УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
03 серпня 2012 року. Суддя Старобешівського районного суду Донецької області Дмитрієв О.Ф., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Петрівської сільської ради Старобешівського району Донецької області про витребування майна з чужого незаконного володіння,-
ВСТАНОВИВ:
Заяву подано з додержанням вимог ст.ст. 119, 120 Цивільно -процесуального кодексу України.
З метою з*ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду або забезпечення правильного ти швидкого вирішення справи необхідно провести попереднє судове засідання.
Керуючись ст. 122 ч. 1 Цивільно -процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у цивільній справі № 2-555/2012
Провести попереднє судове засідання 17 серпня 2012 року об 08 год. 15 хв . у залі судового засідання № 2 Старобешівського районного суду Донецької області (87200 смт. Старобешеве вул. Поштова, 29) за участі сторін та інших осіб які приймають участь у розгляді справи.
Під час попереднього розгляду справи позивачу надати до суду оригінали документів доданих до справи.
Запропонувати відповідачу в строк до 17.08.2012 року подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя:
14.08.2012
Суд | Старобешівський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2012 |
Оприлюднено | 20.08.2012 |
Номер документу | 25617389 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Керекеза Я. І.
Цивільне
Старобешівський районний суд Донецької області
Дмитрієв О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні