ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 41/294 19.09.11
За позовом Прокурора Деснянського ра йону м. Києва в інтересах держ ави в особі Київської місько ї державної адміністрації та Комунального підприємства « Київський завод алюмінієвих будівельних конструкцій»
До Головного управління юст иції у Київській області Мін істерства юстиції України
Товариства з обмеженою від повідальністю «Стратег»
Товариства з обмеженою від повідальністю «Акіра»
Треті особи, які не заявляю ть самостійних вимог на пред мет спору на стороні відпові дачів
Відкрите акціонерне товар иство Комерційний банк «Хрещ атик»
Товариство з обмеженою від повідальністю «Фінансова ко мпанія «Інфінменеджмент»
Державний нотаріус Бровар ської міської державної нота ріальної контори Київської о бласті Журавську В.В.
Про визнання недійсним прил юдних торгів та визнання нед ійсним свідоцтва про придбан ня об' єктів нерухомого майн а з реалізації заставленого майна
Суддя Спичак О.М.
Представники сторін:
від позивача 1: не з' яви вся;
від позивача 2: не з' яви вся;
від відповідача 1: не з' явився;
від відповідача 2: не з' явився;
від відповідача 3: не з' явився;
від третьої особи 1: ОСОБ А_1 - дов. № 2417 від 01.03.2011 року;
від третьої особи 2: не з' явився;
від третьої особи 3: не з' явився;
прокурор: Холявінська І .В. - посв. № 70 від 26.03.2009 року;
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Прокурор Деснянськог о району м. Києва в інтересах д ержави в особі Київської міс ької державної адміністраці ї та Комунального підприємст ва «Київський завод алюмініє вих будівельних конструкцій »звернувся до Господарськог о суду міста Києва з позовом д о Головного управління юстиц ії у Київській області Мініс терства юстиції України, Тов ариства з обмеженою відповід альністю «Стратег»та Товари ства з обмеженою відповідаль ністю «Акіра»про визнання не дійсним прилюдних торгів та визнання недійсним свідоцтв а про придбання об' єктів не рухомого майна з реалізації заставленого майна.
Ухвалою від 05.08.2011 року було по рушено провадження по справі , залучено до участі в справі в якості третіх осіб, які не зая вляють самостійних вимог на предмет спору на стороні від повідачів - Відкрите акціон ерне товариство Комерційний банк «Хрещатик», Товариство з обмеженою відповідальніст ю «Фінансова компанія «Інфін менеджмент», Державного нота ріуса Броварської міської де ржавної нотаріальної контор и Київської області Журавськ у В.В. та призначено її розгляд на 29.08.2011 року.
В судове засідання 29.08.2011 року представники відповідачів 1 , 2, 3 та третіх осіб 1 та 2 не з' яв илися, вимоги ухвали про пору шення провадження у справі н е виконали, про причину неявк и суд не повідомили, про час та дату проведення судового за сідання були повідомлені нал ежним чином.
Представник третьої особи 3 в судове засідання не з' яви вся, однак подав до канцелярі ї суду заяву, відповідно до як ої просив суд розглянути спр аву без участі уповноваженог о представника.
У зв' язку з неявкою в судов е засідання учасників процес у, а також у зв' язку з необхід ністю витребування додатков их доказів, ухвалою від 29.08.2011 ро ку розгляд справи було відкл адено на 19.09.2011 року.
Представник позивача 1 в суд ове засідання 19.09.2011 року не з' я вився, однак подав до канцеля рії суду клопотання про відк ладення розгляду справи.
Прокурор в судовому засіда нні подав документи на вимог у ухвали суду та надав усні по яснення по справі.
В судове засідання 19.09.2011 року представники позивача 2, відп овідачів 1, 2, 3 та третіх осіб 2 т а 3 не з' явилися, про причину неявки суд не повідомили, про час та дату проведення судов ого засідання були повідомле ні належним чином.
У зв' язку з неявкою в судов е засідання учасників процес у, а також у зв' язку з необхід ністю витребування додатков их доказів, суд вважає за доці льне задовольнити клопотанн я представника позивача 1 та в ідкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господ арського процесуального код ексу України, Господарський суд міста Києва, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд спр ави № 41/294 відкласти на 30.09.2011 о 10:0 0.
2. Сторонам направит и в судове засідання предста вників, надавши їм довіренос ті оформлені у відповідності до ст. 28 Господарського проце суального кодексу України.
3. Судове засідання в ідбудеться у приміщенні Госп одарського суду м. Києва за ад ресою: м. Київ, вул. Б. Хмельниць кого, 44-В, зал № 47.
Суддя Спичак О.М .
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2011 |
Оприлюднено | 28.09.2011 |
Номер документу | 18298059 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Спичак О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні