Постанова
від 24.11.2011 по справі 3-4863/11
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ВІННИЦІ

Справа № 3-4863/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"24" листопада 2011 р.

Суддя Ленінського районно го суду м. Вінниці Іванченк о Я.М., розглянувши адмініс тративні матеріали про притя гнення до адміністративної в ідповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Вінниці, не працюючого, проживаючого за адресою: АД РЕСА_1, за вчинення правопор ушення, передбаченого ч. 1 ст. 173 -2 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

22.11.2011 року біля 19:00 год. ОСОБ А_2 за місцем свого проживан ня в АДРЕСА_1 вчинив сімей ну сварку зі своєю дружиною ОСОБА_3. сварку, в ході якої ображав її, називаючи її неце нзурними словами.

ОСОБА_2 в судовому засідан ні вину визнав.

Заслухавши пояснення ОСО БА_2, дослідивши матеріали с прави, суд вважає, що дії остан нього охоплюються складом пр авопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, за ознаками вчи нення насильства у сім' ї, то бто умисне вчинення дій псих ологічного характеру, внаслі док чого могла бути завдана ш кода психічному здоров' ю по терпілої, що підтверджується протоколом усної заяви ОСО БА_3 та її письмовими поясне ннями.

Аналізуючи матеріали спра ви, приймаючи до уваги ставле ння ОСОБА_2 до вчиненого, т е, що він раніше до адміністра тивної відповідальності не п ритягувався, суд вважає за мо жливе відповідно до ст. 22 КУпА П звільнити його від адмініс тративної відповідальності , обмежившись усним зауважен ням.

Керуючись ст. ст. 1732, 283, 284 КУпАП, суд-

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити ОСОБА_2 від адміністративної відповіда льності, передбаченої ч. 1 ст. 173 -2 КУпАП, обмежившись усним зау важенням.

На постанову може бути внес ено протест прокурором, пост анова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницько ї області протягом десяти дн ів з дня її винесення.

Суддя:

СудЛенінський районний суд м.Вінниці
Дата ухвалення рішення24.11.2011
Оприлюднено14.12.2011
Номер документу19726768
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-4863/11

Постанова від 22.12.2011

Адмінправопорушення

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Шевчук Ю. В.

Постанова від 15.11.2011

Адмінправопорушення

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Воробйов В. Л.

Постанова від 29.09.2011

Адмінправопорушення

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Магдич О. Г.

Постанова від 05.10.2011

Адмінправопорушення

Ленінський районний суд міста Севастополя

Гуло Г. В.

Постанова від 20.09.2011

Адмінправопорушення

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

Колодіна Л. В.

Постанова від 12.12.2011

Адмінправопорушення

Комінтернівський районний суд м.Харкова

Григор'єв Б. П.

Постанова від 31.10.2011

Адмінправопорушення

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Вєдєнєєва Т. Г.

Постанова від 24.11.2011

Адмінправопорушення

Ленінський районний суд м.Вінниці

Іванченко Я. М.

Постанова від 18.10.2011

Адмінправопорушення

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Кузьмін М. В.

Постанова від 09.11.2011

Адмінправопорушення

Центральний районний суд м. Миколаєва

Дірко І. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні