ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 10/439 03.11.11
За позовом Приватного акціонерного товариства «Ст рахова компанія «АХА Страхув ання»
до Відкритого акціонер ного товариства
Національна акціонерна страхова компанія «ОРАНТА»
про стягнення коштів
Суддя Котков О.В.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1 (довіреність № 256/18 від 12.02.2010р.);
від відповідача: ОСОБА_2 (довіреність № 08-03-28/105-11 від 21.02.2011р .).
СУТЬ СПОРУ:
Позивач звернувся до суд у з позовом про стягнення з ві дповідача грошових коштів в порядку регресу в розмірі - 5 867,10 грн.
Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 12.10.2011 року по рушено провадження у справі, розгляд справи призначено н а 3.11.2011 року.
Представником відповідача в судовому засіданні подані для залучення до матеріалів справи додаткові документи, витребувані судом ухвалою в ід 12.10.2011р., які долучено судом до матеріалів справи.
3 листопада 2011 року через кан целярію до суду від представ ника відповідача надійшло кл опотання про витребування до кументів, а саме, про витребув ання у позивача:
- договору застави № 11357165000 від 13.06.2008 року на підставі якого бул о укладено договір страхуван ня № иб1118424/05АВ-Л від 12.06.2009 року;
- довідку від ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування»п ро те, що довіреність ОСОБА _1 за № 256/18 від 12.02.2010 року станом н а час розгляд справи не відкл икана.
Статтею 38 Господарського пр оцесуального кодексу Україн и передбачено, що сторона або прокурор у разі неможливост і самостійно надати докази в праві подати клопотання про витребування господарським судом доказів.
У клопотанні повинно бути з азначено:
1) який доказ витребовується ;
2) обставини, що перешкоджаю ть його наданню;
3) підстави, з яких випливає, щ о цей доказ має підприємство чи організація;
4) обставини, які може підтве рдити цей доказ.
Заслухавши клопотання пре дставника відповідача про ви требування доказів господар ським судом відмовлено в зад оволенні відповідного клопо тання з тих підстав, що заявни ком не доведено суду наявної неможливості самостійно над ати необхідні відповідачу до кази, а також не наведено обст авин, що перешкоджали їх нада нню до суду.
Відповідно до пункту 1, 2, 3 час тини першої статті 77 Господар ського процесуального кодек су України господарський суд відкладає розгляд справи в р азі нез' явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних дока зів, необхідність витребуван ня нових доказів.
З метою повного та всебічно го з' ясування обставин спра ви, суд вважає за доцільне від класти розгляд справи чим на дати сторонам більш триваліш ий час для подання витребува них судом в ухвалі від 12.10.2011р. ма теріалів.
Керуючись п. 1, 2, 3 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуальн ого кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Призначити розгляд сп рави у судовому засіданні на 28.11.2011 о 11:45.
2. Викликати в судове засід ання представників сторін. З асідання відбудеться за адре сою м. Київ, вул. Б. Хмельницько го, 44-В, зал судового засідання № 48.
3. Зобов' язати позива ча, повторно, виконати вим оги ухвали від 12.10.2011р. та надати суду:
- власне письмове підтвер дження того, що у провадженні судів України або іншого орг ану, який в межах своєї компет енції вирішує спір, нема спра ви зі спору між тими ж сторона ми, про той же предмет і з тих ж е підстав та немає рішення ци х органів з такого спору;
- належним чином засвідч ену копію полісу № ВС/5678078 ;
- докази надання/направл ення відповідачу претензії № 6872/18 цв від 29.10.2010р.;
- докази розміру матеріаль ного збитку заподіяного влас нику автомобіля «Деу», держа вний реєстраційний номер Н ОМЕР_1.
4. Зобов' язати відпові дача надати суду довідку про власні банківські рахун ки.
5. Запропонувати сторона м надати до суду письмо ві пояснення щодо можливості укладення мирової угоди за з аявленою до стягнення сумою грошових коштів.
6. Звернутися з запитом до Мо торного (транспортного) стра хового бюро України з судови м запитом з приводу отриманн я та надання інформації по ст раховому полісу № ВС/5678078.
Попередити позивача, що п ри ухиленні від виконання ви мог суду, невиконання вимог у хвали та участі в судовому за сіданні відповідно до п. 5 ст. 81 Господарського процесуальн ого кодексу України позов мо же бути залишено без розгляд у, а також про можливе стягнен ня штрафів, передбачених у пу нктах 4 і 5 частини другої стат ті 83 Господарського процесуа льного кодексу України з а ухилення від вчинення дій, п окладених господарським суд ом.
Попередити відповідача, що при ухиленні від виконання в имог суду та участі в судовом у засіданні справа може бути розглянута відповідно до ст . 75 Господарського процесуаль ного кодексу України за наяв ними в ній матеріалами.
Ознайомлення з матеріалам и справи здійснюється щовівт орка, щосереди та щоп' ятниц і за наявності завчасно пода ного через канцелярію суду к лопотання, в якому просимо за значати дату та час з' явлен ня представника до суду для о знайомлення з матеріалами сп рави.
Суддя О.В. Котк ов
Суддя
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2011 |
Оприлюднено | 21.11.2011 |
Номер документу | 19220478 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Котков О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні