ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34
УХВАЛА
Справа № 15/391-б 27.06.12
За позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л плюс"
про визнання банкрутом
Суддя Хоменко М.Г.
Представники :
від заявника - не з"явилися
від боржника - не з"явилися
ліквідатор - Томащук М.С.
від ДПІ у Голосіївському р-ні м. Києва - Гойда І.П.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ :
Заявник звернувся до суду з заявою про порушення справи про визнання боржника банкрутом, оскільки останній неспроможний сплатити борг.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 08.11.2010 порушено провадження у справі № 15/391-б за особливостями, передбаченими ст.ст.3-14 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
30.11.2010 Господарським судом міста Києва винесено ухвалу підготовчого засідання у справі № 15/391-б, якою визнано розмір вимог ініціюючого кредитора Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, який подав заяву про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" в сумі 303842,00 грн., зобов'язано ініціюючого кредитора у десятиденний строк подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України (газета «Голос України») чи Кабінету Міністрів України (газета «Урядовий кур'єр») оголошення про порушення справи про банкрутство боржника, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Томащука Миколу Савелійовича, якого зобов'язано скласти та подати господарському суду на затвердження реєстр вимог кредиторів боржника.
02.03.2011 Господарським судом міста Києва винесено ухвалу попереднього засідання у справі № 15/391-б, якою затверджено реєстр вимог кредиторів боржника на загальну суму 755 663,06 грн., до якого включено вимоги:
- Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 з грошовими вимогами на суму 754436,55 грн. - вимоги четвертої черги;
- Державної податкової інспекції у Голосіївському районі м.Києва з грошовими вимогами на суму 780,51грн
До Господарського суду міста Києва надійшло клопотання розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" арбітражного керуючого Томащука Миколи Савелійовича про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Томащука Миколи Савелійовича.
Постановою Господарського суду міста Києва від 20.04.2011 у справі № 15/391-б боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Томащука Миколу Савелійовича, якого зобов'язано надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора.
До Господарського суду міста Києва надійшли звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 07.05.2012 розгляд справи у судовому засіданні призначено на 29.05.2012.
29.05.2012 до Господарського суду м. Києва від ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" арбітражного керуючого Томащука Миколи Савелійовича надійшла телеграма про відкладення розгляду справи.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 29.05.2012 розгляд справи у судовому засіданні відкладено на 12.06.2012.
У судовому засіданні, що відбулось 12.06.2012, ліквідатор надав пояснення по суті справи та по звіту ліквідатора. Суд дійшов висновку, що ліквідатор не вжив всіх можливих заходів щодо повного виявлення майна боржника.
Ухвалою Господарського суду м.Києва від 12.06.2012 відкладено розгляд справи у судовому засіданні на 27.06.2012
У судовому засіданні, що відбулось 27.06.2012, суд заслухав ліквідатора, який надав пояснення щодо вжитих нм заходів у ліквідаційній процедурі банкрута.
Як вбачається зі звіту ліквідатора, поданих ним суду документів та наданих пояснень, відповідно до вимог ч. 1 ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатором, з метою розшуку, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, вжиття заходів щодо захисту майна боржника, здійснення нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника, забезпечення збереження та ефективного використання майнових активів та формування ліквідаційної маси було направлено запити до Комунального підприємства "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна",Філії "Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг", Державної авіаційної служби України, Державної служби інтелектуальної власності, Головного управління земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації, Державного реєстратора флоту, Державної митної служби, Управління державної автомобільної інспекції ГУМВС України у м.Києві,Державного реєстратора заборон рухомого та нерухомого майна, К Територіального управління Держгірпромнагляду України по Київській області та м.Києву, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м.Києві, Головного управління статистики у м. Києві та банківських установ.
Як вбачається зі звіту ліквідатора та даних ліквідаційного балансу, у Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" відсутні грошові кошти та майнові активи.
Також, слід зазначити, що наявними у матеріалах справи доказами, а саме: витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, стверджується факт відсутності у підприємства-банкрута рухомого та нерухомого майна, яке обтяжене.
Судом встановлено, що у зв'язку з відсутністю коштів на рахунках банкрута та відсутністю у боржника будь-якого майна, тобто відсутністю ліквідаційної маси, визнана підприємством кредиторська заборгованість ліквідатором не погашалась.
Матеріалами справи підтверджується, що за час роботи призначеного судом у справі № 15/391-б ліквідатора банкрута скарг на його дії не надходило.
Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Згідно з ч. 5 ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність майна у банкрута.
У ч. 2 ст. 32 вказаного Закону передбачено, що якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи -банкрута.
Господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, як це передбачено в п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у разі затвердження звіту ліквідатора в порядку ст. 32 даного Закону.
Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута, а також дослідивши додані до звіту документи та заслухавши пояснення ліквідатора, судом встановлено, що для виявлення майнових активів боржника з метою задоволення вимог кредиторів ліквідатором виконані всі необхідні дії та покладені на нього Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" обов'язки, в зв'язку з чим суд вважає за необхідне затвердити поданий звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс", а боржника, як юридичну особу - ліквідувати та припинити провадження у справі № 15/391-б.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 31, 32, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Затвердити звіт ліквідатора.
2. Затвердити ліквідаційний баланс станом на 27.06.2012.
3. Ліквідувати банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" (03150, м.Київ, вул.Горького,95, код ЄДРПОУ 33778349) як юридичну особу в зв'язку з банкрутством.
4.Київському міському управлінню статистики виключити банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" (03150, м.Київ, вул.Горького,95, код ЄДРПОУ 33778349), з державного реєстру підприємств та організацій України.
5. Державній податковій інспекції у Голосіївському районі м. Києва зняти банкрута з податкового обліку.
6. Державному реєстратору Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" (03150, м.Київ, вул.Горького,95, код ЄДРПОУ 33778349) та внести про це запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
7. Обслуговуючим банкам боржника закрити рахунки Товариства з обмеженою відповідальністю "Три Л Плюс" (03150, м.Київ, вул.Горького,95, код ЄДРПОУ 33778349) .
8. Дію мораторію припинити.
9. Провадження у справі про банкрутство № 15/391-б припинити.
10. Копію ухвали направити заявнику, банкруту, ліквідатору, всім кредиторам, органу статистики, банку та Державному реєстратору за місцезнаходженням боржника для вчинення певних дій відповідно до ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та повідомлення в визначений Законом строк про судове рішення щодо припинення юридичної особи органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування.
Суддя М.Г.Хоменко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2012 |
Оприлюднено | 05.07.2012 |
Номер документу | 24977076 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Хоменко М.Г.
Господарське
Господарський суд міста Києва
Хоменко М.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні