Ухвала
від 10.11.2011 по справі 2а/1770/4725/2011
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

Справа №2а/1770/4725/2011

10 листопада 2011 року м.Рівне

Суддя Рівненського окру жного адміністративного суд у Зозуля Д. П., розглянувши поз овну заяву

Костопільської міжрайонн ої державної податкової інсп екції

до Приватного підприємства " Анро"

про стягнення заборговано сті,

В С Т А Н О В И В :

Костопільська міжрайонн а державна податкова інспекц ія звернулася до суду з позов ом до приватного підприємств а "Анро" про стягнення заборго ваності.

Ухвалою судді від 01 листоп ада 2011 року позовна заява зали шалася без руху. Строк на усун ення недоліків позовної заяв и надавався позивачу до 11.11.2011 ро ку. У вказаний строк позивач д опущені недоліки усунув, від так позовна заява вважається поданою у день первинного її подання до адміністративног о суду.

Позовна заява подана особо ю, яка має адміністративну пр оцесуальну дієздатність, від повідає вимогам, встановлени м статтею 106 КАС України.

Позовну заяву належить роз глядати в порядку адміністра тивного судочинства.

Адміністративний позов по дано у строк, установлений за коном.

Підстави для повернення ад міністративного позову, зали шення його без розгляду або в ідмови у відкритті проваджен ня в адміністративній справі , встановлені КАС України, від сутні.

Керуючись статтями 104-107, ч. 2 ст .108 КАС України суддя, -

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження в а дміністративній справі за по зовом Костопільської міжра йонної державної податкової інспекції до приватного під приємства "Анро" про стягнен ня заборгованості

2. Справа розглядається судд ею одноособово.

3. Копію ухвали про відкритт я провадження у справі надіс лати особам, які беруть участ ь у справі, разом з витягом пр о їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статт ями 49, 51 КАС України.

4. Запропонувати відповідач у, у разі заперечення проти ад міністративного позову, упро довж п' яти календарних днів з дня отримання ухвали подат и заперечення проти позову т а докази на їх обґрунтування .

5. Ухвала набирає законної с или відповідно до ч. 6. ст. 254 КАС У країни та не може бути оскарж ена.

Суддя підпис Зо зуля Д. П.

З оригіналом згід но

Суддя Зозул я Д. П.

СудРівненський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення10.11.2011
Оприлюднено19.01.2012
Номер документу20862415
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а/1770/4725/2011

Постанова від 28.11.2011

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Ухвала від 10.11.2011

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Ухвала від 10.11.2011

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Ухвала від 01.11.2011

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні