Рішення
від 12.11.2012 по справі 5013/1305/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"12" листопада 2012 р.Справа № 5013/1305/12 Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коротченко Л.С., розглянув у відкритому судовому засіданні справу № 5013/1305/12

за позовом: публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль", від імені якого діє Кіровоградська обласна дирекція публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль", м. Кіровоград

до відповідача: приватної комерційної фірми "Антіс-А", м. Кіровоград

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - товариства з обмеженою відповідальністю "АПС - Центр", м. Кіровоград

про стягнення 320 424,42 грн.

Представники:

від позивача - Касьянов О.М., довіреність № 443/12 від 11.10.12 р.;

від відповідача - Назаров А.С., довіреність № 1 від 07.11.12 р.;

від третьої особи - участі не брали.

Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль", від імені якого діє Кіровоградська обласна дирекція публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" звернулося до господарського суду Кіровоградської області з позовною заявою про стягнення з приватної комерційної фірми "Антіс-А" на користь позивача заборгованості за кредитним договором № 010/05/431 від 13.08.08 р. в сумі 320 424,42 грн., з яких: 224 573,40 грн. - заборгованість по кредиту, 69 108,84 грн. - заборгованість по процентах, 15 380,85 грн. - пеня по кредиту, 11 361,33 грн. - пеня по процентах.

Відповідно до письмових пояснень № 59 від 08.11.12 р., відповідач зазначив, що позовні вимоги не визнає частково, вказуючи на те, що в силу вимог ч. 2 ст. 554 ЦК України поручитель повинен відповідати перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки. В даному ж випадку, відповідальність відповідача як поручителя на 72 885,21 грн. більша ніж у самого боржника відповідно до рішення господарського суду Кіровоградської області від 28.12.10 р. (а.с. 93).

Представник третьої особи у справі в судовому засіданні участі не брав, будь-яких письмових пояснень по суті спору суду не надав, хоча товариство з обмеженою відповідальністю "АПС - Центр" належним чином повідомлене про дату, час та місце судового засідання, що підтверджується поштовим повідомленням про отримання 30.10.12 р. третьою особою ухвали суду про відкладення розгляду справи від 26.10.12 р. (а.с. 76).

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників позивача та відповідача, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, господарський суд встановив наступне.

Відповідно до змісту п. 1.3. нової редакції Статуту позивача, затвердженого загальними зборами акціонерів 28.04.10 р., протоколом загальних зборів акціонерів № 3б-45 від 14.10.09 р. прийнято рішення про зміну найменування відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" на публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль". Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" є правонаступником за всіма правами та обов'язками відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (а.с. 53-54).

13.08.08 р. між відкритим акціонерним товариством "Райффайзен Банк Аваль" в особі Кіровоградської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (далі - Кредитор або Банк) та товариством з обмеженою відповідальністю "АПС-Центр" (далі - Позичальник) укладено кредитний договір "Інвестиційний кредит суб'єктам мікро та малого бізнесу на придбання транспортного засобу" № 010/05/431 (далі - Кредитний договір, а.с. 13 - 25).

Відповідно до умов Кредитного договору, Кредитор з 13.08.08 р. надає Позичальнику кредит у вигляді не відновлювальної кредитної лінії, а Позичальник зобов'язується отримати кредит, використати його за цільовим призначенням, повернути Кредитору суму кредиту, сплатити проценти за користування кредитом та комісії, а також виконати інші обов'язки, визначені цим Договором (п. 1.1. Кредитного договору).

Згідно пп. 1.1.1., 1.1.2. Кредитного договору, кредитний ліміт складає 35 298,00 доларів США, що призначений для придбання автотранспортного засобу шляхом здійснення оплати по договору купівлі-продажу № 08 від 24.07.08 р., укладеного між Позичальником та Кіровоградською філією ТОВ "Український автомобільний холдинг" та рахунку-фактури № КР-0003695.

Підпунктом 1.1.4. Кредитного договору визначено, що датою остаточного погашення кредиту є 11.08.2013 року.

Відповідно до положень п.п. 1.2., 2.3. Кредитного договору, за користування кредитом Позичальник сплачує проценти, що розраховуються на основі процентної ставки, розмір якої може змінюватись на умовах цього договору; на дату укладення цього Договору розмір процентної ставки складає 16,15% річних; проценти за користування кредитом нараховуються згідно внутрішніх положень Кредитора, але не рідше одного разу на місяць на суму кредиту, включаючи день надання та день, що передує даті повного погашення кредиту, виходячи з фактичної кількості днів в місяці та році (метод факт/факт).

У розділі 5 Кредитного Договору сторони погодили порядок погашення кредиту, процентів та інших платежів за Договором.

Так, згідно п. 5.1. Кредитного договору, Позичальник здійснює погашення частини кредиту щомісячними платежами, розміри та строки сплати яких визначаються графіком погашення заборгованості (Додаток № 1 до цього Договору), починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено видачу кредитних коштів.

Проценти за користування кредитом Позичальник сплачує щомісяця не пізніше останнього робочого дня кожного місяця та остаточно при погашенні кредиту:

- в першому календарному місяці користування кредитом - за період з дня видачі кредиту по день, що передує передостанньому робочому дню місяця;

- в наступних календарних місяцях з передостаннього робочого дня попереднього календарного місяця (включно) по день, що передує передостанньому робочому дню поточного місяця;

- в останній календарний місяць користування кредитом - з передостаннього робочого дня попереднього календарного місяця (включно) по день, що передує даті повного погашення кредиту.

Відповідно до п. 5.2. Кредитного договору, Позичальник взяв на себе зобов'язання здійснювати погашення кредиту та процентів на рахунки Кредитора для погашення кредиту (п. 1.1.6. Договору) та процентів (п. 1.1.7. Договору) у валюті кредиту кожного місяця, починаючи з місяця, наступного за місяцем надання кредиту шляхом перерахування коштів платіжним дорученням з будь-якого поточного рахунку Позичальника.

У п. 5.6. Кредитного договору сторони також визначили, що вимоги Кредитора щодо погашення кредиту підлягають задоволенню з отриманих від Позичальника платежів у такій черговості:

- сплата пені та штрафів за неналежне виконання Позичальником зобов'язань за цим Договором;

- сплата прострочених процентів за користування кредитом;

- погашення простроченої до сплати суми заборгованості за кредитом, якщо таке прострочення матиме місце;

- сплата процентів за кредитом;

- погашення суми заборгованості за кредитом.

Кредитний Договір вступає в силу з моменту його підписання сторонами і діє до повного виконання ними прийнятих відповідно до цього Договору зобов'язань (п. 14.1. Договору).

Кредитний договір підписаний повноважними представниками Банку та Позичальником, скріплений круглими печатками сторін.

Шляхом підписання Додатку № 1 до Кредитного договору сторони погодили графік повернення кредитних коштів Позичальником та встановили, що сплата процентів за користування кредитом здійснюється Позичальником відповідно до п. 5.1. Договору (а.с. 26 - 27).

Відповідно до Договору № 010/05/431/4 від 26.12.08 р. про внесення змін до Кредитного договору, Додаток № 1 до Договору викладено у новій редакції та погоджено сторонами, що відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі 14,5% річних (а.с. 28 -29).

Згідно Договору № 010/05/431/4 від 03.02.09 р. про внесення змін до Кредитного договору та Додаткової угоди № 010/05/431/5 від 31.08.09 р. до Кредитного договору, сторони домовились викласти п. 5.6., п. 7.2. та п. 7.3. в новій редакції, доповнити ст. 2 пунктами 2.8. та 2.9., а також викласти графік повернення кредиту та сплати інших платежів в новій редакції, що є Додатком до Кредитного договору та є його невід'ємною частиною (а.с.30 - 37).

При цьому, підписанням Договору № 010/05/431/4 від 03.02.09 р. про внесення змін до Кредитного договору сторони не змінили черговість зарахування Кредитором отриманих від Позичальника платежів, проте визначили, що цим Позичальник надає Кредитору право самостійно приймати рішення щодо зміни черговості погашення кредитної заборгованості (кредиту, процентів за користування кредитом, штрафів та пені) за цим Договором. За запитом Позичальника Кредитор інформує Позичальника у письмовій формі про застосовану черговість погашення кредитної заборгованості.

З метою забезпечення виконання кредитних зобов'язань за Кредитним договором, 13.08.08 р. між Банком та приватною комерційною фірмою "Антіс-А" (далі - Поручитель) укладено договір поруки № 010/05/431/3 (далі - Договір поруки, а.с. 43 - 46), відповідно до п. 2.2. якого Поручитель на добровільних засадах бере на себе зобов'язання перед Банком відповідати по борговим зобов'язанням Боржника, що зазначені в п. 1 3. даного Договору поруки, які виникають з умов Кредитного договору, вказаного в п. 1.2. даного Договору поруки, а саме: повернути кредит в розмірі, зазначеному в п. 1.3. даного Договору поруки, сплатити проценти за його користування, комісійну винагороду, неустойку (пеню, штрафи), в розмірі, строки та у випадках, передбачених Кредитним договором, а також відшкодувати можливі збитки та виконати інші умови Кредитного договору в повному обсязі (далі - боргове зобов'язання).

Договір поруки набирає чинності з дати його підписання сторонами (дата Договору поруки) і діє до повного виконання боргових зобов'язань за Кредитним договором. Відповідальність Поручителя припиняється лише після виконання боргових зобов'язань в повному обсязі (п. 6.1. Договору поруки).

При цьому, в п. 3.7. Договору поруки позивач та відповідач встановили, що строк та умови Договору поруки можуть бути переглянуті сторонами лише з їх письмової згоди.

Договір поруки підписаний сторонами та скріплений круглими печатками Банку та Поручителя.

В день підписання між Банком та Позичальником останньої до Договору Додаткової угоди від 31.08.2009 р., Приватна комерційна фірма "Антіс-А", як Поручитель за Договором поруки, надала згоду на зміну умов Кредитного договору відповідно вищевикладеної Додаткової угоди та підтвердила, що зобов'язання Приватної комерційної фірми "Антіс-А", як Поручителя відповідно до Договору поруки № 010/05/431/3 від 13.08.2008 р. зберігаються та забезпечують виконання зобов'язань Позичальника за Кредитним договором № 010/05/431 від 13.08.2008 р. із врахуванням внесених змін (а.с. 37).

Статтею 1054 Цивільного кодексу України визначено, що за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 глави 71 Цивільного кодексу України, якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору.

Як вбачається з матеріалів справи, Банк свої зобов'язання за Кредитним договором виконав в повному обсязі шляхом виконання заяви № 1 від 01.09.08 р. про продаж іноземної валюти, у якій Позичальник доручив Банку згідно Кредитного договору від імені Позичальника і за його рахунок продати кредитні кошти в сумі 35298,00 дол. США за курсом уповноваженого банку та перерахувати гривневий еквівалент проданої іноземної валюти (після утримання комісійної винагороди у розмірі 0,3%) на поточний рахунок Позичальника № 260018143, відкритий в Банку.

Вказане підтверджується заявою Позичальника № 1 від 01.09.08 р. про продаж іноземної валюти, меморіальним валютним ордером № ВІR0001 від 01.09.08 р., а також меморіальним ордером № ВІR0002 від 01.09.08 р. (а.с. 114-116).

У відповідності до ст. ст. 1048, 1049 Цивільного кодексу України позичальник зобов'язаний повернути позику у строк, в розмірі, та в порядку, що встановлені договором, а також сплатити відсотки.

Однак, Позичальник взяті на себе зобов'язання виконав не належним чином.

Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 28.12.10 р. у справі 9/132 за позовом Банку до товариства з обмеженою відповідальністю "АПС - Центр" про стягнення заборгованості за Кредитним договором в розмірі 247539,21 грн. позовні вимоги позивача задоволено повністю; стягнуто з Позичальника на користь Банку 247539,21 грн. заборгованості, в тому числі 222572,01 грн. заборгованості по кредиту, 22276,65 грн. заборгованості по процентам, 1449,33 грн. пені по кредиту, 1241,22 грн. пені по процентах, а також 2475,39 грн. державного мита та 234,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу (а.с. 38-41).

17.01.11 р. на виконання зазначеного рішення господарським судом видано відповідний наказ у справі (а.с. 42).

Згідно письмових пояснень Банку № С10-120-1/2542 від 19.10.12 р., позивач повідомив господарський суд, що наказ від 17.01.11 р. у справі № 9/132 є невиконаним повністю і кошти на його виконання до Банку не надходили, на підтвердження чого надано довідку про рух коштів по позичковому рахунку товариства з обмеженою відповідальністю "АПС-Центр" № 20736273 за період з 28.12.10 р. по 18.10.12 р. (а.с. 65-66).

При цьому, позивач відзначив, що вказана у довідці про рух коштів сума погашення за лютий 2011 року у розмірі 42,0 дол. США не є сплатою боржника на виконання наказу господарського суду від 17.01.11 р. у справі № 9/132, а є зарахуванням самим Банком коштів на позичковий рахунок боржника у рахунок погашення поточних платежів за договірним списанням.

Крім того, на підтвердження доводів про невиконання Позичальником наказу господарського суду від 17.01.11 р. № 9/132 позивачем надано до суду копію листа ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "АПС-Центр" № 14-1 від 09.11.12 р., адресованого Банку, згідно змісту якого кошти від боржника на рахунки кредитора з метою виконання наказу не направлялись (а.с. 113).

Станом на 10.09.12 р. Позичальником допущено прострочення заборгованості по кредиту в сумі 28 096,26 дол. США та по процентах в сумі 8 646,17 дол. США.

Відповідно до вимог ст. ст. 526, 530 Цивільного кодексу України зобов'язання повинні виконуватися належним чином і у встановлений строк, одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається.

Відповідно до ст. 625 Цивільного кодексу України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконати ним грошового зобов'язання.

Згідно частини 1 ст. 193 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору.

Згідно ч. 1 ст. 546 Цивільного кодексу України, виконання зобов'язання може забезпечуватися неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням, завдатком.

Відповідно до ч. 1 та ч. 3 ст. 549 Цивільного кодексу України, неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання; пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.

Пунктом 13.4. Кредитного договору передбачено, що за прострочення виконання будь - яких грошових зобов'язань за цим Договором Позичальник сплачує Кредитору пеню в розмірі 20% за кожен календарний день прострочення. Нарахування пені здійснюється починаючи з наступного календарного дня після дати, коли відповідне грошове зобов'язання мало бути виконаним, і по день виконання Позичальником простроченого зобов'язання включно. Сплата пені не звільняє Позичальника від виконання простроченого грошового зобов'язання.

З підстав порушення Позичальником умов Кредитного договору в частині своєчасного погашення кредиту та сплати процентів за користування кредитом позивачем нараховано пеню по кредиту в сумі 1924,29 дол. США та по процентах в сумі 1421,41 дол. США.

Таким чином, відповідно до поданого позивачем розрахунку, заборгованість Позичальника за Кредитним договором станом на 10.09.12 р. складає 40 088,13 дол. США, що в перерахунку в національну валюту України із застосуванням валютообмінного курсу 7,9930 грн. за 1 дол. США становить 320 424,42 грн., у тому числі:

- 224 573.40 грн. - заборгованість по кредиту;

- 69 108,84 грн. - заборгованість по процентах;

- 15 380,85 грн. - пеня по кредиту;

- 11 361,33 грн. - пеня по процентах (а.с. 50 - 52).

При цьому, господарський суд звертає увагу на те, що Банком при здійсненні відповідних розрахунків враховано факт порушення 13.02.2012 р. господарським судом Кіровоградської області справи про банкрутство ТОВ "АПС-Центр" (Позичальника) за № 5013/106/12 згідно ухвали суду від 13.02.2012 р.,яка міститься у Єдиному державному реєстру судових рішень, у зв'язку з чим нарахування Банком проведено по 13.02.2012 р., тобто нарахування штрафних санкцій після введення мораторію на задоволення вимог кредиторів боржника відповідно до ст. 11, п.п. 4-6 ст. 12 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" Банком не здійснювалось.

Господарський суд дійшов висновку про обґрунтованість та відповідність фактичним обставинам справи наданого Банком розрахунку заборгованості Позичальника.

Згідно ст. 554 Цивільного кодексу України, у разі порушення боржником зобов'язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки. Особи, які спільно дали поруку, відповідають перед кредитором солідарно, якщо інше не встановлено договором поруки.

Відповідно до змісту ст. 543 Цивільного кодексу України у разі солідарного обов'язку боржників (солідарних боржників) кредитор має право вимагати виконання обов'язку частково або в повному обсязі як від усіх боржників разом, так і від будь-кого з них окремо. Солідарні боржники залишаються зобов'язаними доти, доки їхній обов'язок не буде виконаний у повному обсязі.

Умовами Договору поруки, зокрема п.п. 3.1., 5.1. зазначеного Договору, визначено, що у випадку невиконання Боржником всіх або окремих взятих на себе зобов'язань за Кредитним договором, Поручитель несе солідарну відповідальність перед Банком за виконання боргових зобов'язань у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу за Кредитним Договором, нарахованих відсотків за користування кредитом та неустойки, відшкодування збитків.

Пунктом 3.2. Договору поруки встановлено, що якщо до Поручителя надійде вимога Банку про погашення суми заборгованості за Кредитним договором, але Поручитель її не виконає, то Банк має право звернути стягнення на все майно Поручителя згідно норм чинного законодавства.

Згідно п.п. 3.4., 3.5. Договору поруки, у випадку невиконання боржником повністю або частково всіх окремих боргових зобов'язань перед Банком за Кредитним договором, Банк має право звернутись до Поручителя з письмовою вимогою про виконання боргових зобов'язань в повному обсязі чи в частині. Поручитель здійснює погашення боргових зобов'язань за Кредитним договором у валюті кредиту на рахунок, зазначений Банком в письмовій вимозі. Погашення Поручителем боргових зобов'язань за Кредитним договором в іншій валюті, ніж валюта кредиту, здійснюється лише за згодою сторін, що оформляється у вигляді додаткової угоди до цього Договору; Поручитель приймає на себе зобов'язання, у випадку невиконання Боржником боргових зобов'язань перед Банком за Кредитним договором, здійснити виконання боргових зобов'язань в обсязі, заявленому Банком в письмовій вимозі, протягом 5-ти банківських днів з дати отримання відповідної письмової вимоги Банку. Така вимога Банку вважається отриманою Поручителем, якщо Банк надіслав її поштою на адресу Поручителя, вказаною в цьому Договорі, або повідомлену Банку Поручителем згідно застереження до цього пункту Договору. Для дійсності вимоги Банк не зобов'язаний надавати Поручителю підтвердження невиконання боргових зобов'язань Боржником.

Отже, відповідач відповідає перед Банком як боржник на підставі Договору поруки.

05.07.10 р. Банк звернувся до Поручителя з вимогою № 11-2/1959 про виконання грошових зобов'язань за Договором поруки, направлення Банком та отримання відповідачем якої підтверджується відповідно копією списку рекомендованих листів Банку від 06.07.10 р. та копією поштового повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с. 47- 49).

Враховуючи те, що ні Позичальник, ні Поручитель не сплатили заборгованість за Кредитним договором, Банк за захистом свого права звернувся до господарського суду з даним позовом.

Доказів сплати суми основної заборгованості за кредитом, відсотків за користування кредитом і нарахованих пені по кредиту та пені по процентах за Договором на загальну суму 320 424,42 грн. відповідач до суду не подав, в матеріалах справи такі докази відсутні.

Враховуючи викладене вище, позовні вимоги до відповідача є обґрунтованими, повністю підтверджені матеріалами справи, а тому є такими, що підлягають задоволенню.

Поряд з цим, господарський суд не приймає до уваги заперечення відповідача як такі, що не ґрунтуються на вимогах закону та суперечать умовам укладеного між сторонами Договору поруки та вважає безпідставним твердження відповідача про те, що в даному випадку відповідальність Поручителя більша, ніж у самого боржника.

При цьому, господарський суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Кредитор має право, керуючись ст. 543 Цивільного кодексу України, звернутися як до Боржника за основним зобов'язанням, так і до Поручителя; як разом, так і окремо; як повністю, так і в частині боргу. Таким чином, при солідарній поруці Кредитор наділяється правом самостійно вирішувати питання про те, до кого з них - Боржника чи Поручителя - чи до обох разом, в якій частині і в якій послідовності пред'являти свої вимоги.

Частиною 2 ст. 554 Цивільного кодексу України, у відповідності з якою Поручитель несе відповідальність у тому ж обсязі, що і Боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків за прострочення виконання основного зобов'язання Боржником, регламентується по суті не обсяг відповідальності Поручителя, а обсяг його зобов'язання перед Кредитором за Договором поруки. З моменту порушення умов Кредитного договору Боржником обсяг зобов'язання Поручителя і обсяг зобов'язання Боржника перед Кредитором за загальним правилом є рівними, однаковими.

Отже, посилання відповідача на те, що згідно рішення господарського суду від 28.12.10 р. у справі № 9/132 відповідальність Позичальника за Кредитним договором є меншою, ніж відповідальність Поручителя за Договором поруки, є безпідставним.

Крім того, господарський суд зауважує, що відповідно до змісту рішення від 28.12.10 р. у справі № 9/132 з Позичальника стягнуто заборгованість за Кредитним договором станом на 11.10.10 р., тоді як кредитна заборгованість Позичальника у даній справ обліковується станом на 13.02.12 р.

Як вбачається з наведеного вище, недоречним є також посилання відповідача на вимоги ч. 2 ст. 554 ЦК України.

На підставі ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, витрати зі сплати судового збору покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 49, 82-85, 116, 117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ :

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Стягнути з приватної комерційної фірми "Антіс-А" (25001, м. Кіровоград, вул. Велика Пермська, 11-А, код 32095554, банківські рахунки не відомі) на користь публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9, код 14305909), від імені якого діє Кіровоградська обласна дирекція публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (25006, м. Кіровоград, вул. Декабристів, 2/14, код 13762450, рахунок № 2909117980 в Кіровоградській ОД АТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 323538) заборгованість в сумі 320 424,42 грн., з яких: 224 573,40 грн. - заборгованість по кредиту; 69 108,84 грн. - заборгованість по процентам; 15 380,85 грн. - пеня по кредиту; 11 361,33 грн. - пеня по процентам, а також витрати по сплаті судового збору в сумі 6 408,49 грн.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів з дня його оголошення місцевим господарським судом.

У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання повного рішення.

Копію рішення направити рекомендованим листом з повідомленням про вручення учасникам судового процесу, які не брали участь в судовому засіданні, зокрема,

третій особі у справі (товариство з обмеженою відповідальністю "АПС - Центр") за адресою: 25001, м. Кіровоград, вул. Куроп"ятникова, 2.

Повне рішення складено 19.11.2012 р.

Суддя Л. С. Коротченко

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення12.11.2012
Оприлюднено21.11.2012
Номер документу27541690
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5013/1305/12

Ухвала від 26.10.2012

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Коротченко Л.С.

Ухвала від 05.12.2012

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Болгар Н.В.

Рішення від 12.11.2012

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Коротченко Л.С.

Ухвала від 01.10.2012

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Коротченко Л.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні