Ухвала
від 20.02.2012 по справі 5015/308/12
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

5015/308/12

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА             

                  

20.02.12                                                                       Справа № 5015/308/12

Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:

головуючого - судді          Гнатюк Г.М.

суддів          Кравчук Н.М.

Мирутенко О.Л.

розглянув апеляційну скаргу   Товариства з обмеженою відповідальністю «СОЮЗ-С», м.Львів від 09.02.2012р. №09/02-2

на рішення  господарського суду Львівської області від 08.02.2012р.

у справі № 5015/308/12

за позовом:  Закритого акціонерного товариства «Ритейлінгова компанія «Євротек», м.Київ

до відповідача:  Товариства з обмеженою відповідальністю «СОЮЗ-С», м.Львів

про стягнення 2311720,79грн.

                                                  В С Т А Н О В И В :

До Львівського апеляційного господарського суду поступила апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «СОЮЗ-С» на рішення  господарського суду Львівської області від 08.02.2012р. у справі № 5015/308/12.

Згідно п.3, ст.97 ГПК України, апеляційна скарга не приймається до розгляду  і повертається  апеляційним  господарським судом, якщо до скарги не додано документів, що  підтверджують  сплату судового збору  у встановлених порядку та розмірі.

Відповідно до ст.8 Закону України “Про судовий збір”, враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі. Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті.

Як зазначає скаржник в апеляційній скарзі, у нього відсутні кошти для оплати судового збору. При цьому апелянт, у відповідності до ст.8 Закону України «Про судовий збір» не подав обґрунтованого клопотання про відстрочку чи розстрочку сплати судового збору.

Враховуючи, що скаржником в порушення п.3, ст.97 ГПК України не подано належних доказів сплати судового збору у встановленому розмірі,  апеляційна скарга  до розгляду не приймається  і підлягає поверненню без розгляду.

          Керуючись ст.86, п.3 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України,-

                             У Х В А Л И В :

          Апеляційну скаргу з додатками на 4-х арк. конверт повернути скаржнику.

Головуючий    суддя                                                    Гнатюк Г.М.

Суддя                                                                        Кравчук Н.М.

          Суддя                                                                             Мирутенко О.Л.

СудЛьвівський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення20.02.2012
Оприлюднено27.02.2012
Номер документу21606795
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/308/12

Ухвала від 20.02.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Гнатюк Г.М.

Рішення від 08.02.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

Ухвала від 27.01.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні