Ухвала
від 02.04.2012 по справі 5021/2026/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

02.04.12

          Справа №5021/2026/2011.

Господарський суд Сумської області у складі судді Миропольського С.О., розглянувши скаргу Приватного акціонерного товариства «ХІМЕКСІ» на дії та бездіяльність відділу Державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції по справі № 5021/2026/2011 за позовом: Приватного акціонерного товариства «ХІМЕКСІ» до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «ТСХ-ХІМРЕАКТИВ» про стягнення 788 017 грн. 07 коп.

                                             ВСТАНОВИВ:

До господарського суду Сумської області звернулось Приватне акціонерне товариство «ХІМЕКСІ» зі скаргою на дії та бездіяльність відділу Державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції по справі № 5021/2026/2011, відповідно до якої просить суд визнати дії та/або бездіяльність відділу Державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській області щодо виконання наказу господарського суду Сумської області від 20 вересня 2011р. по справі № 5021/2026/2011 протиправними та незаконними.

Суд вважає за необхідне призначити розгляд скарги в судове засідання на 06.04.2012р.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 86, 121-1 Господарського процесуального кодексу України, суд –

У Х В А Л И В :

1.          Призначити розгляд скарги Приватного акціонерного товариства «ХІМЕКСІ» на дії та бездіяльність відділу Державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції по справі № 5021/2026/2011 в засідання суду на 06.04.2012 року на 10 год. 10 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, пр. Шевченко, 18/1, каб. 313.

2.          Витребувати із Відділу державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській області оригінал журналу реєстрації вихідної кореспонденції за період часу з 18.11.2011 року по 19.03.2012 року з метою надання відомостей згідно виконавчого провадження щодо примусового виконання наказу Господарського суду Сумської області від 20 вересня 2011 року по справі №5021/2026/2011.

3.          Витребувати із ДПІ в Шосткинському районі Сумської області дані (відомості, довідки) про надходження на ім'я керівника запиту (-ів) від Відділ державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській області щодо надання відомостей стосовно виявлення всіх поточних рахунків, що відкриті у банківських та фінансових установах на ім'я ТОВ «ТСХ-ХІМРЕАКТИВ» (код ЄДРПОУ 31268921).

4.          Витребувати із БТІ в Шосткинському районі Сумської області дані (відомості, довідки) про надходження на ім'я керівника запиту (-ів) від Відділу державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській області щодо надання інформації стосовно виявлення всього нерухомого майна, що зареєстроване на ім'я ТОВ «ТСХ-ХІМРЕАКТИВ» (код ЄДРПОУ 31268921).

5.          Витребувати із МРЕВ ДАІ в Шосткинському районі Сумської області дані (відомості, довідки) про надходження на ім'я керівника запиту (-ів) від Відділу державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській області щодо надання інформації стосовно виявлення всього рухомого майна, що зареєстроване на ім'я ТОВ «ТСХ-ХІМРЕАКТИВ» (код ЄДРПОУ 31268921).

6.          Зобов'язати ДВС подати суду письмові пояснення по скарзі.

7.          Представникам сторін в судове засідання при собі мати доручення оформлене належним чином та документ, що посвідчує особу.

   

    СУДДЯ                                                               С.О.МИРОПОЛЬСЬКИЙ

                    

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення02.04.2012
Оприлюднено05.04.2012
Номер документу22358989
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5021/2026/2011

Ухвала від 28.09.2011

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Слободін М.М.

Ухвала від 08.05.2012

Господарське

Господарський суд Сумської області

Зражевський Юрій Олексійович

Ухвала від 17.04.2012

Господарське

Господарський суд Сумської області

Зражевський Юрій Олексійович

Ухвала від 06.04.2012

Господарське

Господарський суд Сумської області

Миропольський Сергій Олексійович

Ухвала від 02.04.2012

Господарське

Господарський суд Сумської області

Миропольський Сергій Олексійович

Постанова від 22.12.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Вовк І.В.

Постанова від 13.10.2011

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Слободін М.М.

Судовий наказ від 20.09.2011

Господарське

Господарський суд Сумської області

Кіяшко Віктор Іванович

Рішення від 05.09.2011

Господарське

Господарський суд Сумської області

Кіяшко Віктор Іванович

Ухвала від 23.08.2011

Господарське

Господарський суд Сумської області

Кіяшко Віктор Іванович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні