Справа №3-3784/11
№ 3-3784/11
ПОСТАНОВА
19 січня 2012 року суддя Вороши ловського районного суду міс та Донецька Переверзева Л.І., р озглянувши матеріали, які на дійшли з Державної податково ї інспекції в Ворошиловськом у районі міста Донецька про п ритягнення до адміністратив ної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, як а працює керівником ТОВ «ЮД « Антік», мешкає за адресою: А ДРЕСА_1,
у скоєнні правопорушення, п ередбаченого ст. 155-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИЛА:
З ДПІ в Ворошиловського ра йону міста Донецька до суду н адіслані матеріали про притя гнення до адміністративної в ідповідальності ОСОБА_1 з а скоєння правопорушення, пе редбаченого ст. 155-1 ч. 1 КУпАП, за те, що 21.11.2011 р. з 12 год.56 хв. по 14 год. 30 х в. при перевірці ТОВ «ЮД «Анті к», код 3439871, юридична адреса: м. Д онецьк, вул. Університетська , 51 встановлено порушення вста новленого Законом порядку пр оведення розрахункових опер ацій у сфері торгівлі, громад ського харчування та послуг у частині ненадання або несв оєчасного надання Звіту про використання реєстраторів р озрахункових операцій, чим б уло порушено ст.3 п.7 ЗУ «Про зас тосування РРО в сфері торгів лі, громадського харчування та послуг»від 06.07.1995 року №265/95-ВР з і змінами та доповненнями, за що передбачена відповідальн ість передбачена ч. 1 ст. 155-1 КУпА П.
Факт скоєння ОСОБА_1 пра вопорушення підтверджуєтьс я актом №0158/05/62/23/34398971 від 21.11.2011 року.
При накладенні стягнення, в раховуючи характер скоєного правопорушення, особу поруш ника, вважаю за необхідне під дати її покаранню у вигляді ш трафу на користь держави в ро змірі 85 гривень.
На підставі викладеного та керуючись статтями 155-1 ч. 1, 284 КУ пАП,-
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1, визнати винною у скоєнні правопорушення, пе редбаченого ст. 155-1 ч. 1 КУпАП та піддати її покаранню у вигля ді штрафу на користь держави в розмірі 85 (вісімдесят п' ят ь) гривень.
Постанова може бути оскарж ена протягом десяти днів з дн я винесення постанови. Поста нову по справі про адміністр ативне правопорушення може б ути опротестовано прокуроро м протягом десяти днів з дня в инесення постанови.
Суддя Ворошиловського
районного суду м. Донецька Л.І. Переверзева
Суд | Ворошиловський районний суд м. Донецька |
Дата ухвалення рішення | 19.01.2012 |
Оприлюднено | 28.03.2012 |
Номер документу | 22084548 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Саган В. М.
Адмінправопорушення
Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
Залімська Н. В.
Адмінправопорушення
Ворошиловський районний суд м. Донецька
Переверзева Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні