Рішення
від 25.07.2012 по справі 5020-493/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД М. СЕВАСТОПОЛЯ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 липня 2012 року справа № 5020-493/2012

За позовом ОСОБА_1

(АДРЕСА_3)

до відповідачів: Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА"

(вул. Рєпіна, буд. 15, корп. 2, кв. 27, м. Севастополь, 99045),

Державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі

(проспект Жовтневої Революції, буд. 8, м. Севастополь, 99038)

про визнання недійсним рішення загальних зборів, скасування державної реєстрації змін до Статуту та зобов'язання державного реєстратора здійснити анулювання реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Суддя С.М. Альошина

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від позивача -ОСОБА_1, паспорт серії НОМЕР_2, виданий Гагарінським РВ УМВС України в місті Севастополі, 05.08.1997; Половков І.В. - адвокат, посвідчення № 185 від 30.09.2011, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 891 від 05.08.2011;

Від відповідачів: 1. Ангелова Ю.І. -представник по довіреності від 15.05.2012 (копія довіреності у матеріалах справи), 2. не з'явився.

Суть спору:

ОСОБА_1 звернулась до господарського суду міста Севастополя з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА" про визнання недійсним рішення загальних зборів засновників товариства, викладеного у протоколі № 2 від 30.03.2012, скасування державної реєстрації змін до Статуту ТОВ "Д-СКАЛА", затвердженого протоколом № 2 загальних зборів засновників від 30.03.2012 та зобов'язання державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі здійснити анулювання реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 10761050001004510 від 05.04.2012.

Позовні вимоги з посиланням на норми статей 98 Цивільного кодексу України, 59, 60, 61, 64 Закону України «Про господарські товариства», положення Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами корпоративних спорів»№ 13 від 24.10.2008 та Статут товариства обґрунтовані тим, що внаслідок протиправних дій з боку ТОВ "Д-СКАЛА", державним реєстратором здійснено незаконну реєстрацію змін до Статуту товариства, а ОСОБА_1 незаконно виключена зі складу засновників товариства, звільнена з посади директора ТОВ "Д-СКАЛА", чим порушено її права та законні інтереси, пов'язані з участю в управлінні товариством, отриманням прибутку від діяльності підприємства та реалізацією трудових прав.

На підставі статті 77 ГПК України розгляд справи відкладався та у судовому засіданні, яке відбулось 03.07.2012, оголошувалась перерва до 09.07.2012.

Ухвалою суду від 09.07.2012 до участі у справі залучено іншого відповідача - Державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі.

Позивач та її представник у судовому засіданні позовні вимоги підтримали повністю та просили їх задовольнити.

Представник відповідача у засіданні суду з позовними вимогами не погодився, зокрема, з підстав, вказаних відповідачем у відзиві від 14.06.2012 на позовну заяву, та просив суд у позові відмовити у повному обсязі.

В обґрунтування своїх заперечень проти позову, у вказаному відзиві на позовну заяву відповідач, посилаючись на норми Закону України «Про господарські товариства», Постанову Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами корпоративних спорів», а також на Статут товариства, вказує на те, що загальні збори засновників ТОВ "Д-СКАЛА", які відбулись 30.03.2012, є повноважними та такими, що проведені відповідно до вимог чинного законодавства України та Статуту товариства, у зв'язку з чим вважає, що позовна заява не підлягає задоволенню у повному обсязі.

Другий відповідач у судове засідання не з'явився, вимоги ухвали суду від 09.07.2012 не виконав, хоча про час та місце розгляду справи у засіданні суду повідомлений належним чином -рекомендованою кореспонденцією, про причини неявки суд не повідомив.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані позивачем та першим відповідачем докази, суд -

В С Т А Н О В И В :

Відповідно до протоколу № 1 загальних зборів засновників від 25.01.2012 громадянами України ОСОБА_4 та ОСОБА_1 було прийнято рішення про створення товариства з обмеженою відповідальністю, формування статутного фонду товариства, затвердження статуту та обрання органів управління товариством.

Також, за даними позивача, на вказаних зборах було прийнято одностайне рішення про призначення ОСОБА_1 на посаду директора ТОВ "Д-СКАЛА".

Згідно з пунктом 2.1. Статуту ТОВ "Д-СКАЛА" ОСОБА_1 є учасником даного товариства та відповідно до положень пункту 4.2. Статуту володіє 40% статутного фонду товариства, що становить 453 (чотириста п'ятдесят три) грн. 60 коп.

30.03.2012 Товариством з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА" були проведені загальні збори засновників товариства.

У ході загальних зборів були розглянуті наступні питання:

1. Обговорення стану виконання обов'язків директором та засновником (учасником) ТОВ "Д-СКАЛА" ОСОБА_1

2. Про звільнення ОСОБА_1 з посади директора ТОВ "Д-СКАЛА".

3. Про призначення директора ТОВ "Д-СКАЛА".

4. Про виключення ОСОБА_1 зі складу засновників (учасників) ТОВ "Д-СКАЛА" відповідно до п. 8.4. Статуту.

5. Про виплату ОСОБА_1 вартості належної їй частки у статутному фонді ТОВ "Д-СКАЛА" у розмірі 453 (чотириста п'ятдесят три) грн. 60 коп., тобто 40 (сорок) % .

6. Про придбання належної ОСОБА_1 частки у статутному фонді "Д-СКАЛА" у розмірі 453 (чотириста п'ятдесят три) грн. 60 коп., тобто 40 (сорок) %, засновником (учасником) ОСОБА_4.

7. Про затвердження Статуту ТОВ "Д-СКАЛА" у новій редакції.

8. Про обрання уповноваженої особи по проведенню реєстрації змін у статутних документах ТОВ "Д-СКАЛА" .

Ці питання були заслухані та проголосовані. Згідно з протоколом № 2 від 30.03.2012 на загальних зборах засновників (учасників) були присутні засновники (учасники) товариства ОСОБА_4 та ОСОБА_1. Як слідує з вказаного протоколу загальних зборів, за результатами голосування за вирішення вказаних питань порядку денного проголосував засновник (учасник) ОСОБА_4, який має 60 (шістдесят) % статутного фонду, проти голосувала засновник (учасник) товариства ОСОБА_1, яка має 40 (сорок) % статутного фонду.

За результатами вказаних загальних зборів, зокрема, по питанню четвертому порядку денного було прийняте рішення, оформлене протоколом № 2 від 30.03.2012, про виключення ОСОБА_1 зі складу засновників (учасників) ТОВ "Д-СКАЛА" відповідно до п. 8.4. Статуту.

За рештою питань також були прийняті відповідні рішення більшістю голосів.

Позовні вимоги ОСОБА_1 про визнання недійсним рішення загальних зборів засновників товариства, викладеного у протоколі № 2 від 30.03.2012, скасування державної реєстрації змін до статуту ТОВ "Д-СКАЛА", затвердженого протоколом № 2 загальних зборів засновників від 30.03.2012 та зобов'язання державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі здійснити анулювання реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 10761050001004510 від 05.04.2012 мотивовані, зокрема, тим, що позивач не була належним чином повідомлена про дату проведення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА".

Відповідно до статті 97 Цивільного кодексу України управління товариством здійснюють його органи.

Органами управління товариством є загальні збори його учасників і виконавчий орган, якщо інше не встановлено законом.

Згідно зі статтею 98 Цивільного кодексу України загальні збори учасників товариства мають право приймати рішення з усіх питань діяльності товариства, у тому числі і з тих, що передані загальними зборами до компетенції виконавчого органу.

Рішення загальних зборів приймаються простою більшістю від числа присутніх учасників, якщо інше не встановлено установчими документами або законом.

Статтею 145 Цивільного кодексу України передбачено, що вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори його учасників.

Черговість та порядок скликання загальних зборів встановлюються статутом товариства і законом.

Відповідно до п.п. 12.1.5. п. 12.1. Статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА", в редакції, яка діяла на момент винесення оспорюваного рішення, збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 2/3 голосів, а з питань, які потребують одностайності, - всі учасники.

Учасники зборів, які беруть участь у зборах, реєструються із зазначенням кількості голосів, яку має кожний учасник. Цей перелік підписується головою та секретарем зборів.

Згідно з п.п. 12.1.6. п. 12.1. Статуту товариства, збори учасників товариства скликаються не менше одного разу на рік.

Позачергові збори учасників скликаються головою товариства в разі неплатоспроможності товариства, а також у будь-якому іншому випадку, коли цього вимагають інтереси товариства в цілому.

Про проведення зборів товариства учасники повідомляються письмово або іншим достатньо надійним засобом із зазначенням часу і місця проведення зборів та порядку денного не менше ніж за 30 днів до скликання.

Будь-хто з учасників товариства вправі вимагати розгляду питання на зборах за умови, що воно було ним поставлено не пізніш ніж за 25 днів до початку зборів.

Не пізніш ніж за 7 днів до скликання зборів учасникам товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного.

З питань, не внесених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах.

Згідно з п. 8.4. Статуту ТОВ "Д-СКАЛА", затвердженого протоколом № 1 загальних зборів засновників від 25.01.2012, учасник, який систематично не виконує або неналежним чином виконує обов'язки чи перешкоджає своїми діями досягненню мети товариства, може бути виключений з товариства. Участі в голосуванні з цього питання такий учасник не бере.

Відповідно до оскаржуваного протоколу № 2, 30.03.2012 були проведені загальні збори засновників ТОВ "Д-СКАЛА" за участю ОСОБА_4 та ОСОБА_1, на які також була запрошена ОСОБА_5.

Однак, позивач -ОСОБА_1 стверджує, що 30.03.2012 вона ні в якій формі не приймала участь у заходах, які за своїми ознаками можливо було б віднести до «загальних зборів засновників»ТОВ "Д-СКАЛА".

На підставі статті 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Відповідач не надав суду жодних доказів, які б свідчили про те, що позивач була належним чином повідомлена про проведення 30.03.2012 загальних зборів засновників ТОВ "Д-СКАЛА".

З матеріалів справи та пояснень представника відповідача, наданих суду у ході розгляду даної справи вбачається, що відповідач вищевказаний факт не оспорює.

Заслухавши пояснення позивача та представників сторін, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно з пунктом 18 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008 «Про практику розгляду судами корпоративних спорів»(далі -Постанова Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008) безумовною підставою для визнання недійсними рішень загальних зборів у зв'язку з прямою вказівкою закону, зокрема, є прийняття загальними зборами рішення за відсутності кворуму для проведення загальних зборів чи прийняття рішення (статті 41, 42, 59, 60 Закону України «Про господарські товариства»), прийняття загальними зборами рішення про зміну статутного капіталу товариства, якщо не дотримано процедури надання акціонерам (учасникам) відповідної інформації (статті 40, 45 Закону України "Про господарські товариства" ).

З оскаржуваного протоколу № 2 від 30.03.2012 суд вбачає, що всі без виключення питання, які були розглянуті на відповідних загальних зборах, за своїм характером безпосередньо стосувались прав і законних інтересів одного з засновників товариства - ОСОБА_1 - та пов'язані з її участю в управлінні товариством та отриманням прибутку від діяльності підприємства.

Таким чином, судом встановлено факт порушення оскаржуваним рішенням прав та законних інтересів учасника товариства -ОСОБА_1.

За приписами частини п'ятої статті 61 Закону України "Про господарські товариства" про проведення загальних зборів товариства учасники повідомляються передбаченим статутом способом з зазначенням часу і місця проведення зборів та порядку денного. Повідомлення повинно бути зроблено не менш як за 30 днів до скликання загальних зборів. Будь-хто з учасників товариства вправі вимагати розгляду питання на загальних зборах учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Не пізніш як за 7 днів до скликання загальних зборів учасникам товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів. З питань, не включених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах.

Відповідно до пункту 19 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про практику розгляду судами корпоративних спорів" № 13 від 24.10.2008 суди мають враховувати, що для визнання недійсним рішення загальних зборів товариства необхідно встановити факт порушення цим рішенням прав та законних інтересів учасника (акціонера) товариства. Якщо за результатами розгляду справи факт такого порушення не встановлено, господарський суд не має підстав для задоволення позову.

Абзацом 3 пункту 17 Пленуму визначено, що підставами для визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів (учасників) господарського товариства можуть бути:

- порушення вимог закону та/або установчих документів під час скликання та проведення загальних зборів товариства;

- позбавлення акціонера (учасника) товариства можливості взяти участь у загальних зборах;

- порушення прав чи законних інтересів акціонера (учасника) товариства рішенням загальних зборів.

В свою чергу, положеннями пункту 21 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008 визначено, що рішення загальних зборів господарського товариства можуть бути визнаними недійсними в судовому порядку у випадку недотримання процедури їх скликання, встановленої статтями 43, 61 Закону України "Про господарські товариства".

Права учасника (акціонера) товариства можуть бути визнані порушеними внаслідок недотримання вимог закону про скликання і проведення загальних зборів, якщо він не зміг взяти участь у загальних зборах, належним чином підготуватися до розгляду питань порядку денного, зареєструватися для участі у загальних зборах тощо.

З матеріалів справи вбачається, що позивач не була повідомлена про проведення загальних зборів засновників товариства та не поінформована про порядок денний, тому не мала можливості належним чином підготуватися до участі в зборах з розгляду вищевказаних питань порядку денного, які стосуються її прав та законних інтересів.

За таких обставин права ОСОБА_1, як учасника ТОВ "Д-СКАЛА", були порушені внаслідок недотримання вимог закону про скликання і проведення загальних зборів.

Відповідно до частини третьої статті 100 Цивільного кодексу України учасник товариства у випадках та в порядку, встановлених законом, може бути виключений з товариства.

Пунктом 7 частини четвертої статті 145 Цивільного кодексу України передбачено, що до виключної компетенції загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю належить виключення учасника із товариства.

Пунктом "в" частини першої статті 59 Закону України "Про господарські товариства" визначено, що до компетенції зборів товариства з обмеженою відповідальністю крім питань, зазначених у пунктах "а", "б", "г - ж", "и - й" статті 41 цього Закону, належить виключення учасника з товариства.

Підстави для виключення зі складу учасників товариства визначені частиною першою статті 64 Закону України "Про господарські товариства", яка передбачає, що учасника товариства з обмеженою відповідальністю, який систематично не виконує або неналежним чином виконує обов'язки, або перешкоджає своїми діями досягненню цілей товариства, може бути виключено з товариства на основі рішення, за яке проголосували учасники, що володіють у сукупності більш як 50 відсотками загальної кількості голосів учасників товариства. При цьому цей учасник (його представник) у голосуванні участі не бере.

Згідно з частиною другою статті 59 Закону України "Про господарські товариства" при вирішенні питання про виключення учасника з товариства рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосують учасники, що володіють у сукупності більш як 50 відсотками загальної кількості голосів учасників товариства.

Абзацом 2 пункту 29 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008 передбачено, що вирішуючи питання про наявність факту перешкоджання учасником своїми діями досягненню цілей товариства, необхідно встановити, що поведінка учасника суттєво ускладнює діяльність товариства чи робить її практично неможливою.

Тобто, учасник товариства з обмеженою відповідальністю, який систематично не виконує або неналежним чином виконує обов'язки, або перешкоджає своїми діями досягненню цілей товариства, може бути виключений з товариства.

У абзаці 3 пункту 3.10. Рекомендацій Президії Вищого господарського суду України "Про практику застосування законодавства у розгляді справ, що виникають з корпоративних відносин" від 28.12.2007 № 04-5/14, із змінами і доповненнями, внесеними рекомендаціями Вищого господарського суду України від 28.12.2009 № 04-06/190, встановлено, що у рішенні про виключення учасника з господарського товариства повинно бути обґрунтовано причини такого виключення і зазначено, які саме факти невиконання статутних обов'язків стали підставою виключення учасника з товариства, в чому полягає систематичність невиконання учасником товариства його обов'язків, якими саме діями (бездіяльністю) учасник перешкоджає досягненню цілей товариства. Відсутність відповідних відомостей у рішенні про виключення учасника з товариства може бути підставою визнання такого рішення недійсним за позовом даного учасника.

Рішенням загальних зборів засновників ТОВ "Д-СКАЛА" від 30.03.2012, оформленим протоколом № 2, вирішено виключити зі складу учасників ТОВ "Д-СКАЛА" ОСОБА_1, відповідно до п. 8.4. Статуту ТОВ "Д-СКАЛА" та чинного законодавства.

Разом з тим, судом встановлено, що таке виключення є необґрунтованим, оскільки протокол № 2 від 30.03.2012 не має будь-яких відомостей щодо фактів систематичного невиконання або неналежного виконання обов'язків учасником товариства ОСОБА_1, а також доказів того, що позивач своїми діями перешкоджає досягненню цілей товариства, зазначених у його статуті. Відсутні такі докази і у матеріалах справи.

В якості доказів, які, на думку відповідача, свідчать про неналежне виконання ОСОБА_1 своїх обов'язків як директора товариства та невиконання нею обов'язків, які передбачені у п.п. г п. 8.3. Статуту, як учасника цього товариства, що призвело до нестачі, відповідач надав суду інвентаризаційну відомість від 12.04.2012; а на підтвердження того, що підприємство має збитки, - бухгалтерську довідку № 3105-1 від 31.05.2012.

Однак, вказані докази не можуть бути прийняті судом в якості належних та достатніх, у зв'язку з тим, що, по-перше, вони не стосуються діяльності ОСОБА_1 як засновника (учасника) товариства та, по-друге, всі вони датовані більш пізніми датами -12.04.2012 та 31.05.2012, ніж дата проведення загальних зборів засновників -30.03.2012.

До того ж, інвентаризаційна відомість не містить жодних даних, які б вказували на той факт, що саме ОСОБА_1 є особою, винною у нестачі.

Дані, викладені у бухгалтерській довідці № 3105-1 від 31.05.2012, також не свідчать про те, що саме дії ОСОБА_1 як засновника (учасника) спричинили збиток підприємству, оскільки станом на 31.05.2012 вона вже на протязі двох місяців не була директором товариства.

Докази, надані суду відповідачем до клопотання від 03.07.2012, стосуються перш за все трудових правовідносин ОСОБА_1 як директора товариства з ТОВ "Д-СКАЛА", тому не приймаються судом до уваги, у зв'язку з тим, що трудові спори не підвідомчі господарським судам.

З наведеного вбачається, що відповідачем не надано суду будь-яких доказів, які б свідчили про дії ОСОБА_1 як засновника (учасника) товариства, які б мали негативні наслідки для ТОВ "Д-СКАЛА".

За викладених обставин, суд дійшов висновку, що прийняте відповідачем рішення про виключення ОСОБА_1 зі складу засновників (учасників) ТОВ "Д-СКАЛА", оформлене протоколом загальних зборів засновників ТОВ "Д-СКАЛА" № 2 від 30.03.2012, винесене з порушенням вимог чинного законодавства України.

Відповідно до пункту 21 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008, рішення загальних зборів господарського товариства можуть бути визнані недійсними в судовому порядку у випадку недотримання процедури їх скликання, встановленої статтями 43, 61 Закону про господарські товариства.

Права учасника товариства можуть бути визнані порушеними внаслідок недотримання вимог закону про скликання і проведення загальних зборів, якщо він не зміг взяти участь у загальних зборах, належним чином підготуватися до розгляду питань порядку денного, зареєструватись для участі у загальних зборів тощо.

З матеріалів справи вбачається та не заперечується відповідачем, що позивач не була повідомлена у встановленому законом порядку про проведення 30.03.2012 загальних зборів, а також не була ознайомлена з питаннями порядку денного.

Як вже зазначалось, ОСОБА_1 є засновником товариства та має 40 % голосів.

Згідно з частиною першою статті 60 Закону України "Про господарські товариства" загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 60 відсотками голосів.

Таким чином, загальні збори не є правомочними, оскільки в їх проведенні не взяли участь учасники, що володіють у сукупності більш як 60% голосів та про їх проведення позивач не була повідомлена у встановленому законом порядку .

Відповідно до пункту 25 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 13 від 24.10.2008 відсутність кворуму на загальних зборах є безумовною підставою для визнання в судовому порядку прийнятих загальними зборами рішень недійсними.

За таких обставин, суд позовні вимоги відносно визнання недійсним рішення загальних зборів засновників товариства, викладеного у протоколі № 2 від 30.03.2012, вважає обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно, і вимоги позивача щодо скасування державної реєстрації змін до статуту ТОВ "Д-СКАЛА", затвердженого протоколом № 2 загальних зборів засновників від 30.03.2012 та зобов'язання державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі здійснити анулювання реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 10761050001004510 від 05.04.2012, які є похідними від первісної вимоги, підлягають задоволенню.

З урахуванням викладеного, позов підлягає задоволенню повністю.

Відповідно до статті 49 ГПК України, якщо спір виник внаслідок неправильних дій сторони, господарський суд має право покласти на неї судовий збір незалежно від результатів вирішення спору.

За таких обставин, судовий збір підлягає стягненню з першого відповідача.

Згідно зі статтею 85 ГПК України, у засіданні суду були оголошені вступна та резолютивна частини рішення, з повідомленням учасників судового процесу про складення повного рішення 30.07.2012.

Керуючись статтями 49, 82, 84, 85 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити повністю.

2 . Визнати недійсним рішення загальних зборів засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА" (вул. Рєпіна, буд. 15, корп. 2, кв. 27, м. Севастополь, 99045, ідентифікаційний код 38063670), викладене у протоколі № 2 від 30.03.2012.

3. Скасувати державну реєстрацію змін до статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА" (вул. Рєпіна, буд. 15, корп. 2, кв. 27, м. Севастополь, 99045, ідентифікаційний код 38063670), затвердженого протоколом № 2 загальних зборів засновників від 30.03.2012.

4. Зобов'язати державного реєстратора Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі здійснити анулювання реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 10761050001004510 від 05.04.2012.

5 . Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Д-СКАЛА" (вул. Рєпіна, буд. 15, корпус 2, кв. 27, м. Севастополь, 99045, ідентифікаційний код 38063670) на користь ОСОБА_1 (АДРЕСА_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) 1 073 грн. судового збору.

Видати наказ після набрання рішенням суду законної сили.

Повний текст рішення складено 30.07.2012.

Суддя С. М. Альошина

СудГосподарський суд м. Севастополя
Дата ухвалення рішення25.07.2012
Оприлюднено16.08.2012
Номер документу25499852
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5020-493/2012

Постанова від 31.10.2012

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Видашенко Тетяна Семенівна

Ухвала від 16.08.2012

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Видашенко Тетяна Семенівна

Рішення від 25.07.2012

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Альошина Світлана Михайлівна

Ухвала від 10.05.2012

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Альошина Світлана Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні