Яготинський районний суд Київської області
Справа 1028/629/12
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
16.11.2012 року Яготинський районний суд
Київської області, в складі:
головуючого судді Кисіль О.А.
при секретарі Твердохліб Г.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Яготині Київської області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про встановлення факту спільного проживання, факту родинних відносин та визнання права власності на спадкове майно,
ВСТАНОВИВ:
В зв'язку із складністю справи, складання повного рішення необхідно відкласти до 21 листопада 2012 року, проголосивши вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ст.ст. 209, 218 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про встановлення факту спільного проживання, факту родинних відносин та визнання права на спадкове майно, задовольнити.
Встановити, що ОСОБА_1 постійно проживала разом з ОСОБА_4, померлою ІНФОРМАЦІЯ_2, по день її смерті.
Встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка с.Лемешівка Яготинського району Київської області, є донькою ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2.
Визнати за ОСОБА_1 право на земельну ділянку НОМЕР_1, площею 4, 32 га, кадастровий номер 3225583000:08:004:0001 призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану на території Лемешівської сільської ради Яготинського району Київської області.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Київської області шляхом подачі апеляційної скарги через Яготинський районний суд протягом 10 днів з дня його проголошення.
Суддя Кисіль О.А.
Суд | Яготинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2012 |
Оприлюднено | 29.11.2012 |
Номер документу | 27605228 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Яготинський районний суд Київської області
Кисіль О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні