Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про виправлення описки у судовому рішенні
06 січня 2012 р. справа № 2а/0570/20398/2011
приміщення суду за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Стойка В.В. розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Володарському районі Донецької області до Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” Кальчицький елеватор про стягнення заборгованості,-
В С Т А Н О В И В:
Державна податкова інспекція у Володарському районі Донецької області звернулась до суду з позовною заявою до Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” Кальчицький елеватор про стягнення заборгованості.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 14 грудня 2011 року позовні вимоги Державної податкової інспекції у Володарському районі Донецької області задоволено та стягнуто з Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” Кальчицький елеватор прострочену заборгованість.
При виготовленні судового рішення судом допущено описки у зазначенні найменування позивача та помилково зазначено суму простроченої заборгованості у резолютивній частині, а саме, "3686,65грн." замість "3036,78грн.".
Відповідно до ч.1 ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Як вбачається з п. 10 ч. 1 ст. 3 КАС України, письмове провадження - розгляд і вирішення адміністративної справи в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання на основі наявних у суду матеріалів у випадках, встановлених цим Кодексом.
Згідно з ч.2 ст. 169 КАС України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючі зазначене, суд приходить до висновку про розгляд справи у порядку письмового провадження.
Таким чином, суд вважає за необхідне виправити допущену описку в судовому рішенні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 169 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
Виправити описки, допущені у постанові Донецького окружного адміністративного суду від 14 грудня 2011 року по адміністративній справі № 2а/0570/20398/2011 за позовом Державної податкової інспекції у Володарському районі Донецької області до Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” Кальчицький елеватор про стягнення заборгованості:
- у вступній частині слова «Державної податкової інспекції у Володарському
районі м.Донецька» замінити словами «Державної податкової інспекції у
Володарському районі Донецької області»;
- в першому абзаці описової частини слова «Державна податкова інспекція у Володарському районі» замінити словами «Державна податкова інспекція у Володарському районі Донецької області»;
- у першому абзаці резолютивної частини слова «Державної податкової інспекції у Володарському районі м.Донецька» замінити словами «Державної податкової інспекції у Володарському районі Донецької області»;
- у другому абзаці резолютивної частини замість "3686,65грн." вказати "3036,78грн.".
Ухвала постановлена у нарадчій кімнаті.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання її копії.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений КАСУ, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Стойка В. В.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.01.2012 |
Оприлюднено | 23.01.2012 |
Номер документу | 20954741 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Стойка В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні