Справа № 0541/3748/2012
Провадженя№ 2/0541/2577/2012
У Х В А Л А
про відкриття провадження
01.06.2012 м. Маріуполь
Суддя Приморського районного суду Сараєв І.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про повернення самочинно зайнятої земельної ділянки, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом, до відповідача в якому просить повернути належну мені на праві власності частину земельної ділянки НОМЕР_1, самочинно зайняту користувачкою земельної ділянки НОМЕР_2 МКР «Бригантина»в м. Маріуполі ОСОБА_2 площею, по лінії координат А-Б довжиною 1,478, м, по лінії координат В-Г довжиною 0,935 м, зобов'язавши її не чинити мені перешкоду у її користуванні.
Позовну заяву подано з дотриманням вимог ст. ст.118,119 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.122,123,129 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про повернення самочинно зайнятої земельної ділянки.
Призначити по справі попереднє судове засідання на 22 червня 2012 року о 15-00 годині в приміщенні Приморського районного суду м. Маріуполя.
Запропонувати відповідачу подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються .
Роз'яснити відповідачу право на подання зустрічного позову до, або під час попереднього судового засідання.
Роз'яснити позивачеві його право збільшити або зменшити розмір позовних вимог протягом всього часу судового розгляду справи до ухвалення рішення, а також право змінити підставу або предмет позову -лише до початку судового розгляду.
Копію цієї ухвали надіслати сторонам, копії доданих до позовної заяви документів направити відповідачу.
Суддя: Сараєв І. А.
Суд | Приморський районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2012 |
Оприлюднено | 20.06.2012 |
Номер документу | 24702210 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Приморський районний суд м.Маріуполя
Сараєв І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні