Ухвала
від 08.12.2011 по справі 38/507
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

38/507

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б     тел. 284-18-98

У Х В А Л А

справа №  38/507

08.12.11

За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю “Промфармімпекс”

ДоТовариства з обмеженою відповідальністю “Продсервіс Груп”

Простягнення 4524,70 грн.

Суддя Власов Ю.Л.

Представники:

Від позивача Голеня С.О.

Від відповідачане з'явились

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позивач звернувся до суду з позовом до Відповідача про стягнення заборгованості в сумі 4524,70 грн., з яких 4343,38 грн. –основного боргу, 28,70 грн. –3% річних, 4,34 грн. –інфляційних втрат, 148,28 грн. –пені.    

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 23.11.11р. провадження у справі було порушено, позовна заява прийнята до розгляду, розгляд справи був призначений на 08.12.11р.

У судове засідання 08.12.11р. Відповідач не з'явився, витребуваних судом доказів по справі не подав.

Вирішення спору в даному судовому засіданні неможливе у зв'язку з неявкою Відповідача та неподанням витребуваних доказів у справі.

Враховуючи викладене та керуючись ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва –

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 22.12.2011 о 14:40. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду м. Києва в залі судових засідань №26. Явку уповноважених представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.

2. Зобов'язати Позивача і Відповідача провести звірку розрахунків за укладеним договором та подати суду підписаний сторонами акт звірки з зазначенням в ньому всіх дат, номерів накладних та вартості поставленого Відповідачу за договором товару, а також дат, номерів платіжних доручень та сум коштів, отриманих Позивачем в оплату цього товару.

3. Зобов'язати Позивача подати суду:

- витяг, довідку від державного реєстратора про знаходження Відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців на час розгляду справи;

- всі оригінали доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності;

- всі докази фактичної передачі Відповідачу товару на суму, вказану в акті звірки, та його отримання уповноваженою особою Відповідача (товарні накладні, довіреності на отримання, акти тощо);

- всі докази (банківські виписки) отримання від Відповідача часткової оплати поставленого товару на суму, вказану в акті звірки.

4. Зобов'язати Відповідача подати суду:

- виписку від державного  реєстратора про знаходження Відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців на час розгляду справи;

- ґрунтовний відзив на позовну заяву з поясненнями по суті заявлених Позивачем вимог, посиланням на певні норми законодавства України та доданням всіх підтверджуючих доказів;

- акт звірки розрахунків за укладеним правочином, підписаний з Позивачем на час розгляду справи, або з доказами завчасного направлення його Позивачу.

Суддя                                                                                  Ю.Л. Власов                                    

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення08.12.2011
Оприлюднено19.12.2011
Номер документу19889315
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —38/507

Рішення від 14.05.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Блажівська О.Є.

Рішення від 12.01.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 22.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 08.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

Ухвала від 23.11.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Власов Ю.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні