ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

2/039-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД   Київської області

01032, м.Київ - 32, вул.Комінтерну, 16тел. 230-31-77

                         

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі

"26" травня 2008 р.                                                  Справа № 2/039-08          

          

          Суддя Конюх О.В. розглянувши матеріали

за позовом                   відкритого акціонерного товариства „Укртелеком” в особі Інформаційно-

                              розрахункового центру Київської міської філії, м. Київ

до відповідача             товариства з обмеженою відповідальністю „Скорпіон Інтерплюс”, м. Вишгород

про                               стягнення 434,69,40 грн.

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст.27,64,65 Господарського процесуального кодексу України,

Суддя ухвалив:

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі. Розгляд справи призначити на “10” червня 2008р. о 14 год. 10 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (Київ-32, вул. Комінтерну, буд.16, другий поверх, кабінет № 204).

2. Зобов'язати позивача уточнити позовні вимоги з посиланням на відповідні норми чинного законодавства, подати детальний розрахунок суми боргу та фінансових санкцій.

3. Зобов'язати позивача подати:    - оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для залучення до матеріалів справи) Свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПО України, письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів; оригінали (для огляду) всіх доданих до позовної заяви документів;

- довідку відділення Державного казначейства України про зарахування до бюджету державного мита, сплаченого за платіжним дорученням від 25.03.2008р. № 3484;

4. Зобов'язати відповідача подати: оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для залучення до матеріалів справи) документів, на підставі яких діє відповідач (довідка про включення до ЄДРПО України, свідоцтво про державну реєстрацію, або статут), письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів;

відзив на позов з документальним та правовим обґрунтуванням заперечень, докази оплати коштів за договором про надання телекомунікаційних послуг від 24.05.2006р. № 2861256, контррозрахунок суми боргу та фінансових санкцій, документальні докази, що їх підтверджують,

5. Зобов'язати сторони скласти та подати суду до судового засідання розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків, підтвердивши його відповідними первинними бухгалтерськими документами. Ініціативу складення акту звірки суд покладає на позивача.

6. Запропонувати сторонам вжити можливих заходів до врегулювання спору.

7. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст.36 ГПК України, а пояснення по суті спору викласти письмово.

8. Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа –підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). В разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом –подати копію наказу, рішення, розпорядження, протоколу тощо, або засвідчені належним чином витяги з них про призначення на відповідну посаду.

Явка повноважних представників сторін в судове засідання визнається обов'язковою.

                    

 Суддя                                                                                                    Конюх О.В.           

Дата ухвалення рішення 26.05.2008
Оприлюднено 07.06.2008

Судовий реєстр по справі 2/039-08

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 08.07.2008 Господарський суд Київської області Господарське
Ухвала від 10.06.2008 Господарський суд Київської області Господарське
Ухвала від 26.05.2008 Господарський суд Київської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 2/039-08

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону