5010/2377/2011-18/96
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
08 грудня 2011 р. Справа № 5010/2377/2011-18/96
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Гриняка Б. П. , при секретарі судового засідання Михайлюк А.С. , розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради , вул. Винниченка ,18 , м. Львів , 79018
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача : Комунальне підприємство Львівської обласної ради " Стрийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації", вул. Котляревського ,27 , м. Стрий , 82400
про : стягнення заборгованості за фактичне використання нежитловими приміщеннями в сумі 58703 грн. 19 коп.
Представники сторін в судове засідання не з"явились
встановив: Управлінням майном спільної власності Львівської обласної ради подано позов до Приватного підприємства " Стрийська торгівельна компанія " про стягнення заборгованості за фактичне використання нежитловими приміщеннями в сумі 58703 грн. 19 коп.
Представники сторін в судове засідання не з"явились , хоча належним чином повідомлені про місце і час розгляду справи ухвалою суду від 23.11.11 року, яка направлена їм рекомендованою кореспонденцією , вимог ухвали суду не виконали , причин неявки позивач та третя особа не повідомили .
Відповідачем на адресу суду надіслано телеграму (у вигляді клопотання) про відкладення розгляду справи , мотивовану неможливістю направити в засідання уповноваженого представника, яку суд вважає за доцільне задовольнити.
Відповідно до п. 1, 2 ч. 1 ст. 77 ГПК України, нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу та неподання витребуваних доказів є підставою для відкладення розгляду справи .
За наведених обставин, для забезпечення можливості реалізації сторонами процесуальних засобів захисту своїх прав, дотримання засад рівності всіх учасників процесу перед законом і судом і змагальності в судочинстві, з метою всебічного та об"єктивного вирішення даного спору, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись п.1, 2 ч.1 ст. 77 . 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
у х в а л и в:
1. Відкласти розгляд справи на 12.01.12 р. о 10:00 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 12.
2. Зобов'язати:
Позивача : надати суду витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копію Положення ( статуту )
Відповідача - подати суду витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копію Положення ( статуту );
- відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України, з поясненнями по суті заявлених вимог, всі документи, що підтверджують заперечення проти позову, у випадку заперечення проти позову, а також докази надіслання копії відзиву позивачу;
- відомості щодо сплати боргу (докази на підтвердження);
- контррозрахунок суми заявленої до стягнення.
Третю особу - подати суду письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог.
Відповідно до вимог ст. 28, 36 ГПК України сторонам надати суду документальне підтвердження їх повноважень на участь у справі, представити оригінал довіреності та належним чином завірену копію для долучення до матеріалів справи і паспорт чи посвідчення (для представників юридичних осіб) та копію ухвали про порушення провадження у справі, письмові докази подати в оригіналі та належним чином засвідченій копії.
Суддя Гриняк Б.П.
Виготовлено в КП "Документообіг госп. судів"
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2011 |
Оприлюднено | 21.12.2011 |
Номер документу | 19883627 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Гриняк Б. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні