10/43/б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"08" травня 2008 р. справа № 10/43/б
За заявою відкритого акціонерного товариства “Райффайзен Банк Аваль” в особі Чернівецької обласної дирекції “Райффайзен Банк Аваль”, м. Чернівці
до сільськогосподарського виробничого кооперативу “Раранча”, с. Рідківці Новоселицького району Чернівецької області
про визнання банкрутом
Суддя Т.І. Ковальчук
Представники: не викликалися
СУТЬ СПОРУ:
Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 13.03.2006 р. за заявою Акціонерного поштово-пенсійного банку “Аваль” в особі Чернівецької обласної дирекції АППБ “Аваль” порушено провадження у справі про банкрутство сільськогосподарського виробничого кооперативу “Раранча” в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом” (далі –Закон).
Ухвалою від 21.11.2006 р. припинено спрощену процедуру ліквідації банкрута у зв'язку з виявленням майна, належного боржнику, здійснено перехід до загальних процедур банкрутства, передбачених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Постановою від 03.05.2007 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Стрельнікова В.В.
Ліквідатор Стрельніков В.В. звернувся з клопотанням про продовження ліквідаційної процедури з тих підстав, що господарським судом здійснюється провадження за позовом банкрута про визнання права власності на майно.
Зазначене клопотання суд вважає за можливе розглянути без виклику зацікавлених осіб у судове засідання.
З доданої до клопотання ліквідатора Стрельнікова В.В. копії ухвали господарського суду Чернівецької області по справі № 1/40 від 18.04.2008 р. видно, що справу порушено за позовною заявою банкрута до Рідківської сільської ради про визнання права власності.
У відповідності до ст.ст. 25, 26 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатор зобов'язаний у ході ліквідаційної процедури сформувати ліквідаційну масу, в тому числі й у разі необхідності визнати право власності банкрута на майно в судовому порядку.
Враховуючи, що строк ліквідаційної процедури СВК “Раранча” закінчився, однак у справі існує об'єктивна потреба у її продовженні для звершення процесу формування ліквідаційної маси, продажу майна банкрута та проведення розрахунків з кредиторами, клопотання ліквідатора належить задовольнити.
У відповідності до ч. 2 ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на 6 місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 23, 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд
У Х В А Л И В :
1. Продовжити строк ліквідаційної процедури СВК “Раранча” на 6 місяців –до 03 листопада 2008 року.
Суддя Т.І. Ковальчук
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 08.05.2008 |
Оприлюднено | 04.06.2008 |
Номер документу | 1670945 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Ковальчук Т.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні