ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м. Херсон, вул. Горького, 18
тел. /0552/ 49-31-78, 42-06-22, 32-11-36
УХВАЛА
про порушення справи
"30" травня 2012 р. Справа № 5024/763/2012
Суддя господарського суду Херсонської області Клепай З.В., розглянувши матеріали
до: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, смт. Дніпряни, м. Нова Каховка, Херсонська область
про стягнення 23 066 грн. 61 коп.
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФУД СЕРВІС ГРУП" звернулось до господарського суду Херсонської області з позовною заявою, в якій просить суд стягнути з Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 23 066 грн. 61 коп. заборгованості за договором поставки. Крім того, позивач просить суд, з метою запобігання ухилення відповідача від сплати боргу та інших платежів, а також ухилення або затягування відповідачем судового процесу, вжити запобіжні заходи, шляхом накладення арешту на майно (грошові кошти) відповідача.
Відповідно до положень ст. 43-1 ГПК України особа, яка має підстави побоюватись, що подача потрібних для неї доказів стане згодом неможливою або утрудненою, а також підстави вважати, що її права порушені або існує реальна загроза їх порушення, має право звернутися до господарського суду з заявою про вжиття передбачених статтею 43-2 цього Кодексу запобіжних заходів до подання позову.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що дане клопотання позивача залишається без розгляду, оскільки заява про вжиття запобіжних заходів подається до суду до подання позову.
Керуючись статтями 61, 64, 65, 86 ГПК України, суд-
у х в а л и в:
1. Позовну заяву в частині стягнення з відповідача 23 066 грн. 61 коп. заборгованості прийняти та порушити провадження у справі.
2. Клопотання позивача щодо вжиття запобіжних заходів, шляхом накладення арешту на майно (грошові кошти) відповідача, залишити без розгляду.
3. Призначити справу до розгляду в засіданні господарського суду на "12" червня 2012 р. об 11:00 год. за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 18 кабінет № 207.
4. Явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст. 28 ГПК України, визнати обов'язковою.
5. Зобов'язати сторони до 11.06.2012 року через канцелярію господарського суду Херсонської області, з супровідним листом, подати:
Позивачу:
- оригінал доказів направлення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів;
- детальний розрахунок суми основного боргу;
- власні банківські реквізити та банківські реквізити відповідача.
Відповідачу:
- відзив на позов з документальним обґрунтуванням викладених в ньому обставин, належним чином засвідчені копії реєстраційних документів;
- власні банківські реквізити.
6. Довести до відома сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України за ненадіслання витребуваних судом документів чи відзиву на позов господарський суд вправі стягувати з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
7. Копію даної ухвали направити учасникам судового процесу.
Суддя З.В. Клепай
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2012 |
Оприлюднено | 05.06.2012 |
Номер документу | 24381130 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Херсонської області
Клепай З.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні