ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
22 лютого 2012 р. м. Чернівці Справа № 2а/2470/338/12
Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Григораш Віталій Олександрович, розглянувши адміністративний позов прокурора Кельменецького району Чернівецької області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Чернівецької області до Кельменецького об'єднання по агропромисловому будівництву "Райагробуд" про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
В поданому до суду адміністративному позові прокурор Кельменецького району Чернівецької області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Чернівецької області (далі позивач) просить стягнути з Кельменецького об'єднання по агропромисловому будівництву "Райагробуд" (далі відповідач) заборгованість з відшкодування пенсій, призначених відповідно до ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" у сумі 958,93 грн.
Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд дійшов до висновку, що вона підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. Проте такі докази надіслання копії позовної заяви з додатками відповідачу, позивачем не надано.
Виходячи з п. 6 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються перелік документів та інших матеріалів, що додаються. Так, позивач в переліку доданих до позовної зави документів вказав розписку про отримання відповідачем позовної заяви та матеріалів до неї, проте така розписка в матеріалах справи відсутня, що підтверджується актом нестачі доданих документів до позовної заяви.
Згідно ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів. Із наданих позивачем розрахунків фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій вбачається, що в Кельменецькому об'єднанні по агропромисловому будівництву "Райагробуд" працювали наймані працівники, які мають всі підстави на виплату їм пільгових пенсій передбачених ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", а саме ОСОБА_1 та ОСОБА_2 Однак доказів, які підтверджували таке право вказаними особами, до позовної заяви не додано.
Також, у позовні заяві позивач зазначає, що відповідач перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Чернівецької області, проте довідку, яка б свідчила про взяття відповідача на облік в органах Пенсійного фонду до позовної заяви не додано.
Окрім того, у позовній заяві позивач вказує на те, що відшкодуванню підлягають витрати на виплату та доставку пільгових пенсій громадянину ОСОБА_3. Проте, в порушення ч. 2 ст. 106 КАС України, позивач не надав жодних доказів, які б підтверджували право вказаної особи на пільгову пенсію.
Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви, позивачу необхідно надати:
- доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів;
- розписку про отримання позовної заяви та матеріалів до неї відповідачем, яка вказана у переліку додатків до позовної заяви;
- довідку про взяття відповідача на облік в органах пенсійного фонду;
- докази, які б підтверджували право ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на отримання пільгових пенсій відповідно до ст. 13 Закону України "Про Пенсійне забезпечення" (копії довідок, протоколів, трудових книжок, в яких би зазначався стаж та характер виконуваної роботи вказаних працівників);
- докази, які б підтверджували право ОСОБА_3 на отримання пільгових пенсій відповідно до ст. 13 Закону України "Про Пенсійне забезпечення" та розрахунки заборгованості відповідача по фактичних витратах на виплату і доставку пільгової пенсії ОСОБА_3
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 106, 107, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви - десять днів з моменту отримання копії ухвали позивачем.
3. Копію ухвали невідкладно направити позивачу.
Ухвала відповідно до ст. 185 Кодексу адміністративного судочинства України може бути оскаржена повністю або частково в апеляційному порядку.
Згідно із ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.О. Григораш
Суд | Чернівецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2012 |
Оприлюднено | 07.03.2012 |
Номер документу | 21761680 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Григораш Віталій Олександрович
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Григораш Віталій Олександрович
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Григораш Віталій Олександрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні