ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10.05.12 Справа № 5015/531/12
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
головуючого судді Орищин Г.В.
суддів Галушко Н.А.
Краєвської М.В.
при секретарі судового засідання Петрик К.О.
розглянув апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк»від 04.04.2012р.
на рішення господарського суду Львівської області
від 26.03.2012р . у справі № 5015/531/12
за позовом публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк», м.Львів
до відповідача товариства з обмеженою відповідальністю «Харчопром-сервіс», м.Львів
про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства про припинення діяльності товариства шляхом ліквідації, оформлене протоколом від 06.12.2011р.
за участю представників сторін:
від позивача Гончарова О.І.
від відповідача Потинський А.М.
Права та обов'язки, передбачені ст.ст.20, 22 ГПК України, роз?яснено.
Рішенням господарського суду Львівської області від 26.03.2012р. у справі №5015/531/12 (суддя Березяк Н.Є.) в позові публічного акціонерного товариства (далі-ПАТ) «ВТБ Банк»до товариства з обмеженою відповідальністю (далі-ТзОВ) «Харчопром-сервіс»про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства про припинення діяльності товариства шляхом ліквідації, оформлене протоколом від 06.12.2011р., -відмовлено.
При прийнятті рішення суд виходив з того, що, відповідно до ст.12 ГПК України, спір про визнання недійсним рішення загальних зборів товариства належить до корпоративних, оскільки такий пов'язаний з діяльністю товариства; склад сторін корпоративного спору -учасники (акціонер , засновники) господарського товариства, в тому числі учасники, які вибули, та товариство, однак, з огляду на суб'єктний склад сторін справи, зокрема, що позов заявлено ПАТ «ВТБ Банк», яке не входить до складу учасників товариства, відтак, враховуючи, що положення статуту ТзОВ «Харчопром-сервіс»не поширюють свою дію на позивача, а виключно на товариство та учасників товариства, відсутній факт наявності в позивача суб'єктивного матеріального права, на захист якого поданого позов. Окрім того, судом встановлено, що рішення загальних зборів учасників ТзОВ «Харчопром-сервіс», оформлені протоколом від 06.12.2011р., що стосуються ліквідації, створення ліквідаційної комісії та визначення порядку її роботи, прийняті компетентним органом -вищим органом управління відповідача, при наявності кворуму, одноголосно учасниками товариства, які володіють 100% статутного капіталу товариства, у відповідності до вимог чинного законодавства та статуту ТзОВ «Харчопром-сервіс».
Дане рішення оскаржується позивачем у справі, оскільки, на його думку, є незаконним та необґрунтованим, прийнятим з порушенням норм матеріального та процесуального права, просить рішення скасувати і прийняти нове, яким позов задоволити. Зокрема, скаржник зазначає, що судом не взято до уваги, що в оспорюваному рішенні загальних зборів ТзОВ «Харчопром-сервіс»не вказано ні складу ліквідаційної комісії, ні строку проведення ліквідації товариства, ні порядку проведення ліквідації, ні строку для заявлення вимог кредиторів.
Представник позивача, який брав участь в судовому засіданні, підтримав доводи апеляційної скарги.
Відповідач заперечив доводи апеляційної скарги з підстав, викладених у відзиві на апеляційну скаргу (а.с.88-91) та усними поясненнями представника в судовому засіданні, зокрема, зазначив про безпідставність апеляційної скарги.
З матеріалів справи та апеляційної скарги вбачається наступне:
24.06.2008 року між ВАТ ВТБ Банк, правонаступником якого є ПАТ "ВТБ Банк" (банк по договору, позивач у справі) та ТзОВ "Харчопром-сервіс" (позичальник по договору, відповідач у справі) було укладено кредитний договір №НКЛ 25/08, відповідно до умов якого Банк надав позичальникові грошових коштів (кредит) у вигляді відкличної невідновлювальної кредитної лінії на таких умовах: ліміт кредитування 13 796 714,42 доларів США, строк користування до 24.06.2010 року, плата за користування кредитом 14% річних (а.с.92-101).
Згідно додаткової угоди №2 від 22 квітня 2010 року до кредитного договору №НКЛ 25/08 від 24.06.2008 року, позивач та відповідач виклали вищевказаний кредитний договір в новій редакції (далі-кредитний договір), відповідно до умов якого банк зобов'язався надати позичальнику кредит в сумі 13 796 714,42 доларів США, а позичальник - прийняти, належним чином використати та повернути банку кредит 24.06.2011 року, а також сплатити плату за кредит в розмірі 14% річних та виконати інші зобов'язання у повному обсязі на умовах та в строки, визначені даним договором (а.с.102-107).
На забезпечення виконання зобов?язання за кредитним договором, 24.06.2008 року між позивачем (іпотекодержатель по договору) та відповідачем (іпотекодавець по договору) було укладено іпотечний договір, згідно якого, іпотекодавець передав іпотекодержателю в іпотеку наступні об'єкти: земельну ділянку, що знаходиться по вул.Липинського, 26 у м.Львові, площею 0,4559га, кадастровий №4610137500:03:005:0023; об'єкт незавершеного будівництва (готовність 11%), що знаходиться на вул. Липинського, буд.26 у м. Львові. Вказаний іпотечний договір посвідчений 24.06.2008 року ОСОБА_5, приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу, зареєстрований в реєстрі за № 537 (а.с.108-117).
Як стверджує позивач, станом на 26.10.2011р. загальна заборгованість відповідача по кредитному договору перед позивачем становить 4 470 649,59доларів США, в зв'язку з чим 26.10.2011р. приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_6 було вчинено виконавчий напис за реєстровим №1056 (доказів наявності заборгованості та виконавчого напису позивачем до матеріалів справи не долучено).
06.12.2011 року загальними зборами учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" було прийнято рішення: про припинення шляхом ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю "Харчопром-сервіс" у зв'язку з економічною недоцільністю подальшого існування; про створення комісії з припинення (ліквідаційної комісії) ТзОВ «Харчопром-сервіс», зобов'язано ліквідаційну комісію провести ліквідаційну процедуру у відповідності із законодавством, встановлено строк для заявлення вимог кредиторів ТзОВ «Харчопром-сервіс» - два місяці з дати публікації повідомлення про прийняття рішення щодо припинення шляхом ліквідації ТзОВ «Харчопром-сервіс»у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації -Бюлетені державної реєстрації. Вимоги кредиторів товариства повинні оформлятись в письмовому вигляді згідно вимог чинного законодавства України та у вищевказаний строк подаватися ліквідаційній комісії ТзОВ «Харчопром-сервіс»за місцезнаходженням товариства (а.с.31).
Не погоджуючись із зазначеним рішенням, ПАТ "ВТБ Банк" подав до ТзОВ "Харчопром-сервіс" позов про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників, оформленого протоколом від 06.12.2011 року, мотивуючи наявністю непогашеної заборгованості більше 4 470 649,59 доларів США згідно кредитного договору. Позивач вважає, що рішення про ліквідацію при наявності кредиторської заборгованості, систематичне ухиляння від взятих на себе зобов'язань, свідчить про єдину мету прийняття рішення про ліквідацію -намір провести припинення юридичної особи без погашення майнових вимог ПАТ "ВТБ Банк".
Судова колегія, заслухавши пояснення представників сторін, оцінивши подані сторонами докази на відповідність їх фактичним обставинам і матеріалам справи, вважає, що підстави для задоволення апеляційної скарги та, відповідно, скасування оскаржуваного рішення -відсутні, з огляду на наступне:
Частиною 1 ст. 110 ЦК України передбачено, що юридична особа ліквідується, зокрема, за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами.
Відповідно до ст.ст. 41, 59, 60 Закону України "Про господарські товариства", до компетенції загальних зборів учасників господарського товариства, в тому числі, товариства з обмеженою відповідальністю, належить прийняття рішення про припинення діяльності товариства, призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного балансу. З питань припинення діяльності товариства та призначення ліквідаційної комісії рішення приймається простою більшістю голосів. Загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 60 відсотками голосів.
Згідно з п.п.1.7., 6.6. нової редакції статуту ТзОВ "Харчопром-сервіс", зареєстрованого 27.05.2010 року державним реєстратором виконавчого комітету Львівської міської ради за №14151050016009460, учасниками товариства є ТзОВ "Інвестиційна Компанія "Комфорт-Інвест" та ТзОВ "Унісон-Захід ЛТД". Питання ухвалення рішення про припинення діяльності товариства, призначення ліквідаційної комісії та затвердження ліквідаційного балансу віднесено до компетенції найвищого органу товариства, яким відповідно до п.6.1. нової редакції статуту є загальні збори учасників товариства.
Як вбачається з протоколу №06/12-11 загальних зборів учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" від 06.12.2011 року, учасниками ТзОВ "Інвестиційна Компанія "Комфорт-Інвест" та ТзОВ "Унісон-Захід ЛТД", які в сукупності володіють 100% голосів у статутному капіталі товариства, одноголосно прийнято рішення про припинення шляхом ліквідації ТзОВ "Харчопром-сервіс" (ідентифікаційний код 33250117, адреса: 79026, м. Львів, вул. Сахарова, 43) у зв'язку з економічною недоцільністю подальшого існування, а також призначено ліквідаційну комісію в складі голови комісії Босака Олега Євгеновича та членів комісії - Шоломицького Михайла Андрійовича та Загорецького Юрія Омеляновича. Також загальні збори учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" визначили порядок роботи ліквідаційної комісії ТзОВ "Харчопром-сервіс", зокрема, доручили ліквідаційній комісії провести ліквідаційну процедуру у відповідності із законодавством; встановили строк для заявлення вимог кредиторів ТзОВ "Харчопром-сервіс" в два місяці з дати публікації повідомлення про прийняття рішення щодо припинення шляхом ліквідації ТзОВ "Харчопром-сервіс" у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації - Бюлетені державної реєстрації ; зазначили, що вимоги кредиторів ТзОВ "Харчопром-сервіс" повинні оформлятися в письмовому вигляді згідно вимог чинного законодавства України та у вищевказаний строк подаватися ліквідаційній комісії ТзОВ "Харчопром-сервіс" за місцезнаходженням товариства; зобов'язали комісію з припинення ТзОВ "Харчопром-сервіс": вчинити дії для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення щодо припинення юридичної особи - ТзОВ "Харчопром-сервіс"; вжити дій для публікації в друкованих органах відповідно до закону повідомлення про ліквідацію ТзОВ "Харчопром-сервіс"; вжити необхідних заходів щодо виявлення вимог кредиторів, з письмовим повідомленням кожного з них про ліквідацію товариства та провести розрахунки із кредиторами товариства у порядку та черговості, встановленому чинним законодавством України; вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості ТзОВ "Харчопром-сервіс"; вжити дій для зняття ТзОВ "Харчопром-сервіс" з обліку, як платника податків в державних податкових органах, для зняття з обліку у органах Пенсійного фонду України, здійснити передбачені законом дії для знищення печатки і штампів товариства, для отримання довідки архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню тощо; вжити всіх інших передбачених чинним законодавством України заходів щодо припинення шляхом ліквідації ТзОВ "Харчопром-сервіс"; підготувати акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом та подати на затвердження загальним зборам учасникам ТзОВ "Харчопром-сервіс". Голові комісії з припинення (ліквідаційної комісії) товариства або уповноваженій ним особі вжити дій для проведення державної реєстрації припинення ТзОВ "Харчопром-сервіс" в результаті його ліквідації.
Відповідно до частин 1, 2, 3 ст. 105 ЦК України учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію. Після внесення запису про прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи публікується у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.
Частинами 2, 3 ст.60 ГК України передбачено, що орган (особа), який прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання, встановлює порядок та визначає строки проведення ліквідації, а також строк для заяви претензій кредиторами, що не може бути меншим, ніж два місяці з дня оголошення про ліквідацію. Ліквідаційна комісія або інший орган, який проводить ліквідацію суб'єкта господарювання, вміщує в друкованих органах відповідно до закону повідомлення про його ліквідацію та про порядок і строки заяви кредиторами претензій, а явних (відомих) кредиторів повідомляє персонально у письмовій формі у встановлені цим Кодексом чи спеціальним законом строки.
Як вбачається з матеріалів справи, 07.12.2011 року оригінал протоколу №06/12-11 загальних зборів учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" від 06.12.2011 року та документ, який підтверджує внесення плати за публікацію повідомлення, було передано державному реєстратору виконавчого комітету Львівської міської ради, що підтверджується долученим до матеріалів справи описом документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційних дій "Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи", складеним 07.12.2011 року державним реєстратором виконавчого комітету Львівської міської ради Кінащук Л.В. (а.с.44).
З витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців судом вбачається, що станом на 07.12.2011 року в Єдиному державному реєстрі є наявна інформація про те, що ТзОВ "Харчопром-сервіс" (ідентифікаційний код 33250117, адреса: 79026, м. Львів, вул. Сахарова, 43) перебуває в стані припинення підприємницької діяльності, а в графі "Відомості про комісію з припинення" розміщена інформація про склад ліквідаційної комісії: голова комісії Босак Олег Євгенович та члени комісії - Шоломицький Михайло Андрійович та Загорецький Юрій Омелянович (а.с.46-48).
09.12.2011 року в офіційному спеціалізованому друкованому засобі масової інформації - "Бюлетень державної реєстрації" №198 (33) від 09.12.2011 року було опубліковане повідомлення ТзОВ "Харчопром-сервіс" (ідентифікаційний код 33250117) про припинення своєї діяльності шляхом ліквідації, а також зазначено термін зголошення кредиторів до 09.02.2012 року, склад ліквідаційної комісії та інші відомості (а.с.49).
З огляду на викладене, судова колегія погоджується з висновком місцевого господарського суду, що рішення загальних зборів учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс", оформлене протоколом №06/12-11 від 06.12.2011 року, прийнято компетентним органом -вищим органом управління відповідача, при наявності кворуму, достатньому для проведення загальних зборів учасників ТзОВ «Харчопром-сервіс», одноголосно учасниками ТзОВ "Харчопром-сервіс", які в сукупності володіють 100% статутного капіталу товариства.
Також судова колегія зазначає, що загальними зборами учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" правомірно, відповідно до вимог ч. 2 ст. 60 ГК України, встановлено двомісячний строк для зголошення кредиторів, який починає обчислюватися з дня публікації оголошення про ліквідацію.
Щодо доводів позивача, що загальними зборами учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" не вказано строку проведення ліквідації, то такий строк встановлено рішенням загальних зборів учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс", оформлених протоколом від 09.12.2011 року, а саме, не більше одного року з дати публікації у Бюлетені державної реєстрації №198 (33) від 09.12.2011 року повідомлення щодо прийняття рішення засновників (учасників) про припинення ТзОВ "Харчопром-сервіс", тобто до 09.12.2012 року (а.с.32).
Судова колегія погоджується з висновком місцевого господарського суду, що загальні збори учасників ТзОВ "Харчопром-сервіс" визначили строк проведення ліквідації після публікації оголошення, що не суперечить чинному законодавству.
Разом з цим, судова колегія зазначає, що предмет та підстава позовних вимог, обрані позивачем, не відповідають способам захисту прав та інтересів позивача, встановлених господарським та цивільним законодавством.
Предметом позовних вимог, визначеним позивачем, є визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства про припинення товариства шляхом ліквідації.
З аналізу ст. 12 ГПК України вбачається, що спори про визнання недійсними рішень загальних зборів учасників товариства належать до категорії корпоративних, оскільки такі пов'язані з діяльністю товариства. Пунктом 4 ч. 1 ст. 12 ГПК України передбачено наступний склад сторін корпоративного спору: 1) учасник (акціонер, засновник) господарського товариства, в тому числі такий, що вибув, та товариство або 2) учасники (акціонери, засновники) господарського товариства у спорі між ними, пов'язаному із створенням, діяльністю, управлінням та припиненням цього товариства.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що даний спір з огляду на його суб'єктний склад не є корпоративним.
Право на захист виникає з певних підстав, якими є порушення цивільного права, його невизнання чи оспорювання.
Так, за приписами ст. 1 ГПК України, необхідною передумовою для звернення до господарського суду з відповідними позовними вимогами є порушення прав та законних інтересів особи, яка звертається з позовом.
Позовом у процесуальному значенні є звернення до суду з вимогою про захист своїх прав та інтересів, який складається з двох елементів: - предмета та підстави позову. Предметом позову як вимоги про захист порушеного чи оспорюваного права або охоронюваного законом інтересу є спосіб захисту цього права чи інтересу. Підстава позову -це факти, які обґрунтовують вимогу про захист права чи законного інтересу.
Таким чином, при вирішенні судом спору по суті, важливим є встановлення наявності або відсутності, в особи, яка звернулася з позовом, суб'єктивного права, на захист якого подано позов, оскільки це є необхідною передумовою для визначення правомірності поведінки порушника права.
До корпоративних спорів належать спори між учасниками (акціонерами) господарського товариства з приводу створення, припинення товариства та управління його діяльністю. Пунктом 3 постанови Пленуму Верховного Суду України „Про практику розгляду судами корпоративних спорів" № 13 від 24.10.2008р. передбачено, що не підлягає розширеному тлумаченню пункт 4 частини першої статті 12 ГПК також щодо справ, пов'язаних зі створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності господарського товариства, якщо однією зі сторін у справі не є учасник (засновник, акціонер) господарського товариства, у тому числі такий, що вибув.
Пунктом 17 вищевказаної постанови роз'яснено, що вирішуючи питання про те, чи є корпоративним спір, пов'язаний із визнанням недійсними рішень загальних зборів товариства, судам необхідно врахувати суб'єктний склад учасників спору та підстави, якими обґрунтовується відповідна вимога. Справи у спорах про визнання недійсними рішень органів управління господарського товариства за позовами особи, яка не є акціонером або учасником товариства, в тому числі таким, що вибув, не належить до спорів, що виникають з корпоративних відносин.
Таким чином, з аналізу вищенаведених законодавчих норм вбачається, що право на звернення до суду з позовними вимогами щодо визнання недійсними рішень загальних зборів товариства, виникає виключно в учасників товариства , оскільки такими можуть бути порушені їх права та законні інтереси.
ПАТ «ВТБ Банк» не є учасником ТзОВ «Харчопром-сервіс», а також не надано жодних доказів, які б підтверджували факт виникнення в позивача суб'єктивного матеріального права, на захист якого подано позов. Позовні вимоги про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства позивач обґрунтовує лише наявністю цивільно-правових угод -кредитним та іпотечним договором, однак, ні кредитним договором, ні іпотечним договором не передбачено обов'язку ТзОВ "Харчопром-сервіс" узгоджувати із ПАТ "ВТБ Банк" питання прийняття рішень про припинення діяльності, в тому числі, шляхом ліквідації.
Разом з цим, судом встановлено, що знайшло своє підтвердження під час розгляду справи в апеляційному провадженні, що ліквідаційна комісія ТзОВ "Харчопром-сервіс", на виконання ч. 3 ст.60 ГК України, листом за №1 від 12.12.2011 року повідомила ПАТ "ВТБ Банк" як кредитора про припинення ТзОВ "Харчопром-сервіс" із зазначенням терміну зголошення кредиторів, місця роботи ліквідаційної комісії та адреси, за якою приймаються вимоги кредиторів. Дане повідомлення вручено представнику позивача під розписку 13.12.2011р. (а.с.51).
16.02.2012 року ліквідаційна комісія ТзОВ "Харчопром-сервіс" повідомила ПАТ "ВТБ Банк" про визнання та включення до реєстру вимог кредиторів ТзОВ "Харчопром-сервіс" грошових вимог ПАТ "ВТБ Банк" в сумі 4 475 257,27 доларів США (а.с.52-53).
Зокрема, статтею 61 ГПК України передбачено, що претензії кредиторів до суб'єкта господарювання, що ліквідується, задовольняються з майна цього суб'єкта, якщо інше не передбачено цим Кодексом та іншими законами. У разі ліквідації платоспроможного суб'єкта господарювання вимоги його кредиторів задовольняються в порядку черговості, встановленої Цивільним кодексом України. У разі визнання суб'єкта господарювання банкрутом вимоги його кредиторів задовольняються у порядку черговості, встановленої Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
З огляду на викладене, ПАТ «ВТБ Банк»може задоволити свої кредиторські вимоги до відповідача в процедурі ліквідації ТзОВ "Харчопром-сервіс", а оскарження кредитором рішення товариства про припинення шляхом ліквідації у зв'язку із наявністю непогашеної заборгованості чинним законодавством не передбачено.
Як суду першої, так і суду апеляційної інстанцій позивачем не було доведено законність його вимог про визнання недійсним рішення про припинення діяльності ТзОВ «Харчопром-сервіс», а матеріалами справи підтверджується, що оскаржуване рішення прийнято загальними зборами товариства в межах компетенції та в порядку, визначеному законом, а тому позовні вимоги є необґрунтованими.
Вирішуючи питання щодо доказів, судова колегія врахувала інститут допустимості засобів доказування (ст. 34 ГПК України), згідно з яким обставини справи, що відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування, та вимоги ст.33 ГПК України, відповідно до якої кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.
З огляду на вищевказане, суд апеляційної інстанції вважає, що судом першої інстанції було вірно встановлено фактичні обставини справи, надано належну оцінку дослідженим доказам, прийнято законне та обґрунтоване рішення у відповідності з вимогами матеріального та процесуального права, тому його слід залишити без змін, а апеляційну скаргу -без задоволення.
Судові витрати з розгляду апеляційної скарги, відповідно до ст.49 ГПК України, слід віднести на скаржника.
Керуючись ст.ст. 99, 101, 103, 105 ГПК України, Львівський апеляційний господарський суд-
П О С Т А Н О В И В :
Рішення господарського суду Львівської області від 26.03.2012 року у справі №5015/531/12 залишити без змін, а апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк» - без задоволення.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку.
Матеріали справи повернути до місцевого господарського суду.
Повний текст постанови виготовлений 15.05.2012р.
Головуючий-суддя Орищин Г.В.
судді Галушко Н.А.
Краєвська М.В.
Суд | Львівський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2012 |
Оприлюднено | 21.05.2012 |
Номер документу | 24056440 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Львівський апеляційний господарський суд
Орищин Г.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні