Ухвала
від 22.11.2011 по справі 38/263
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

                                                           У  Х  В  А  Л  А  

22.11.11 р.                                                                              Справа № 38/263                                                   

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді                            Лейби М.О.,

розглянувши матеріали справи за позовом: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Донецьк

до відповідача: Фермерського господарства “Фортуна Старобешеве” смт.Старобешеве, Донецька область

про стягнення заподіяної майнової шкоди в розмірі 253 860,67грн. та моральної шкоди в розмірі 100 000грн.

 

за участю представників сторін:

від позивача:   не з’явився

від відповідача: не з”явився

Позивач, Фізична особа–підприємець ОСОБА_1 м. Донецьк, звернувся до господарського суду з позовом до Фермерського господарства “Фортуна Старобешеве” смт.Старобешеве, Донецька область про стягнення заподіяної майнової шкоди в розмірі 253 860,67грн. та моральної шкоди в розмірі 100 000грн.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 05.10.2011р. суд порушив провадження у справі №38/263,  призначив судове засідання на 25.10.2011р.

18.10.2011р. та 20.10.2011р. на адресу господарського суду від відповідача надійшли клопотання №82 від 14.10.2011р., в яких останній просить суд відкласти розгляд справи.

Клопотання та додані до них документи судом розглянуті та залучені до матеріалів справи.

У зв’язку з неявкою відповідача та необхідністю представленням додаткових документів, суд відкладав розгляд справи на 22.11.2011р.                                      о 13-35год..

Позивач у судове засідання 22.11.2011р. не з’явився, вимоги ухвали суду не виконав, витребувані документи не представив.

Відповідно до п.5 ст.81 ГПК України, Господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з'явився на виклик у засідання господарського суду і його нез'явлення перешкоджає вирішенню спору.

Оскільки позивач без поважних причин не подав витребувані судом матеріали, необхідні для вирішення спору та не з’явився в судове засідання, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву  без розгляду.

Судові витрати покладаються на позивача.

Керуючись ст.49, п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України господарський суд,

У Х В А Л И В:

 Залишити без розгляду позовну заяву Фізичної особи–підприємця ОСОБА_1 м. Донецьк до Фермерського господарства “Фортуна Старобешеве” смт.Старобешеве, Донецька область про стягнення заподіяної майнової шкоди в розмірі 253 860,67грн. та моральної шкоди в розмірі                                    100 000грн.

Після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право звернутись до господарського суду в загальному порядку.

          

Суддя                                                               Лейба М.О.           

< Список >                                                                  < Довідник >     

< Список >                                                                  < Довідник >    

                    

< Текст >

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення22.11.2011
Оприлюднено20.12.2011
Номер документу19874693
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —38/263

Ухвала від 06.10.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Жельне С.Ч.

Ухвала від 08.09.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Жельне С.Ч.

Ухвала від 23.03.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 05.06.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 22.11.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Лейба М.О.

Ухвала від 05.10.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Лейба М.О.

Рішення від 18.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 18.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Рішення від 18.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 03.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні