У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
м. Вінниця
02 листопада 2012 р. Справа № 2а/0270/5007/12
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Чернюк Алла Юріївна, розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом : управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Вінницької області
до: первинної профспілкової організації Закритого акціонерного товариства "Турбів-цукор"
про: стягнення заборгованості
В С Т А Н О В И В :
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Вінницької області до первинної профспілкової організації Закритого акціонерного товариства "Турбів-цукор" про стягнення заборгованості.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.
Згідно ч. 1 ст. 105 КАС України, адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви особисто позивачем або його представником. Позовна заява може бути надіслана до адміністративного суду поштою.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви, управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Вінницької області просить суд стягнути з відповідача - Первинної профспілкової організації Закритого акціонерного товариства "Турбів-цукор" заборгованості в розмірі 1 534 грн. 34 коп.
Разом із позовною заявою позивачем надано копію Рішення №138 від 25.08.2011 року про застосування до відповідача штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (не своєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду.
Положенням п. 8.2. "Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України"( надалі - Інструкція) передбачено, що органи Пенсійного фонду надсилають страхувальникам вимогу про сплату недоїмки в таких випадках: а) якщо дані документальних перевірок результатів діяльності страхувальника свідчать про донарахування сум страхових внесків; б) якщо страхувальник має на кінець звітного базового періоду недоїмку зі сплати страхових внесків; в) якщо страхувальник має на кінець звітного періоду борги зі сплати фінансових санкцій (штрафів) та пені. Вимога формується на підставі даних особових рахунків платників на всю суму боргу. Вимога про сплату недоїмки є виконавчим документом.
Відповідно до п.4 ч. 1 ст.106 КАС України, у позовній заяві зазначається зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Крім того, згідно зазначеної статті позивач надає перелік документів та інших матеріалів, що додаються, які є доказами обґрунтування позовних вимог.
Судом встановлено, що доказів направлення такої вимоги відповідачу не надано, що позбавляє суд можливості встановити чи вживались органом Пенсійного фонду заходи для погашення відповідачем заборгованості.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст.105, 106, 108 КАС України, -
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Вінницької області до первинної профспілкової організації Закритого акціонерного товариства "Турбів-цукор" про стягнення заборгованості залишити без руху.
2. Надати позивачу п`ятиденний термін для усунення недоліків встановлених судом в мотивувальній частині ухвали суду, з моменту отримання даної ухвали.
3. Копію даної ухвали направити позивачу.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України. Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя /підпис/ Чернюк Алла Юріївна
Копія вірна
Суддя
Секретар
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2012 |
Оприлюднено | 22.11.2012 |
Номер документу | 27560648 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Чернюк Алла Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні