Ухвала
від 21.12.2011 по справі 37/308пн
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬК ИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

8304 8, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО В ІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

21.12.11 р. Спра ва № 37/308пн

Господарський суд Донецьк ої області у складі судді Гри ник М.М.

при секретарі Захаровій В.Б .

за позовною заявою товарис тва з обмеженою відповідальн істю "Лідія - К", м. Горлівка

до Регіонального відділен ня Фонду державного майна Ук раїни по Донецькій області, м . Донецьк

за участю третьої особи без самостійних вимог на предме т спору, на стороні відповіда ча Держаного казначейства Ук раїни у Донецькій області.

про зобов' язання відпові дача вжити заходи для поверн ення з Державного бюджету Ук раїни помилково сплачені поз ивачем за період з 05.10.07-31.12.08 суми о рендної плати у розмірі 7243,67 гр н.

Представники сторін:

Від позивача: ОСОБА_1 за д овіреністю №34 від 23.11.11

Від відповідача: ОСОБА_2 за довір. № 87 від 12.07.2011р.

Від третьої особи: не з' яви вся

Товариство з обмеженою від повідальністю "Лідія - К", м. Гор лівка звернулось до господар ського суду Донецької област і з позовом до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій о бласті, м. Донецьк, за участю т ретьої особи без самостійних вимог на предмет спору, на сто роні відповідача Держаного к азначейства України у Донець кій області, про зобов' язан ня відповідача вжити заходи для повернення з Державного бюджету України помилково сп лачені Позивачем за період з 05.10.07-31.12.08 суми орендної плати у ро змірі 7243,67 грн.

У зв' язку з нез' явленням представника третьої особи, керуючись п. 1 ст.77, ст.86 Господар ського процесуального коде ксу України, суд,-

У Х В А Л И В:

< Текст >

Відкласти розгляд справи на 10:00 год. 18.01.12 року.

Зобов' язати відповідача та третю особу надати поясне ння щодо зміни призначення п латежів позивача, а саме зара хування сум орендної плати в якості неустойки.

Явка сторін у засідання суд у обов' язкова.

Попередити сторони, що за н енадання у встановлений стро к витребуваних господарськи м судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, по кладених господарським судо м на сторону, з винної особи ст ягується штраф у розмірі до 170 0, 00 грн. (п.5 ст.83 Господарського п роцесуального кодексу Украї ни).

Суддя Гриник М.М.

< Список > < Дов ідник >

< Список > < Довід ник >

< Текст >

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення21.12.2011
Оприлюднено07.02.2012
Номер документу21206065
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —37/308пн

Рішення від 06.02.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гриник М.М.

Ухвала від 21.12.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гриник М.М.

Ухвала від 18.01.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гриник М.М.

Ухвала від 31.10.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попков Д.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні