Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
01 липня 2011 р. № 2а-4959/11/1470
Суддя Устинов І.А., ознайомившись з позовною заявою:
за позовом Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва,
до товариства з обмеженою відповідальністю «Охоронні системи МК»,
про стягнення податкового боргу в сумі 3504,09 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва звернулась до суду з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Охоронні системи МК»про стягнення податкового боргу в сумі 3504,09 грн.
Зазначена позовна заява подана з порушенням вимог передбачених п.3 ч.1 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме:
- у позовній заяві зазначаються ім’я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.106 КАС України обов'язковою вимогою до позовної заяви є зазначення адреси відповідача.
Відповідно до ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Відповідно до ч.1 ст.11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Таким чином, КАС України не зобов'язує суд самостійно встановлювати місцезнаходження відповідача, а покладає цей обов'язок на позивача, за виключенням випадків передбачених ст.39 КАС України.
Відсутність в матеріалах позову належних документів, що підтверджують адресу відповідача дає підстави суду для сумніву в достовірності адреси зазначеної в самій позовній заяві. Розгляд справи без достовірної інформації про адресу відповідача буде порушувати права відповідача передбачені п.1 ч.3 ст.49 КАС України (знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів).
Належним доказом встановлення місцезнаходження відповідача юридичної особи або фізичної особи-підприємця суд вважає витяг (довідку) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, а для звичайних фізичних осіб довідку з адресно-довідникового бюро УМВС України в Миколаївський області, станом на час розгляду справи.
Згідно ч.4 ст. 33 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі ненадання особам, які беруть участь у справі, інформації щодо їх поштової адреси судовий виклик або судове повідомлення надсилаються: юридичним особам та фізичним особам-підприємцям –за адресою місцезнаходження (місця проживання), що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; фізичним особам, які не мають статусу підприємців, - за адресою їх місця проживання чи місця перебування, зареєстрованою у встановленому законом порядку.
Відповідно до ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява подана із порушенням вимог ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України підлягає залишенню без руху, з наданням позивачу строку для усунення вказаного недоліку.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч.1 ст.106, ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
У Х В А Л И В:
1. Залишити позовну заяву без руху.
2. Позивачу в строк до 14.07.11 р. виправити недоліки вказані в ухвалі, а саме: надати до позовної заяви витяг з ЄДРЮОФОП із зазначенням місцезнаходження відповідача станом на час подання позову до суду.
Відповідно до п.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Згідно пункту 3 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя І. А. Устинов
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2011 |
Оприлюднено | 20.09.2011 |
Номер документу | 18134212 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Устинов І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні