Ухвала
від 14.12.2011 по справі б22/172-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б22/172-10

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16                                                   тел. 235-24-26

УХВАЛА

"14" грудня 2011 р.                                                                  Справа № Б22/172-10

за заявою Білоцерківської об'єднаної податкової інспекції, м. Біла Церква,        Київська область

до товариства з обмеженою відповідальністю «Амелія», м. Біла Церква,             Київська область

про  банкрутство

                                                  Суддя  Т.П. Карпечкін

Без виклику представників сторін та представників учасників судового провадження

Обставини справи:

В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа за заявою Білоцерківської об'єднаної податкової інспекції до товариства з обмеженою відповідальністю «Амелія»про банкрутство.

Постановою господарського суду Київської області від 18 вересня 2010 року визнано банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю «Амелія», відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Востокіна Ігоря Сергійовича та зобов'язано ліквідатора подати до офіційного друкованого органу у п'ятиденний строк з дня прийняття постанови оголошення про визнання банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю «Амелія»та відкриття ліквідаційної процедури, надати до суду докази публікації оголошення в офіційному друкованому органі про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, зобов'язано ліквідатора відповідно до статей 25-32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до 8 вересня 2011 року виконати ліквідаційну процедуру банкрута за результатами роботи по ліквідації підприємства  банкрута надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури у тому числі, акти інвентаризації майна, акти оцінки майна, звіт про виплачені кошти, договори купівлі-продажу майна банкрута, копії повідомлень органу державної податкової служби, пенсійного фонду, центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури, докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази, що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, відшкодування витрат ліквідатора, інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу з ліквідації банкрута, надавати суду щомісячні звіти про хід ліквідаційної процедури, дані про фінансове становище і майно боржника, використання коштів, отриманих від реалізації майна.  

Оголошення про визнання банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю «Амелія»та відкриття ліквідаційної процедури було опубліковано в газеті «Урядовий Кур'єр»№ 200 від 26 жовтня 2010 року.

Ухвалою господарського суду Київської області від 28 лютого 2011 року відповідно до протоколу розподілу справ між суддями від 28 лютого 2011 року автоматизованої системи документообігу господарського суду Київської області, статей 2-1, 4-6 Господарського процесуального кодексу України, статті 15 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»справу № Б22/172-10 прийнято до провадження суддею Карпечкіним Т.П. та присвоєно № Б22/172-10/19.

Ліквідатором Востокіним Ігорем Сергійовичем вимоги постанови господарського суду Київської області від 18 вересня 2010 року не виконано, станом на 14 грудня  2011 року не подано до суду витребувані судом докази.

Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 31, 24, 25, 32 Закону України       «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1.          Призначити розгляд справи на 27 грудня 2011 року о 10 год. 00 хв.  

2. Зобов'язати ліквідатора Востокіна Ігоря Сергійовича надати до суду наступні докази:

- докази публікації оголошення в офіційному друкованому органі про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури;

- докази виконання ліквідаційної процедури відповідно до статей 25-32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»з врахуванням норм статті 52 вказаного Закону;

- звіт про виконану роботу в тому числі:

- акти інвентаризації майна;

- акти оцінки майна;

- звіт про виплачені кошти;

- договори купівлі-продажу майна банкрута;

- копії повідомлень органу державної податкової служби, пенсійного фонду, центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури;

- докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази, що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, відшкодування витрат ліквідатора;

- дані про фінансове становище і майно боржника, використання коштів, отриманих від реалізації майна.  

- інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу з ліквідації банкрута;

-  ліквідаційний баланс банкрута;

- надати до суду письмові пояснення щодо причин невиконання ліквідатором постанови господарського суду Київської області від 8 вересня 2010 року в частині неподання до суду витребуваних судом доказів в тому числі і причини неподання до господарського суду Київської області щомісячних звітів про хід ліквідаційної процедури.  

       3. Попередити ліквідатора Востокіна Ігоря Сергійовича, що у відповідності до частина восьмої а частини дев'ятої статті 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого згідно з цим Законом, що завдало значної шкоди боржнику чи кредиторам, може бути підставою для анулювання його ліцензії. Про невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого, господарський суд може винести ухвалу, яка направляється державному органу з питань банкрутства. Невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого згідно з цим Законом, за відсутності наслідків, передбачених цією статтею, може бути підставою для усунення арбітражного керуючого від виконання ним своїх обов'язків, про що господарський суд виносить ухвалу.

        4. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог статті 36 Господарського процесуального кодексу України, а пояснення по суті спору викласти письмово.

       5. Повноваження представників учасників судового процесу мають бути підтверджені довіреністю, оформленою належним чином (засвідченою нотаріально, або, якщо довіреність видає юридична особа –підписом її керівника з відтиском печатки організації).

6.          Визнати обов'язковою явку учасників судового процесу в судове засідання.

7.          Попередити сторони про матеріальну відповідальність за неявку в судове засідання та невиконання вимог суду. Попередити учасників провадження про те, що відповідно до пункту п'ятого статті 83 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, приймаючи рішення, має право: стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону; попередити учасників провадження про те, що відповідно до пунктів 1-3 статті 382 Кримінального кодексу України, умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років (ч. 1). Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (ч. 2). Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

8.          Копію ухвали господарського суду Київської області надіслати сторонам та учасникам судового провадження.

Суддя                                                                                                    Т.П. Карпечкін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення14.12.2011
Оприлюднено27.12.2011
Номер документу20152560
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б22/172-10

Ухвала від 23.01.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 11.01.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 27.12.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 27.12.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 14.12.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Постанова від 08.09.2010

Господарське

Господарський суд Київської області

Третьякова О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні