ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
28 листопада 2012 року К/9991/73326/12
Суддя Вищого адміністративного суду України Штульман І.В., перевіривши касаційну скаргу в.о. начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Коломийському районі Івано-Франківської області ОСОБА_1 на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07 червня 2012 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в місті Коломиї та Коломийському районі Івано-Франківської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Коломиї та Коломийському районі Івано-Франківської області про стягнення коштів в сумі 7710,35грн.,-
в с т а н о в и в :
Відповідно до п.п.2, 5 ч.2 ст.213 КАС України у касаційній скарзі зазначаються ім`я (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобу зв`язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції.
Згідно ч.7 ст.56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Відповідно до ч.ч.1, 3 ст.58, ч.4 ст.213 КАС України повноваження представників, які беруть участь в адміністративному процесі на основі договору, на здійснення представництва в суді повинні бути підтверджені довіреністю; довіреності від імені органу, підприємства, установи, організації видаються за підписом керівника або іншої уповноваженої на те законом, положенням, статутом особи і засвідчуються печаткою цього органу, підприємства, установи, організації; касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.
Згідно ч.5 ст.213 КАС України до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій
У даній касаційній скарзі не зазначено найменування, поштові адреси усіх осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобів зв`язку, адреси електронної пошти, якщо такі є.
Подана касаційна скарга підписана в.о. начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Коломийському районі Івано-Франківської області ОСОБА_1, однак в порушення вимог ч.4 ст.213 КАС України, останнім не надано до суду касаційної інстанції оформлений належним чином документ про його повноваження на підписання вказаної касаційної скарги від імені Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Коломийському районі Івано-Франківської області.
Крім того, у даній касаційній скарзі заявник просить скасувати ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07.06.2012р. та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позову, однак не ставить питання про скасування чи зміну постанови Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.02.2012р., яка залишена без змін оскаржуваним рішенням суду апеляційної інстанції.
Таким чином, необхідно уточнити вимоги до Вищого адміністративного суду України із зазначенням того, які судові рішення заявником оскаржуються, а також надати копію постанови Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.02.2012р.
Відповідно до ч.4 ст.214 КАС України касаційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Заявником порушено питання про поновлення строку на касаційне оскарження, однак не додано до касаційної скарги належних доказів, які б підтвердили поважність його пропуску, а тому підстави пропуску встановленого строку на касаційне оскарження, вказані у заяві, не можуть бути визнані поважними.
За таких обставин касаційну скаргу необхідно залишити без руху і надати термін для виправлення вищезазначених недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.108, 212-214 КАС України, -
у х в а л и в :
Касаційну скаргу в.о. начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Коломийському районі Івано-Франківської області ОСОБА_1 на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07 червня 2012 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в місті Коломиї та Коломийському районі Івано-Франківської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Коломиї та Коломийському районі Івано-Франківської області про стягнення коштів в сумі 7710,35грн. -залишити без руху.
Скаржникові надати тридцять днів з моменту отримання даної ухвали для усунення зазначених недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого адміністративного І.В. Штульман
суду України
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 28.11.2012 |
Оприлюднено | 05.12.2012 |
Номер документу | 27815093 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Штульман І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні