Постанова
від 29.05.2012 по справі 19/17-4739-2011
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"29" травня 2012 р. Справа № 19/17-4739-2011

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів :

головуючий суддяМуравйов О.В., суддіПолянський А.Г., Яценко О.В.,

розглянувши касаційну скаргуТовариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Лайт" на ухвалу Одеського апеляційного господарського суду від 28.03.2012 року у справі№ 19/17-4739-2011 господарського суду Одеської області за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Вітава" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Лайт" простягнення 38442,73 грн. за участю представників сторін:

позивача - ОСОБА_1 дов. від 10.01.2012 р., відповідача -не з'явились,

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 28.03.2012 р. (судді -Лавренюк О.Т., Савицький Я.Ф., Гладишева Т.Я.) повернуто апеляційну скаргу ТОВ "Трейд Лайт" на ухвалу Господарського суду Одеської області від 15.03.2012 р. на підставі п. п. 2, 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України.

Не погоджуючиcь з ухвалою апеляційного господарського суду, ТОВ "Трейд Лайт" звернулось до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить її скасувати, мотивуючи скаргу доводами про порушення судом норм процесуального права.

Відповідач не скористався наданим процесуальним правом участі у суді касаційної інстанції.

Розглянувши матеріали справи, оцінивши доводи касаційної скарги, перевіривши правильність застосування судом норм процесуального права, колегія суддів Вищого господарського суду України прийшла до висновку, що касаційна скарга не підлягає задоволенню, виходячи із наступного.

З матеріалів справи вбачається, що ухвалою Господарського суду Одеської області від 15.03.2012 р. №5017/2012/527зустрічний позов ТОВ "Трейд Лайт" до ТОВ "Компанія "Вітава" про визнання договору недійсним було повернуто без розгляду.

ТОВ "Трейд Лайт" звернулось до Одеського апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою на вказану ухвалу.

Згідно ч. 3 ст. 94 ГПК України, до скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Відповідно до п. п. 2, 3, ч.1 ст. 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні (сторонам); до скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Однак, скаржником не було сплачено судовий збір за її подачу та не надано доказів відправлення апеляційної скарги іншій стороні по справі.

Враховуючи викладене, апеляційним господарським судом правомірно було повернуто апеляційну скаргу без розгляду

В зв'язку з цим, підстав для зміни чи скасування законного та обґрунтованого судового акту колегія суддів Вищого господарського суду України не вбачає.

В судовому засіданні оголошена вступна та резолютивна частини постанови.

Керуючись ст. ст. 111 5 , 111 7 , п. 1 ст. 111 9 , 111 11 ГПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Лайн" залишити без задоволення.

Ухвалу Одеського апеляційного господарського суду від 28.03.2012 року у справі № 19/17-4739-2011 Господарського суду Одеської області залишити без змін.

Головуючий суддя Муравйов О.В.

Судді Полянський А.Г.

Яценко О.В.

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення29.05.2012
Оприлюднено05.06.2012
Номер документу24387709
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/17-4739-2011

Рішення від 29.10.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Постанова від 30.08.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Ухвала від 09.08.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Постанова від 29.05.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Полянський А.Г.

Ухвала від 16.05.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Полянський А.Г.

Ухвала від 12.04.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 06.04.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 28.03.2012

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лавренюк О.Т.

Ухвала від 21.03.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 16.03.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні