Ухвала
від 27.03.2012 по справі 5026/2451/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКА СЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

27 березня 2012 р. Справа № 13/12/ 5026/2451/2011

Господарський суд Черка ської області в складі: голов уючого - судді Скиби Г.М., при се кретарі судового засідання К енкеч О.С., розглянув у відкрит ому судовому засіданні в при міщенні суду заяву сільськог осподарського товариства з о бмеженою відповідальністю « Підгайдамацькі ферми»про пе регляд рішення за нововиявле ними обставинами у справі за позовом товариства з обмеже ною відповідальністю «Лізин гова компанія «Енерголізинг », м. Київ, Кудрявський узвіз, 5-Б

до сільськогосподарського товариства з обмеженою відп овідальністю «Підгайдамаць кі ферми», Черкаська область , Корсунь-Шевченківський рай он, с. Селище

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимо г на предмет спору, на стороні відповідача - розпорядника майна арбітражного керуючог о Голінного Андрія Михайлови ча, м. Черкаси, вул. Канівська, 7, кв. 66

про розірвання договору фі нансового лізингу та про вит ребування майна,

за участю представників с торін:

від заявника (відповідача ): Портянко В.В. - за посадою;

від позивача: Веретенін Є.О. - директор - за посадою,

ОСОБА_1 - за довірені стю;

від третьої особи: участі н е брав.

Позивач звернувся до суду з позовом до СТОВ «Підгайдам ацькі ферми»з вимогою про ро зірвання договору фінансово го лізингу №6 від 18.05.2006р. та про ви требування майна.

Рішенням господарського с уду від 18.01.2012р. позов задоволено повністю.

Київський апеляційний гос подарський суд рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Боржник звернувся до суду з заявою про перегляд рішення за нововиявленими обставина ми. Посилається на отримані д окази та документи, які не бул и відомі на момент прийняття рішення у справі, а саме лист ліквідатора Банку «Біг Енерг ія»від 27.01.2012р. та витяг з Держав ного реєстру обтяжень майна від 15.02.2012р. про перебування спір ного майна в заставі банку і у мисне приховування позиваче м цих обставин.

В судовому засіданні 27.03.2012р. з аявник повідомив суду, що ці д окументи не є нововиявленими обставинами і кредитор веде себе некоректно по відношен ню до боржника. Суть Постанов и Пленуму ВГСУ №17 від 26 грудня 2 011р. йому відома і зрозуміла.

Представники позивача (кре дитора) вимоги заперечили та вказують на відсутність нов овиявлених обставин для відп овідача. Кредитор є власнико м лізингового майна і майно п ередавалось в заставу комерц ійному банку. Це ніяким чином не вплинуло на права відпові дача, оскільки відповідач пр одовжував користуватися ліз инговим майном. Просять в зад оволенні заяви боржника відм овити. Подано письмові запер ечення на заяву.

Оцінюючи зібрані докази у с праві, заслухавши пояснення учасників перегляду справи з а нововиявленими обставинам и, суд дійшов висновку, що заяв а боржника від 27 лютого 2012р. зад оволенню не підлягає, оскіль ки листи третіх осіб в розумі нні положень Постанови Плену му ВГСУ №17 від 26 грудня 2011р. «Про деякі питання практики пере гляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими обставина ми»не є нововиявленими обста винами, а лише новими доказам и.

Про обставини, які вказані з аявником, останній знав в ход і судового розгляду справи і оцінка цим обставинам надан а в рішенні суду від 18.01.2012р. у дан ій справі, а тому заяву боржни ка про перегляд рішення за но вовиявленими обставинами на лежить відхилити і рішення з алишити без змін.

Керуючись вимогами ст. 114 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Заяву боржника про пере гляд рішення у справі № 12/5026/2451/2011 з а нововиявленими обставинам и відхилити.

Рішення у справі № 12/5026/2451/2011 зал ишити без змін.

Ухвала може бути переглян ута на загальних підставах.

Суддя Г.М. Скиба

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення27.03.2012
Оприлюднено04.04.2012
Номер документу22257874
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5026/2451/2011

Ухвала від 01.03.2012

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 27.03.2012

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Рішення від 18.01.2012

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 20.12.2011

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 02.11.2011

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні