ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
про відкладення розгляду с прави
25.05.11 Справа № 31/5009/2208 /11
Суддя Хуторной В.М.
Господарський суд Запор ізької області у складі судд і Хуторного В.М., при секретарі Ломейко Н.І.
За участю представників: ві д позивача - ОСОБА_1, дові реність 319 від 30.03.2011 р.; від відпов ідача - не з' явився;
Розглянувши у судовому зас іданні матеріали справи № 31/5009/ 2280/11
за позовом: Товариства з о бмеженою відповідальністю « Керченський морський завод « Фрегат», м. Керч (скорочено ТО В «КМЗ «Фрегат»);
до відповідача: Приватного підприємства «Метстройзбут », м. Запоріжжя (скорочено ТОВ «Метстройзбут»);
про стягнення суми
ВСТАНОВИВ:
ТОВ «КМЗ «Фрегат»до госп одарського суду Запорізької області подано позов про стя гнення з ПП «Метстройзбут»за боргованості за договором №9 9-06 від 01.12.2006 р. про надання виробн ичих послуг по розбору судна РТМ «Буйко»в розмірі 64197, 35 грн. та 7602, 57 грн. пені за неналежне ви конання умов договору.
За клопотанням представн ика позивача, розгляд справи здійснювався без застосуван ня технічних засобів фіксаці ї судового процесу.
Згідно ч. 1 ст. 77 ГПК України, г осподарський суд, відкладає в межах строків, встановлени х статтею 69 цього Кодексу, роз гляд справи, коли за якихось о бставин спір не може бути вир ішено в даному засіданні, а та кож при необхідності витребу вання нових доказів.
Суд дійшов висновку про н аявність підстав для відклад ення розгляду справи у зв' я зку з нез' явленням представ ника відповідача в судове за сідання та витребуванням нов их доказів.
На підставі викладеного , керуючись ст. ст. 77, 86 Господарс ького процесуального кодекс у України, суд -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкла сти та призначити чергове за сідання на 22.06.2011 р. на 12 годин 30 хви лин.
Зобов' язати позивача над ати докази часткових розраху нків з боку відповідача за до говором № 99-06 від 01.12.2006 р. про надан ня виробничих послуг по розб ору судна РТМ «Буйко»(належн им чином засвідчені копії ба нківських виписок).
Зобов' язати відповідача надати документи на підтвер дження правового статусу (Ст атут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку з органу статистики); відзив на позов з документальним обґрунтуван ням заперечень, довідку про п латіжні (банківські) реквізи ти. Забезпечити явку в судове засідання уповноваженого пр едставника.
Суддя Х уторной В.М.
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2011 |
Оприлюднено | 15.07.2011 |
Номер документу | 16921645 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Хуторной В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні