Ухвала
від 21.11.2011 по справі 24/5009/7376/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Запорізької області

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

21.11.11 Справа № 24/5009/7376 /11

Суддя Азізбекян Т.А.

розглянувши матеріали

за позовом: ОСОБА _1 (АДРЕСА_1)

до відповідача 1: Товарис тва з обмеженою відповідаль ністю «АВТОХІМІМПОРТ»(юриди чна адреса: 69097, м. Запоріжжя, вул . Будьонного буд. 20)

до відповідача 2: РЕНІТОЛ ТРЕЙДІНГ ЛТД (Центральна Аме рика, місто Белізе, Белізе, Мап п стріт, № 1.)

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предме т спору на стороні відповіда ча 1: Виконавчий комітет За порізької міської ради Держа вний реєстратор (69037, м. Запоріж жя, пр. Леніна, 206)

про визнання незаконни м та скасування рішення учас ників товариства

визнав надані матеріали достатніми для прийняття по зовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 27,64, 65 Господарського процесуальн ого кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти поз овну заяву до розгляду та пор ушити провадження у справі № 24/5009-7376/11.

2. В порядку ст. 27 ГПК Україн и залучити до участі у справі № 24/5009/7376/11 третю особу, яка не заяв ляє самостійних вимог на пре дмет спору на стороні відпов ідача 1: Товариство з обмежено ю відповідальністю «АВТОХІМ ІМПОРТ», м. Запоріжжя

3. Справу призначити до розг ляду на 18.11.2011р. о/об 15 год . 00 хв.

Засідання відбудеться в п риміщенні господарського су ду за адресою: 69000, м. Запоріжжя, в ул. Тюленіна 21/Шаумяна, 4, корпус 2, каб. № 217.

4. У порядку попередньої під готовки справи до розгляду з обов' язати:

Позивача - надат и документи, які посвідчують правовий статус підприємств а позивача (Статут, Положення , Свідоцтво про державну реєс трацію, довідку про включенн я до ЄДРПОУ); довідку про повні банківські реквізити позива ча; нормативне та документал ьне обґрунтування заявлених вимог; листування з відповід ачем 1,2 по суті спору (з доказам и направлення або вручення к ореспонденції); оригінали до кументів, доданих до позову (с уду - для огляду); довіреність на представника; направити с уду належні докази направлен ня на адресу відповідача 2 коп ію позовної заяви та докази о тримання документів (поштові документи з описом вкладенн я); копії витребуваних докуме нтів (завірені належним чино м) - у справу; явка.

Відповідача 1,2 - над ати документи, які посвідчую ть правовий статус підприємс тва відповідача (Свідоцтво п ро державну реєстрацію, дові дку про включення до ЄДРПОУ); д овідку про повні банківські реквізити; відзив на позов з н ормативним та документальни м обґрунтуванням заперечень (копію відзиву суд пропонує н аправити позивачу і докази н аправлення надати у судове з асідання); листування з позив ачем по суті спору (з доказами направлення або вручення ко респонденції); довіреність н а представника; копії витреб уваних документів (завірені належним чином) - у справу; яв ка.

Третю особу - надати до кументи, які посвідчують пра вовий статус третьої особи; п исьмове пояснення по суті за явлених вимог; довіреність н а представника; копії витреб уваних документів (завірені належним чином) - у справу; яв ка.

Явку в судове засідання уповноважених представникі в сторін визнати обов'язково ю.

Суддя Т.А. Азізбекян

16.12.2011 15:00

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення21.11.2011
Оприлюднено20.12.2011
Номер документу19881180
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —24/5009/7376/11

Ухвала від 29.05.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Москальова І.В.

Ухвала від 17.05.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Москальова І.В.

Ухвала від 20.04.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Москальова І.В.

Рішення від 05.12.2011

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Азізбекян Т.А.

Ухвала від 23.11.2011

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Азізбекян Т.А.

Ухвала від 21.11.2011

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Азізбекян Т.А.

Ухвала від 21.11.2011

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Азізбекян Т.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні