У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"02" листопада 2012 р.№ 2а/1270/8349/2012 Суддя Луганського окружного адміністративного суду Д.О. Яковлев, перевіривши матеріали адміністративного позову Краснодонської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №7 м. Краснодону» про накладення арешту на кошти платника податків, що знаходяться у банках, -
ВСТАНОВИВ:
30 жовтня 2012 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Краснодонської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №7 м. Краснодону» про накладення арешту на кошти платника податків, що знаходяться у банках.
В зазначеному позові існують певні недоліки.
Відповідно до ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи:
1) подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність;
2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником);
3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу;
4) належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства;
5) подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення);
6) немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у позовній заяві зазначаються:
1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява;
2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;
3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;
4) зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів;
5) у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків; заява про поновлення строку звернення до адміністративного суду тощо;
6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
У адміністративному позові, позивач зазначає, що Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора №7 м. Краснодону» має заборгованість перед бюджетом у розмірі 34653,11 грн., однак до позовної заяви не додано доказів на підтвердження наявності податкового боргу (копії декларацій, податкових повідомлень-рішень тощо).
Таким чином, адміністративний позов поданий без дотримання вимог ст. 106 КАС України та підлягає залишенню без руху.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 106-107, Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов Краснодонської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №7 м. Краснодону» про накладення арешту на кошти платника податків, що знаходяться у банках залишити без руху.
Надати позивачу строк до 15 листопада 2012 року для усунення недоліків шляхом надання суду доказів на підтвердження наявності податкового боргу Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №7 м. Краснодону».
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк адміністративний позов повернути позивачеві зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді - п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяД.О. Яковлев
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2012 |
Оприлюднено | 06.11.2012 |
Номер документу | 27236570 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Д.О. Яковлев
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні