Cправа № 2a-0770/1276/12
Рядок статзвіту № 10.1
Код - 13
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження
і призначення справи до судового розгляду
07 травня 2012 року м. Ужгород
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Ващилін Р. О., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою Великоберезнянського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття до ОСОБА_1 про стягнення коштів в розмірі 2580,01 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Великоберезнянський районний центр зайнятості - робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення коштів в розмірі 2580,01 грн.
Адміністративний позов подано з дотриманням вимог ст.ст. 104-106 КАС України.
Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України, відсутні.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 107, 110, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у адміністративній справі за позовом Великоберезнянського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття до ОСОБА_1 про стягнення коштів в розмірі 2580,01 грн..
2. Призначити справу до судового розгляду на 24 травня 2012 року на 16:30 год. (засідання відбудеться за адресою: 88017 Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Загорська, 30).
3. Явку представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.
4. Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі разом з витягом (див. на звороті) про їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статтями 49, 51 КАС України.
5. Запропонувати відповідачу в строк до 22 травня 2012 року подати до суду письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є.
6. Справу буде розглянуто суддею Ващилін Р. О. одноособово.
7. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ващилін Р. О.
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2012 |
Оприлюднено | 14.05.2012 |
Номер документу | 23924666 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Ващилін Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні