ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про призначення засідання суду
"04" вересня 2012 р.Справа № 5017/872/2012
За заявою: голови ліквідаційної комісії Приватного підприємства (далі -ПП) „Стройнорма плюс" про визнання банкрутом у порядку ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон №2343-ХІІ).
Суддя ЗЕЛЕНОВ Г.М.
СУТЬ СПОРУ: 19.03.2012 р., ліквідатор ПП „Стройнорма плюс", діючий на підставі рішення засновника від 29.12.2011 р. № 3 „Про ліквідацію підприємства", за яким прийнято рішення про припинення діяльності ПП „Стройнорма плюс" шляхом його ліквідації та призначено ліквідатора -Луцанова І.В., звернувся до господарського суду із заявою про визнання боржника -ПП „Стройнорма плюс" -банкрутом у порядку ст. 51 Закону (№2343-ХІІ), оскільки останній неспроможний виконати свої грошові зобов'язання перед кредитором у сумі 35500 грн. 00 коп. та у зв'язку з недостатністю майна для задоволення вимог кредитора.
Ухвалою господарського суду від 23.03.2012 р. порушено провадження у справі № 5017/872/2012 про банкрутство ПП „Стройнорма плюс" та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою господарського суду від 05.04.2012 р. ПП „Стройнорма плюс" визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура та призначено ліквідатором банкрута -Луцанова І.В., якого зобов'язано провести дії відповідно до ст. ст. 22-26, 29-34, 51 Закону (№2343-ХІІ) та, після завершення усіх розрахунків із виявленими кредиторами, надати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.
29.08.2012 р. до господарського суду Одеської області надійшла заява ФОП ОСОБА_2 (вх. № 26696/2012) про визнання кредитором до ПП „Стройнорма плюс" на суму 35 500 грн. 00 коп.
Зазначена заява підлягає розгляду у судовому засіданні з викликом сторін.
Керуючись ст. ст. 22-26, 31, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
У Х В А Л И В:
1. Справу призначити до розгляду у засіданні суду на „11" вересня 2012 р. о 10:20 год.
Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду (м. Одеса, проспект Шевченка,29), зал судового засідання № 16 (п'ятий поверх).
2. Зобов'язати:
Кредиторів надати: відзив про виконання ліквідатором своїх повноважень в процесу ліквідаційної процедури.
Ліквідатора надати: надати докази публікації в офіційних друкованих органах оголошення про визнання ПП „Стройнорма плюс" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, письмовий відзив на заяву ФОП ОСОБА_2 про визнання кредитором до ПП „Стройнорма плюс" на суму 35 500 грн. 00 коп.
3. Визнати явку ліквідатора, заявника у засідання суду обов'язково.
4. Копію ухвали надіслати: заявнику, ліквідатору -Луцанову І.В.
Суддя Зеленов Г.М.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2012 |
Оприлюднено | 13.09.2012 |
Номер документу | 25949837 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Зеленов Г.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні