ГОСПОДАРСЬК ИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8304 8, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО В ІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
27.02.12 р. Спра ва № 37/202пн
за позовом Товариства з об меженою відповідальністю „Є вро Лізинг”, м.Київ
до відповідача Публічного акціонерного товариства „Ко ммунтранс”, м.Донецьк
про примусове виконання об ов' язку в натурі (поверненн я майна)
Головуючий суддя Г.В. Л евшина
Cуддя Е.В. Сгара
Суддя Г.Є . Курило
Представники:
від позивача: не з' явився
від відповідача: ОСОБА_1 .-по дов.
В засіданні суду брали учас ть
Товариство з обмеженою від повідальністю „Євро Лізинг” , м.Київ, позивач, звернувся до господарського суду Донецьк ої області з позовом до відпо відача, Приватне акціонерне товариство „Комунтранс”, м.Д онецьк, про примусове викона ння обов' язку в натурі (пове рнення майна).
Враховуючи, що позивач не з ' явився в судове засідання, керуючись п.1 ст.77, ст.86 Господар ського процесуального кодек су України, господарський су д,
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 14:15 год. 12.03.12 року.
Явка сторін у засідання суд у обов' язкова.
Попередити сторони, що за у хилення від вчинення дій, пок ладених господарським судом на сторону, з винної особи стя гується штраф у розмірі до ст а неоподатковуваних мінімум ів доходів громадян (п.5 ст.83 Гос подарського процесуального кодексу України).
Головуючий суддя Левшина Г.В.
Суддя Сгара Е .В.
Суддя Курило Г .Є.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2012 |
Оприлюднено | 03.03.2012 |
Номер документу | 21657547 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Левшина Г.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні