04.10.2012
Справа № 2н/0808/763/2012
У Х В А Л А
04.10.2012 р. м. Запоріжжя
Суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Федченко І.М., перевіривши відповідність заяви Житлово-будівельного кооперативу "Мир" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за комунальні послуги, внески на поточний і капітальний ремонт будинку і експлуатаційні витрати на утримання будинку і біля будинкової території, вимогам ст. ст. 95-99 ЦПК України, -
В С Т А Н О В И В:
До Жовтневого районного суду м. Запоріжжя надійшла заява ЖБК "Мир"про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за комунальні послуги, внески на поточний і капітальний ремонт будинку і експлуатаційні витрати на утримання будинку і біля будинкової території у розмірі 9 165,74 грн.
Подана заява відповідає вимогам статей 95-99 ЦПК України.
Підстав для відмови у відкритті провадження, передбачених ст. 100 ЦПК України, у справі немає.
Керуючись ст. 100 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за заявою Житлово-будівельного кооперативу "Мир"про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за комунальні послуги, внески на поточний і капітальний ремонт будинку і експлуатаційні витрати на утримання будинку і біля будинкової території.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.М. Федченко
Суд | Жовтневий районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2012 |
Оприлюднено | 28.11.2012 |
Номер документу | 27649157 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
Федченко(Павленко) І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні