Запорізький окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АД МІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
21 грудня 2011 року Справа № 2а-0870/11566/11
м. Запоріжжя
Запорізький окружний ад міністративний суд, у склад і головуючого судді Нечипуре нка О.М., при секретарі Петрус ь Д.К., розглянувши у відкрито му судовому засіданні, адмін істративну справу
За позовом: фізичної особи - підприємця ОСОБА_1
до Територіальної державн ої інспекції праці у Запоріз ькій області, в особі державн ого інспектора праці Дуби ни Василя Дмитровича
про визнання протиправним и дій та скасування припису в ід 22.11.2011 № 08-04044/1219-
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2011 фізична особа - пі дприємець ОСОБА_1 (далі - позивач) звернулась до Запор ізького окружного адміністр ативного суду з позовом до Те риторіальної державної інсп екції праці у Запорізькій об ласті, в особі державного інс пектора праці Дубини Васил я Дмитровича про визнання п ротиправними дій державного інспектора та скасування ви несеного ним припису від 22.11.2011 № 08-04044/1219 про усунення порушень за конодавства про працю.
Ухвалою суду від 09.12.2011, в поряд ку ст. ст. 104-107 КАС України, відкр ито провадження у адміністра тивній справі № 2а-0870/11566/11 та приз начено до судового розгляду на 21.12.2011.
В судове засідання 21.12.2011 пред ставники сторін не прибули.
Від позивача надійшло клоп отання про зупинення провадж ення у справі у зв' язку із не обхідністю додаткового часу для надання додаткових дока зів у справі. Від відповідача надійшло клопотання про від кладення розгляду справи на більш пізніший термін, у зв' язку із відпусткою відповід ача.
Розглянувши заявлене клоп отання, суд визнав його обґру нтованим, направленим на заб езпечення всебічного з'ясува ння обставин справи, а також д отримання прав сторони у про цесі, у зв'язку з чим таким, що п ідлягає задоволенню.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС, с уд має право за обґрунтовани м клопотанням сторони зупини ти провадження у справі до те рміну, встановленого судом.
Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156, 160 КАС Укр аїни, суд
У Х В А Л И В
Зупинити провадженн я у справі до 17.01.2012.
Ухвала набирає чинно сті у відповідності до ст. 254 КА С України.
Ухвалу може бути оска ржено у відповідності до ст. 18 6 КАС України.
Суддя О.М. Нечипуренко
17 січня 2012 року < текст > 10:30 < те кст >
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2011 |
Оприлюднено | 06.01.2012 |
Номер документу | 20560050 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Нечипуренко Олександр Михайлович
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Нечипуренко Олександр Михайлович
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Нечипуренко Олександр Михайлович
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Нечипуренко Олександр Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні