Ухвала
від 09.02.2012 по справі 23/5005/448/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

09.02.12р. Справа № 23/5005/448/2012

За позовом Товариства з обмеженою відповідальніс тю "Птахокомплекс "Дніпровс ький", с. Першотравневе Нікоп ольського району Дніпропетр овської області

до Товариства з обмежен ою відповідальністю "Векта П люс", м. Жовті Води Дніпропетро вської області

про стягнення заборгов аності у загальному розмірі 161 559,03 грн.

Суддя Бєлік В.Г.

Представники:

від позивача: ОСОБА_1 - д ов. від 01.02.2012р., представник;

від відповідача: не з"явився .

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою в ідповідальністю "Птахокомп лекс "Дніпровський" звернуло сь до господарського суду з п озовом до Товариства з обме женою відповідальністю "Век та Плюс" про стягнення заборг ованості у загальному розмір і 161 559,03 грн., яка складається з су м: 156 949,44 грн. - суми заборгованост і за поставлений товар, 3 599,09 грн . - пені, 313,90 грн. - суми заборгован ості з урахуванням індексу і нфляції, 696,60 грн. - 3% річних.

У зв'язку з нез'явленням в су дове засідання представника відповідача, ненаданням ним витребуваних доказів, спір н е може бути вирішено в даному судовому засіданні, розгляд справи підлягає відкладенню .

Керуючись ст.ст.77, 86 ГПК Укра їни, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласт и на 28.02.2012р. о 11:30 годин, кімн. № 51.

2. До засідання подати:

Відповідачу - письмови й відзив на позовну заяву; пис ьмові докази в підтвердження своїх доводів або заперечен ь; документ, що підтверджує ст атус юридичної особи (оригін ал для огляду, копію - в матері али справи); довіреність на пр едставника.

Явка в судове засідання по вноважних представників уча сників судового процесу обов ' язкова.

Роз' яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарськог о процесуального кодексу Укр аїни, за не надіслання витреб уваних господарським судом м атеріалів, а також за ухиленн я від вчинення дій, покладени х господарським судом на сто рону, з винної сторони стягує ться штраф до 1 700 грн.

Суддя В.Г. Бєлік

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення09.02.2012
Оприлюднено15.02.2012
Номер документу21398234
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —23/5005/448/2012

Рішення від 28.02.2012

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Бєлік Вікторія Геннадіївна

Ухвала від 09.02.2012

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Бєлік Вікторія Геннадіївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні