Сп рава № 3-11767/11
ПОСТАНОВА
19.01.2012 року м.Ужгород
Суддя Ужгородс ького міськрайонного суду Ле мак О.В. розглянувши матеріал и про адміністративне поруше ння за протоколом дільничого інспектора Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатські й області відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 за ч.2 с т. 173-2 КпАП України.
В С Т А Н О В И В :
20.12.2011 року, близько 23 год. 0 0 хв., ОСОБА_1, знаходячись з а місцем свого проживання, вч инив сварку з громадянкою ОСОБА_2,в ході якої ображав ї ї нецензурною лайкою та погр ожував фізичною розправою, ч им вчинив адміністративне пр авопорушення передбачене ч.2 ст. 173-2 КпАП України (повторно п ротягом року).
ОСОБА_1 про час і місце розгляду справи був повідомл ений своєчасно і належним чи ном, однак на розгляд справи н е з' явився та не повідомив с уд про причини неявки.
Вина правопорушника підт верджується протоколом про а дміністративне правопоруше ння ЗА №2457 від 21.12.2011 року, постано вою за справою про адміністр ативне правопорушення від 21.12 .2011 року, наявними в матеріалах справи поясненнями ОСОБА_2 ,ОСОБА_3 та ОСОБА_1, рап ортом працівника міліції.
Дослідивши матеріали спра ви, приходжу до висновку про н аявність в діях ОСОБА_1 оз нак складу правопорушення пе редбаченого ч.2 ст. 173-2 КпАП Укра їни.
При призначенні адміністр ативного стягнення суддя вих одить із змісту ст.33 КпАП Укра їни і враховує характер вчин еного правопорушення, особу порушника, ступінь його вини , майновий стан, обставини, що пом' якшують та обтяжують ві дповідальність .
Керуючись ч.2 ст. 173-2, ст.ст. 283-284,287,2 91,294 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєні правопорушення пер едбаченого ч.2 ст. 173-2 КпАП Украї ни та накласти на нього адмін істративне стягнення у виді штрафу у розмірі 85 грн.
Постанова може бути оскар жена до апеляційного суду За карпатської області через Уж городський міськрайонний су д протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Лемак О.В.
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 19.01.2012 |
Оприлюднено | 06.03.2012 |
Номер документу | 21721687 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Лемак О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні