника відпові дача - визнати обов"язкою.

5. Зобов'язати подати:

позивача:

- оригінал акту звірки розра хунків за період з 01.10.10 по 25.05.11;

- витяг про включення від повідача в Єдиний державн ий реєстр юридичних осіб та ф ізичних осіб на день слуханн я справи у суді;

відповідача:

- довідку з ЄДРЮОФОП на час розгляду справи (оригінал дл я огляду, належним чином засв ідчену копію до матеріалів с прави);

- надати письмовий відзив на позов із зазначенням доказі в, що підтверджують викладен і у відзиві обставини, та норм ативно-правове обгрунтуванн я своїх заперечень;

- забезпечити надсилання ко пії відзиву у порядку, передб аченому ст. 59 ГПК України;

- надати документи, що підтв ерджують заперечення проти п озову (оригінали для огляду, н алежним чином завірені копії - до матеріалів справи);

- доказ про відсутність забо ргованості.

6. Звернути увагу сторін на н еобхідність дотримання ними вимог ст. 33, 34, 36 ГПК України;

7. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимо г суду до винної сторони можу ть бути застосовані заходи, п ередбачені п. 5 ст. 83 ГПК Україн и.

Відповідно до вимог ст. 36 ГПК України сторонам письмові д окази подати в оригіналі або в належним чином засвідчені й копії.

Суд звертає увагу учасникі в процесу на те, що копія доку мента виготовляється руко писним, машинописним способа ми або засобами оперативної поліграфії. Під час виготов лення копії рукописним і маш инописним способами текст до кумента відтворюється повні стю, включаючи елементи бла нка, і засвідчується підпи сом посадової особи, яка підтверджує відповідність к опії оригіналу. Копія докуме нта вважається належним чино м засвідчена, якщо вона засві дчена наступним чином: відмі тка "Копія" зазначається у в ерхній правій частині лиць ового боку першого аркуша до кумента. Напис про засвідче ння документа складається із слова "Згідно", найменува ння посади, особистого підп ису особи, яка засвідчує коп ію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і про ставляється нижче реквізиту "Підпис" (п. 4.10.2 Примірної інстру кції з діловодства у міністе рствах, інших центральних ор ганах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Респуб ліки Крим, місцевих органах в иконавчої влади, затверджено ю Постановою Кабінету Мініст рів України від 17.10.1997 року № 1153).

Копію ухвали направити Д ержавному реєстратору м. Дол ина (Івано-Франківська обл., м. Долина, проспект Незалежнос ті, 5, 77500 ), якого зобов"язати нада ти суду всі наявні відомості про:

Долинське об'єднання гром адського харчування;

Госпрозрахунковий відокре млений підрозділ "Злагода";

Долинське районне споживч е товариство.

Попередити Державного реє стратора м. Долина про насл ідки невиконання ухвали суду , передбачені п. 5 ст. 83 ГПК Украї ни.

Суддя Круглова О. М.

Виготовлено в КП "Документ ообіг госп. судів"


помічник судді Шунтов О .М. 16.06.11

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення16.06.2011
Оприлюднено20.06.2011
Номер документу16197134
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5010/844/2011-2/44

Рішення від 21.07.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 14.07.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 30.06.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 16.06.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 31.05.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 17.05.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

Ухвала від 20.04.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Круглова О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні