Ухвала
від 25.11.2011 по справі 2а-1670/9857/11
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІ НІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття скороченого провадження в адміністратив ній справі

25 листопада 2011 року м. Полтава Справа № 2а-1670/9857/11

Суддя Полтавського окру жного адміністративного суд у Довгопол М.В., перевіривши ма теріали адміністративного п озову Кременчуцької об'є днаної державної податкової інспекції в Полтавській обл асті до Колективного підпри ємства " Сервіс клуб " про прип инення юридичної особи, -

В С Т А Н О В И В:

24 листопада 2011 року пози вач Кременчуцька об'єдна на державна податкова інспек ція в Полтавській області зв ернулась до Полтавського ок ружного адміністративного с уду з позовною заявою до Коле ктивного підприємства " Серв іс клуб " про припинення юриди чної особи.

Адміністративний по зов відповідає вимогам стате й 105, 106 Кодексу адміністративно го судочинства України та по даний у строк, встановлений з аконом.

Відповідно до частин 1, 2 статті 183-2 Кодексу адміністр ативного судочинства Україн и справа підлягає розгляду в порядку скороченого провадж ення.

На підставі викладен ого, керуючись статтями 106, 107, 183- 2 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В:

Відкрити скорочене п ровадження в адміністративн ій справі № 2а-1670/9857/11 за позовом Кременчуцької об'єднаної д ержавної податкової інспекц ії в Полтавській області до К олективного підприємства " С ервіс клуб " про припинення юр идичної особи.

Запропонувати відпов ідачу у десятиденний строк з дня одержання копії ухвали п одати письмові заперечення п роти позову та необхідні док ументи або заяву про визнанн я позову безпосередньо до ка нцелярії суду (за адресою : м. П олтава, вул. Степана Кондрате нка, 6, 4-й поверх).

Роз'яснити відповіда чу, що справа буде розглянута в порядку скороченого прова дження не пізніше трьох днів з дня закінчення десятиденн ого строку, якщо до суду не буд е подано заперечення відпові дача.

Зобов`язати позива ча надати до 12 грудня 2011 року до відки про стан звітності та с тан заборгованості перед бюд жетом станом на грудень 2011 рок у.

Справа розглядатиме ться суддею одноособово без проведення судового засідан ня та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Копію ухвали надісла ти сторонам.

Ухвала оскарженню не підл ягає.

25.11.2011

Суддя М.В. Довгопол

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.11.2011
Оприлюднено11.01.2012
Номер документу20582292
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-1670/9857/11

Постанова від 15.12.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Постанова від 15.12.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 25.11.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 25.11.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні