Ухвала
від 25.07.2011 по справі 51/157
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

51/157

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б     тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа №  51/157

25.07.11

За позовом Могилів-Подільського міжрайпрокурора в інтересах держави в особі Могилів-Подільської районної державної адміністрації Вінницької області  

до Дочірнього підприємства «Нафком-Агро»

про зобов'язання повернути самовільно зайняті земельні ділянки, привести земельну ділянку у придатний для використання стан та стягнення 17 604, 96 грн.

Суддя Пригунова А.Б.

Представники:

від прокуратури: Василюк О.Г.

від позивача: Ласкус А.Д.

від відповідача: Пранципал О.С.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Могилів-Подільський міжрайпрокурор звернувся до Господарського суду міста Києва з вимогами про зобов'язання відповідача повернути самовільно зайняті земельні ділянки під проектними дорогами площею 15, 36 га із земель сільськогосподарського призначення на території Грушанської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області, привести земельну ділянку у придатний для використання стан та стягнення 17 604, 96 грн. шкоди, заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки. Позовні вимоги обґрунтовані використанням відповідачем вищевказаної земельної ділянки без правовстановлюючих документів та з порушенням вимог земельного законодавства.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.05.2011 р. порушено провадження у даній справі, призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 30.05.2011 р. за участю представників сторін та прокуратури, яких зобов'язано надати суду певні документи.

У процесі розгляду справи відповідач надав суду відзив на позов, у якому проти його задоволення заперечує з тих підстав, що він використовує земельні частки (паї), які знаходяться за межами населеного пункту Грушанської сільської ради у полі, на підставі відповідних договорів оренди земельних ділянок, укладених з особами, що мають земельні частки (паї) на цій території. Крім того, земельні частки (паї) не виділені в натурі, їх межі на місцевості не встановлено і не можливо взагалі встановити де знаходяться проектні дороги.

Розгляд справи відкладався через нез'явлення у судове засідання повноважних представників прокуратури та відповідача та невиконання ними вимог суду.

У судовому засіданні 13.07.2011 р. судом, відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, оголошувалася перерва.

25.07.2011 р. через канцелярію Господарського суду міста Києва від Могилів-Подільського міжрайпрокурора надійшла заява про уточнення позовних вимог, у якій він зазначає, що відповідач повинен відшкодувати майнову шкоду у сумі 17 604, 96 грн. на користь Могилів-Подільської райдержадміністрації Вінницької області.

Частиною 4 ст. 22 ГПК України передбачено, що позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог за умови дотримання встановленого порядку досудового врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу, в цій частині, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Враховуючи наведене, суд визнає подану заяву такою, що відповідає вимогам ст. 22 ГПК України у зв'язку з чим приймає її до розгляду.

У даному судовому засіданні представники прокуратури та позивача підтримали заявлені прокуратурою вимоги з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог.

Представник відповідача заперечив проти заявлених прокуратурою вимог.

Відповідно до ст. 46  Господарського процесуального кодексу України справи у місцевих господарських судах розглядаються суддею одноособово. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.

Розглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку, що справа № 51/157 відноситься до категорії складних, у зв'язку з чим підлягає колегіальному розгляду.

Керуючись  ст. ст. 46, 86 Господарського процесуального кодексу України,  Господарський суд міста Києва, ?

УХВАЛИВ:

1. Призначити колегіальний розгляд справи № 51/157.

2. Копії ухвали направити учасникам провадження у справі.

                    

Суддя                            Пригунова А.Б.

          

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення25.07.2011
Оприлюднено29.08.2011
Номер документу17871554
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —51/157

Ухвала від 31.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пригунова А.Б.

Ухвала від 25.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пригунова А.Б.

Ухвала від 25.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пригунова А.Б.

Рішення від 17.06.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пригунова А.Б.

Рішення від 02.03.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пригунова А.Б.

Рішення від 23.06.2008

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Рішення від 11.09.2006

Господарське

Господарський суд Харківської області

Буряк Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні