Ухвала
від 06.12.2011 по справі 31/170-2010
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31/170-2010

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

06.12.11                                                                                 Справа№ 31/170-2010

    

Господарський суд Львівської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою:

кредитора: Державної податкової інспекції у Городоцькому районі, м. Городок Львівської області

про: банкрутство Приватної агрофірми „Консул”, м. Комарно Городоцького району Львівської області

Cуддя Артимович В.М.

При секретарі Савчин І.О.

За участю представників:

від кредитора: Присташ Л.Б. - представник;

від кредитора: Дац Н.І.- представник;

ліквідатор: Слідзьона Н.П.- арбітражний керуючий.

ВСТАНОВИВ:

          Державна податкова інспекція у Городоцькому районі, м. Городок Городоцького району Львівської області, надалі –кредитор, звернулось до господарського суду Львівської області із заявою про банкрутство Приватної агрофірми „Консул”, м. Комарно Городоцького району Львівської області, надалі –боржник, в порядку, передбаченому ст. 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою суду від 25.10.2010 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, підготовче засідання суду призначено на 16.11.2010 р. Вимоги кредитора про банкрутство боржника обґрунтовуються з підстав, викладених у заяві та доданих до неї документах.

Ухвалою суду від 16.11.2010 р. у даній справі судом введено процедуру розпорядження майном Приватної агрофірми „Консул”, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Слідзьону Н.П.

Судом встановлено, що оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника опубліковане у газеті “Голос України”від 15.02.2011 р. № 28 (5028).

Ухвалою суду від 21.03.2011 р. затверджено реєстр вимог кредиторів боржника,  до якого включено: ДПІ у Городоцькому районі Львівської області, основний борг в сумі 214189,30 грн. - третя черга; штрафні санкції в сумі 738,86 грн. –шоста черга; Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Городоцькому районі Львівської області, основний борг в сумі 601,79 грн. - друга черга; УПФ України в Городоцькому районі Львівської області, основний борг в сумі 722,44 грн. - друга черга; штрафні санкції в сумі 892,79 грн. – шоста черга.

Постановою господарського суду Львівської області від 06.09.2011 р. Приватну агрофірму „Консул” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Слідзьону Н.П. Вказаною постановою суду ліквідатора зобов'язувалось надати суду аудиторський висновок щодо фінансового становища банкрута та висновок щодо наявності ознак приховуваного банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.

06.12.2011 р. ліквідатор подав на розгляд суду звіт про виконану роботу в даній справі.

В судове засідання 06.12.2011 р. з'явилися представники кредиторів та ліквідатор, надали пояснення по суті справи. Ліквідатор пояснив суду, що виконати вимоги постанови суду в частині надання аудиторського висновку щодо фінансового становища банкрута та висновку щодо наявності ознак приховуваного банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства не може, оскільки керівником банкрута жодна документація не передана.

Як передбачено ст. 5 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

У відповідності до ст. 1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” учасниками провадження у справі про банкрутство є, зокрема, сторони, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор), власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника.

Згідно ст. 33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з'явився на виклик у засідання господарського суду і його нез'явлення перешкоджає вирішенню спору.

Враховуючи наведене, у зв'язку з невиконанням ліквідатором вимог постанови суду в частині надання аудиторського висновку щодо фінансового становища банкрута та висновку щодо наявності ознак приховуваного банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства суд вважає за необхідне залишити заяву ініціюючого кредитора без розгляду.

У зв'язку з залишенням без розгляду заяви ДПІ про визнання боржника банкрутом слід скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, введений згідно п. 3 ухвали господарського суду від 25.10.2011 р., а державному реєстратору скасувати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців записи про порушення провадження у даній справі про банкрутство та визнання боржника банкрутом.

Беручи до уваги викладене, керуючись ст.ст. 1, 5, 12 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 5 ч. 1 ст. 81, ст.  86 ГПК України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Заяву Державної податкової інспекції у Городоцькому районі у справі № 31/170-2010 залишити без розгляду.

2. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений згідно п. 3 ухвали господарського суду Львівської області від 25.10.2010 р. у справі № 31/170-2010.

3. Копію ухвали надіслати боржнику, кредиторам, Головному управлінню юстиції у Львівській області, ВДВС Городоцького РУЮ та державному реєстратору для внесення запису до Єдиного державного реєстру після набрання ухвалою законної сили.

Суддя                                                                                              Артимович В.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення06.12.2011
Оприлюднено22.12.2011
Номер документу19896938
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —31/170-2010

Ухвала від 25.10.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 06.12.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 25.10.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Постанова від 06.09.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 16.08.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 05.07.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 21.06.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 19.04.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 17.02.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 16.11.2010

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні