ГОСПОДАРСЬК ИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8304 8, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО В ІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
21.03.12 р. Спра ва № 5006/23/23/2012
За позовом: Товариства з об меженою відповідальністю ” Об'єднана вантажно-транспо ртна компанія” м. Єнакієве
до відповідача: Публічного акціонерного товариства ”Тр ест по будівництву та реконс трукції автомобільних шляхі в ”Донбасшляхбуд” в особі Шл яхово-будівельного управлін ня №6 м. Луганськ
про стягнення 212 128, 16 грн.
Суддя Забарющий М.І .
Представники:
Від позивача: ОСОБА_1. - за довіреністю
Від відповідача: не з'явилис ь
Позивач, товариство з обмеж еною відповідальністю ”Об' єднана вантажно-транспортна компанія” м. Єнакієве, зверну лось до господарського суду з позовом до відповідача, пуб лічного акціонерного товари ства ”Трест по будівництву т а реконструкції автомобільн их шляхів ”Донбасшляхбуд” в особі Шляхово-будівельного у правління №6 м. Луганськ, про с тягнення 212 128, 16 грн.
Представник позивача напо лягала на задоволенні позовн их вимог.
Представники відповідача у судове засідання не з'явили сь, але до суду надійшло клопо тання про відкладення розгля ду справи.
У зв'язку з неявкою в суд ове засідання повноважних ст орін та ненаданням витребува них документів, необхідних д ля вирішення спору, суд відкл адає розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господар ського процесуального кодек су України, суд -
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 11:00 год. 03.04.12 року.
Відповідачу надати відзив на позов; обґрунтований розр ахунок оспорюваної суми; Ста тут підприємства (оригінал д ля огляду і належним чином за свідчену копію у справу); Поло ження про Шляхово-будівельне управління №6 (оригінал для ог ляду та належним чином засві дчену копію у справу).
Відповідачу виконати вимо ги суду. Суд попереджує відпо відача, що за невиконання вим ог суду він може бути оштрафо ваний на суму до 1 700 грн.
Явка представників сторін у судове засідання обов'яз кова.
Суддя Забарющий М .І.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2012 |
Оприлюднено | 26.03.2012 |
Номер документу | 22054860 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Забарющий М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні