ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОДАННЯ БЕЗ РУХУ
10 квітня 2012 року Справа № 0870/3232/12
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Бойченко Ю.П., перевіривши подання та додані до нього матеріали
за поданням Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будполімерсервіс»
про стягнення коштів за податковим боргом,
ВСТАНОВИВ:
09 квітня 2012 року о 17:40 Державна податкова інспекція в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду з поданням до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будполімерсервіс» в якому просить суд стягнути з ТОВ «Будполімерсервіс» податковий борг у розмірі 9993,24 грн.
Відповідно до ч. 2 ст. 1833 КАС України, подання подається до суду першої інстанції протягом двадцяти чотирьох годин з моменту встановлення обставин, що зумовлюють звернення до суду, за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом, у письмовій формі та повинно містити:
1) найменування адміністративного суду;
2) найменування, поштову адресу, а також номер засобу зв'язку заявника;
3) найменування, поштову адресу, а також номер засобу зв'язку, якщо такий відомий, відносно сторони, до якої застосовуються заходи, передбачені частиною першою цієї статті;
4) підстави звернення з поданням, обставини, що підтверджуються доказами, та вимоги заявника;
5) перелік документів та інших матеріалів, що додаються;
6) підпис уповноваженої особи суб'єкта владних повноважень, що скріплюється печаткою.
Статтею 1833 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено перелік особливих вимог, що пред'являються до подання податкового органу, та особливий перелік процесуальних дій суду, які можуть учинятися в процесі розгляду такого подання.
Водночас у частині, що не врегульована статтею 1833 Кодексу адміністративного судочинства України, вимоги до подання визначаються загальними нормами, зокрема статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ч.3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів (…).
В якості доказу направлення відповідачеві адміністративного позову з додатками, ДПІ в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя додало до подання копію фіскального чеку від 09.04.2012 та реєстр рекомендованої кореспонденції. Відповідно до зазначеного реєстру, подання з додатками були направлені ТОВ «Будполімерсервіс» за адресою: 69007, м.Запоріжжя, вул. Курортна, 39. Однак, в поданні заявник зазначає, що ТОВ «Будполімерсервіс» знаходиться за іншою адресою, а саме: 69035, м.Запоріжжя, проспект Маяковського, 11/328. Вказана адреса також підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Отже, в матеріалах подання відсутні докази направлення на адресу ТОВ «Будполімерсервіс» копії подання з додатками.
Відповідно до ч.4 ст.106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати їх підписання.
Частиною 7 ст. 56 КАС України встановлено, що законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Згідно з ч.2 ст. 58 КАС України, повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду чи факт родинних, опікунських тощо відносин з особою, інтереси якої вони представляють. Засвідчені підписом судді копії цих документів приєднуються до справи.
Подання підписано начальником – ОСОБА_1, однак до нього не додано жодного документу що підтверджує займану посаду вказаної особи.
Крім того, згідно з п.2 ч.2 1833 КАС України подання повинно містити найменування, поштову адресу, а також номер засобу зв'язку заявника.
Заявнику необхідно надати суду документальні докази (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідку з Головного управління статистики в Запорізькій області, завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію, правоустановчі документи, тощо) які б підтверджували повну назву державної установи.
Частина 3 ст. 1833 КАС України передбачає, що у разі недотримання вимог частини другої цієї статті суд повідомляє про це заявника та надає йому строк, але не більше ніж 24 години, для усунення недоліків
Керуючись ст.ст. 160, 164, 1833 КАС України, суддя
УХВАЛИВ:
Подання Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будполімерсервіс» про стягнення податкового боргу - залишити без руху.
Надати Державній податковій інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя строк для усунення недоліків подання до 17 години 20 хвилин 10 квітня 2012 року.
Недоліки подання можуть бути усунені шляхом фактичного отримання судом до дати та часу, встановленої судом:
- належних документальних доказів надіслання на юридичну адресу «Будполімерсервіс» копії подання з додатками;
- документальних доказів, що підтверджують займану посаду особи, яка підписала подання;
- документальних доказів, які б підтверджували повну назву державної установи - заявника.
Роз'яснити заявнику, що відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 1833 КАС України невиконання вимог суду в установлений строк тягне за собою повернення заявнику подання та доданих до нього документів.
Копію ухвали направити особі, що звернулася з поданням.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя (підпис) Ю.П.Бойченко
10 квітня 2012 року 17:20
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2012 |
Оприлюднено | 19.04.2012 |
Номер документу | 22632795 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Бойченко Юлія Петрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Бойченко Юлія Петрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Бойченко Юлія Петрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні