Рішення
від 13.09.2012 по справі 5023/125/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"13" вересня 2012 р.Справа № 5023/125/12 вх. № 125/12

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Мамалуя О.О.

при секретарі судового засідання Рудяк Т.О.

за участю :

позивача - Цимбалюк В.Д. - дов.;

відповідача - Хоміч А.А. - дов.

3-ї особи на боці відповідача (Нгуєн Тхі Оань) - не з"явився

3-ї особи на боці відповідача (Кришня Михайло Миколайович) - не з"явився

розглянувши справу за позовом ОСББ "Епоха", м. Харків

до Публічного АТ "ПроКредит Банк", м. Київ 3-я особаякі не заявляють самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача - Нгуєн Тхі Оань та Кришня Михайло Миколайович

про зобов'язання вчинити певні дії

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ПАТ «ПроКредит банк», в якому просить Зобов'язати відповідача усунути перешкоди у здійсненні позивачем (балансоутримувачем майна) права користування майном (внутрішньобудинковими інженерними комунікаціями), шляхом надання балансоутримувачу майна (ОСББ «Епоха») постійного безперешкодного доступу до нежитлових приміщень підвалу №11-23, 24 загальною площею 385,3 кв.м. за адресою: м. Харків, вул.. Киргізська, 19-А для огляду та технічного обслуговування всіх внутрішньо будинкових інженерних комунікацій, які прокладені через ці приміщення.

В обґрунтування заявлених вимог позивач вказує, що він є балансоутримувачем житлового дому по вул. Киргизькій, за № 19-А в м. Харкові.

Власником вищезазначеного жилого багатоквартирного дому є ТОВ «Віиамекс».

Позивач зазначає, що на підставі Акту державного виконавця про проведення публічних торгів від 20.10.2009р., нотаріусом Харківського міського нотаріального округа Салигой Н.А., ПАТ «ПроКредит Банк» в м. Харкові було видано свідоцтво за № 1916 про право на нежитлові приміщення підвалу №11-23, 24 загальною площею 385,3 кв. м., які є невід'ємною частиною (вбудовані приміщення) житлового багатоквартирного дому по вул. Киргизькій, 19-А.

Позивач зазначає, що технічне обладнання багатоквартирного будинку - це інженерні комунікації та технічні пристрої, які необхідні для забезпечення санітарно-гігієнічних умов та безпечної експлуатації квартир (загальні будинкові мережі тепло-, водо-, газо-, електропостачання, бойлерні та елеваторні вузли, обладнання протипожежної безпеки, вентиляційні канали та канали для димовидалення, обладнання ліфтів, центральних розподільних щитів електропостачання, елеваторних вузлів, а також елементи благоустрою території).

Позивач відзначає, що всі інженерні комунікації (технологічні мережі водопроводу, газопроводу, каналізації, постачання електричної енергії), розміщені в жилому домі № 19-А і по яким здійснюється надання комунальних послуг жителям цього дому є виключною власністю ТОВ «Вінамекс».

Позивач вказує, що в порядку встановленому Постановою Кабінету Міністрів України № 1521 від 11.10.2002 року та на підставі Акту приймання-передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс від 01 червня 2005 року з балансу ТОВ «Вінамекс» на баланс ОСББ «Епоха» було передано активи житлового будинку, в т.ч. інженерні комунікації (внутрішньо будинкові мережі водопроводу, каналізації, опалення, гарячого водопостачання, електроосвітлення, газопостачання) загальною протяжністю більше 9 000 метрів.

Позивач наголошує на тому, що відповідач ПАТ «ПроКредит Банк», саме тому що є власником нежитлових приміщень підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3м2, за адресою м. Харків, вул. Киргизька, 19-А, зобов'язаний для споживання комунальних послуг укласти відповідні прямі договори безпосередньо з виконавцем (виробником) комунальних послуг. Між тим, станом на січень місяць 2012 року, відповідач, в установленому законом порядку договорів з відповідними постачальниками комунальних послуг, не укладає та незаконно продовжує користуватися інженерними комунікаціями жилого дому (внутрішньо будинковими мережами водопроводу, каналізації, опалення, гарячого водопостачання, електроосвітлення, газопостачання).

Позивач зазначає, що відповідно до умов договорів укладених ОСББ «Епоха» з комунальними службами, а саме п. 2 Договору № 0021.01.01 від 24.06.2005 року про постачання електричної енергії, Споживач зобов'язується забезпечувати своєчасну повірку засобів обліку, забезпечувати безперешкодний доступ у будь-який час доби уповноважених представників постачальника до засобів (систем) обліку електроенергії, вимірювання потужності, контролю показників якості електроенергії, компенсуючих пристроїв та до іншого електрообладнання для виконання функціональних обов'язків постачальника; вживати комплекс заходів, спрямованих на запобігання загрозі життю або травматизму, пошкодженню обладнання та продукції, негативним екологічним наслідкам тощо у разі отримання повідомлення про припинення (обмеження) електропостачання.

Проте, як зазначає, позивач, ОСББ «Епоха», об'єктивно не має можливості виконувати належними чином взяті на себе по договорах з постачальниками комунальних послуг зобов'язання, оскільки відповідач доступу до внутрішньо будинкових інженерних комунікацій не надає, позбавляючи позивача права безперешкодно та безпечно користуватися майном.

Треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору в судове засідання не з»явилися, причини нез'явлення суду невідомі.

Відповідач ПАТ «ПроКредит Банк» у відзиві на позов та представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечує, зазначаючи, що відповідач 22.09.2011р. на підставі договору купівлі-продажу продав спірні приміщення підвалу фізичним особам - Ні Тхі Оань, ідентифікаційний номер 2680821942 та Кришні Михайлу Миколайовичу, ідентифікаційний номер: 2479616486. З цих підстав ПАТ «ПроКредит банк» вважає, що він є неналежним відповідачем по цій справі.

Відповідач також вказує, що він готовий всіляко сприяти позивачеві, в забезпеченні належного санітарного, протипожежного і технічного стану будинку, і ніяких перешкод відповідачеві у доступі до спірних приміщень не чинить.

Враховуючи те, що норми ст. 38 Господарського процесуального кодексу України, щодо обов`язку господарського суду витребувати у сторін документи і матеріали, необхідні для вирішення спору, кореспондуються з диспозитивним правом сторін подавати докази, п. 4 ч. 3 ст. 129 Конституції України визначає одним з принципів судочинства свободу в наданні сторонами суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, суд вважає, що господарським судом в межах наданих ним повноважень створені належні умови для надання сторонами доказів та здійснені всі необхідні дії щодо витребування додаткових доказів, та вважає за можливе розгляд справи за позовної заявою за наявними у справі і додатково поданими на вимогу суду матеріалами і документами.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, суд встановив, що об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Епоха» є балансоутримувачем багатоквартирного житлового будинку розташованого по вул. Киргизькій, за № 19-А в м. Харкові.

Власником вищезазначеного жилого багатоквартирного дому є ТОВ «Віиамекс».

Позивач зазначає, що на підставі Акту державного виконавця про проведення публічних торгів від 20.10.2009р., нотаріусом Харківського міського нотаріального округа Салигой Н.А., ПАТ «ПроКредит Банк» в м. Харкові було видано свідоцтво за № 1916 про право на нежитлові приміщення підвалу №11-23, 24 загальною площею 385,3 кв. м., які є невід'ємною частиною (вбудовані приміщення) житлового багатоквартирного дому по вул. Киргизькій, 19-А.

У відповідності до положень статті 18 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» - об'єднання зобов'язане забезпечувати належний санітарний, протипожежний і технічний стан неподільного та загального майна, виконувати власні договірні зобов'язання, припиняти дії третіх осіб, що утруднюють або перешкоджають реалізації прав володіння, користування і розпорядження неподільним та загальним майном.

У відповідності до статті 1 вищенаведеного закону, технічне обладнання багатоквартирного будинку - це інженерні комунікації та технічні пристрої, які необхідні для забезпечення санітарно-гігієнічних умов та безпечної експлуатації квартир (загальні будинкові мережі тепло-, водо-, газо-, електропостачання, бойлерні та елеваторні вузли, обладнання протипожежної безпеки, вентиляційні канали та канали для димовидалення, обладнання ліфтів, центральних розподільних щитів електропостачання, елеваторних вузлів, а також елементи благоустрою території).

Матеріалами справи підтверджено, що в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України № 1521 від 11.10.2002 року та на підставі Акту приймання-передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс від 01 червня 2005 року з балансу ТОВ «Вінамекс» на баланс ОСББ «Епоха» було передано активи житлового будинку, в т.ч. інженерні комунікації (внутрішньо будинкові мережі водопроводу, каналізації, опалення, гарячого водопостачання, електроосвітлення, газопостачання) загальною протяжністю більше 9 000 метрів.

У відповідності до норм Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» власники приміщень, що не обладнані приладами обліку, зобов'язані укласти договір про обслуговування та оплату комунальних послуг з управителем незалежно від членства в об'єднанні. Відмова від укладення договору, від оплати рахунків або несплата рахунків не допускається. Такі дії є порушенням прав інших членів об'єднання і підставою для звернення до суду про стягнення заборгованості із плати по відповідних рахунках у примусовому порядку.

Відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги» - комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством.

У відповідності до . ст. 19 цього Закону - відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах, а відповідно до п.1 ч.З ст.20 вказаного Закону - споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

Аналогічні норми містяться у спеціальних законодавчих актах, як то Закон України «Про питне водопостачання» ч.2 ст.19 - договір про надання послуг з питного водопостачання укладається безпосередньо між підприємством питного водопостачання або уповноваженою ним юридичною чи фізичною особою і споживачем, визначеним у частині першій цієї статті; п.1 ч.З. ст.24 Закону України «Про теплопостачання» - основними обов'язками споживача теплової енергії є своєчасне укладання договору з теплопостачальною організацією на постачання теплової енергії; Правила користування електричною енергією затверджені Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 року N 28- п.1.3. постачання електричної енергії для забезпечення потреб електроустановки здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії, що укладається між власником цієї електроустановки (уповноваженою власником особою) та постачальником електричної енергії за регульованим тарифом, або договору про купівлю-продаж електричної енергії, що укладається між власником цієї електроустановки (уповноваженою власником особою) та постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом, п.1.6. Договір про постачання електричної енергії укладається постачальником електричної енергії за регульованим тарифом з усіма споживачами, об'єкти яких розташовані на території здійснення ліцензованої діяльності постачальником електричної енергії за регульованим тарифом; Правила користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України затверджені Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року N 190 - п.2.1. договірні відносини щодо користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення здійснюються виключно на договірних засадах відповідно до Законів України «Про питну воду та питне водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги»; Правила подачі та використання природного газу в народному господарстві України затверджені Наказом Державного комітету України по нафті і газу від 1 листопада 1994 року N 355 -п.2.1. кількість природного газу, передбаченого для поставки, визначається договором у відповідності з затвердженими для газопостачальних, газозбутових організацій і споживачів річними і квартальними лімітами Закон України «Про відходи» - ч.2 ст.17 - суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів на певній території, на якій знаходиться об'єкт утворення відходів.

Таким чином, законодавством України передбачено, що АТ «ПроКредит Банк», як власник нежитлових приміщень підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3м2, за адресою м. Харків, вул. Киргизька, 19-А, зобов'язаний для споживання комунальних послуг укласти відповідні прямі договори безпосередньо з виконавцем (виробником) комунальних послуг, що відповідачем не зроблено.

Посилання відповідача на те, що він не є належним відповідачем по справі не можуть вважатися обґрунтованими. Дійсно, матеріалами справи підтверджено, що відповідач 22.09.2011р. на підставі договору купівлі-продажу продав спірні приміщення підвалу фізичним особам - Ні Тхі Оань, ідентифікаційний номер 2680821942 та Кришні Михайлу Миколайовичу, ідентифікаційний номер: 2479616486. Однак, право власності на приміщення переходить до зазначених фізичних осіб тільки після повної оплати суми договору, що на момент розгляду справи не зроблено. Отже, на момент розгляду справи власником спірних приміщень є саме відповідач - ПАТ «ПроКредит Банк». Вказані вище фізичні особи залучені судом до участі у справі і в якості третіх осіб на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Відповідно до п.8 ч.1 ст.21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» власник (користувач) приміщення зобов'язаний забезпечити доступ в приміщення для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічних та профілактичних оглядів і перевірки показань засобів обліку в порядку, визначеному законом і договором.

Відповідно до умов договорів укладених ОСББ «Епоха» з комунальними службами, а саме п. 2 Договору № 0021.01.01 від 24.06.2005 року про постачання електричної енергії Споживач зобов'язується забезпечувати своєчасну повірку засобів обліку, забезпечувати безперешкодний доступ у будь-який час доби уповноважених представників постачальника до засобів (систем) обліку електроенергії, вимірювання потужності, контролю показників якості електроенергії, компенсуючих пристроїв та до іншого електрообладнання для виконання функціональних обов'язків постачальника; вживати комплекс заходів, спрямованих на запобігання загрозі життю або травматизму, пошкодженню обладнання та продукції, негативним екологічним наслідкам тощо у разі отримання повідомлення про припинення (обмеження) електропостачання.

Відповідно ст. ст. 316, 317 Цивільного кодексу України, правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. Власникові належать права володіння, користування та розпорядження майном.

Статтями 15, 16 Цивільного кодексу України передбачено, що кожна особа має право на захист свого права у разі його порушення. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: 1) визнання права, 2) визнання правочину недійсним, тощо.

Відповідно до ст. 391 та 396 Цивільного кодексу України, особа яка має речове право на чуже майно має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним цього права.

Відповідач зазначає, що він не чинить позивачеві перешкод у доступі до інженерних комунікацій, розташованих у спірних приміщеннях. Для з'ясування цієї обставини судом по справі було призначено судову будівельно-технічну експертизу.

На вирішення судового експерта були поставлені такі питання:

- Чи відносяться нежитлові приміщення підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А до допоміжних приміщень цього багатоквартирного будинку?

- Чи розташовані в нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А інженерні комунікації, технічні пристрої, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання, необхідне для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування мешканців цього будинку та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А?

- Чи розташовані в нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А інженерні комунікації, технічні пристрої, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання, необхідне для обслуговування вище розташованих поверхів цього житлового багатоквартирного будинку, які забезпечують обслуговування більше однієї квартири і без вільного і постійного доступу до яких неможлива експлуатація цього житлового багатоквартирного будинку в цілому?

- Чи було внесено до інженерних комунікацій, технічних пристроїв, механічного, електричного, сантехнічного та іншого обладнання, розташованого в нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А і призначеного для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування мешканців цього будинку та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир житлового багатоквартирного будинку, що розташовано за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А, зміни (перенесення, демонтаж, додаткові підключення)? Якщо так, то чи відповідають такі роботи (дії) правилам (вимогам) щодо їх проведення?

- Чи відповідає спосіб виконання внутрішнього оздоблення нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А вимогам щодо експлуатації та/або технічного обслуговування інженерних комунікацій, технічних пристроїв, механічного, електричного, сантехнічного та іншого обладнання, розташованого в нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3 кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А і призначеного для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування мешканців цього будинку та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир житлового багатоквартирного будинку, що розташовано за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизька, буд. 19-А?

Відповідно до висновку судового експерта № 6014 від 02.08.2012р.:

· У частині нежитлових приміщень підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею

385,3кв.м житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизська, буд. 19-А, розташовані інженерні комунікації (мережі трубопроводів та арматура на них), необхідні для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир мешканців цього житлового багатоквартирного будинку.

· У частині нежитлових приміщень підвалу № 11-23, 23 а, 24 загальною площею

385,3кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизська, буд. 19-А, розташовані інженерні комунікації (мережі трубопроводів та арматура на них), необхідні для обслуговування вище розташованих поверхів цього житлового багатоквартирного будинку, які забезпечують обслуговування більше однієї квартири і без вільного і постійного доступу до яких неможлива експлуатація цього житлового багатоквартирного будинку в цілому.

· Частина нежитлових приміщень підвалу № 11-23, 23 а, 24 загальною площею

385,3кв.м. житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизська, буд. 19-А, відносяться до технічних приміщень, які необхідні для забезпечення технічної експлуатації і обслуговування житлового будинку Спосіб виконання внутрішнього оздоблення у частині нежитлових приміщень підвалу № 11-23,23а, 24 загальною площею 385,3кв.м житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизська, буд. 19-А, а саме: внутрішнього оздоблення стін з приставними коробами в місцях проходження стояків комунікацій (з обшивкою гіпсокартоном та дзеркальними панелями без улаштування лючків або зйомник панелей) не відповідає проекту та вимогам щодо експлуатації та/або технічного обслуговування інженерних комунікацій (мережі трубопроводів та арматури на них), розташованих в цих нежитлових приміщеннях і призначених для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир мешканців цього житлового багатоквартирного будинку.

· До інженерних комунікацій, сантехнічного та іншого обладнання, розташованого

в нежитлових приміщеннях підвалу № 11-23, 23а, 24 загальною площею 385,3кв.м житлового багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Киргизська, буд. 19-А, призначеного для забезпечення безпечної експлуатації, побутового обслуговування та забезпечення санітарно-гігієнічних умов квартир мешканців цього житлового багатоквартирного будинку, внесено зміни (перенесення, демонтаж, додаткові підключення) не передбачені проектом. Виконання перелічених у досліджені робіт, не відповідає «Правилам утримання житлових будинків та прибудинкових територій» та Постанові Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466.

За таких обставин, суд вважає доведеним факт наявності з боку відповідача перешкод у доступі позивача до нежитлових приміщень підвалу №11-23, 24 загальною площею 385,3 кв.м. за адресою: м. Харків, вул. Киргизька, 19-А для огляду та технічного обслуговування всіх внутрішньо будинкових інженерних комунікацій, які прокладені через ці приміщення, тому позовні вимоги є законними, обґрунтованими та підлягають задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.8 Конституції України, ст.ст. 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Зобов'язати відповідача - ПАТ «ПроКредит Банк» (03115, м. Київ, пр. Перемоги, 107-А п/р 35193034 в ПАТ «ПроКредит Банк», МФО 320984, код ЄДРПОУ 21677333, Свідоцтво ПДВ № 35483125, ІПН 216773326655) усунути перешкоди у здійсненні позивачем - Об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Епоха» (61105, м. Харків, вул. Киргизька, 19-А, рах № 260063001607 в АТ Банк «Меркурій» м. Харків, МФО 351663, код ЄДРПОУ 33120083) права користування майном (внутрішньобудинковими інженерними комунікаціями), шляхом надання балансоутримувачу майна (ОСББ «Епоха») постійного безперешкодного доступу до нежитлових приміщень підвалу №11-23, 24 загальною площею 385,3 кв.м. за адресою: м. Харків, вул. Киргизька, 19-А для огляду та технічного обслуговування всіх внутрішньо будинкових інженерних комунікацій, які прокладені через ці приміщення.

2. Стягнути з відповідача - ПАТ «ПроКредит Банк» (03115, м. Київ, пр. Перемоги, 107-А п/р 35193034 в ПАТ «ПроКредит Банк», МФО 320984, код ЄДРПОУ 21677333, Свідоцтво ПДВ № 35483125, ІПН 216773326655) на користь позивача - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Епоха» (61105, м. Харків, вул.. Киргизська, 19-А, рах № 260063001607 в АТ Банк «Меркурій» м. Харків, МФО 351663, код ЄДРПОУ 33120083) суму витрат зі сплати судового збору в розмірі 1073 грн. Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Повне рішення складено 18.09.2012 р.

Суддя Мамалуй О.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення13.09.2012
Оприлюднено24.09.2012
Номер документу26078641
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/125/12

Ухвала від 29.10.2012

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Тихий П.В.

Ухвала від 29.11.2012

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Тихий П.В.

Ухвала від 13.11.2012

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Тихий П.В.

Ухвала від 27.08.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 27.08.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 18.04.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 05.03.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 17.02.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 10.01.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Постанова від 18.12.2012

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Тихий П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні