ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
УХВАЛА
06.12.12 Справа № 26пд/5014/2660/2012
Суддя Єжова С.С., за участю секретаря судового засідання Антонової І.В., розглянувши матеріали справи за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю „Лугалкотрейд", м.Луганськ
до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м.Стаханов Луганської області
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю торгово-виробничої компанії „Перша приватна броварня „Для людей -як для себе!", м.Львів
про зобов'язання повернути майно, яке передане за договором №2 від 30.03.2011
в присутності представників сторін:
від позивача - юрисконсульт ОСОБА_2, довіреність №24 від 02.06.2012;
від відповідача -не прибув;
від 3-ої особи -не прибув.
В С Т А Н О В И В:
Обставини справи: заявлено вимогу про зобов'язання відповідача повернути майно -холодильник UBC Icestream внутрішній з лого „Перша приватна броварня" з інвентарним номером №20718 та холодильник UBC Icestream внутрішній з лого „Перша приватна броварня" з інвентарним номером №20739.
Ухвалою господарського суду Луганської області від 08.11.2012 розгляд справи відкладений на 06.12.2012.
В судове засідання 06.12.2012 відповідач повторно не прибув, причин неявки не повідомив, вимог ухвали суду не виконав.
Враховуючи викладене, з метою повного та всебічного розгляду справи по суті суд вважає необхідним відкласти її розгляд.
Керуючись ст.ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд Луганської області
У Х В А Л И В:
1.Розгляд справи відкласти на 20.12.2012 о 12 год. 40 хв.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м.Луганськ, вул.Коцюбинського, 2, 6-й поверх, кімната № 604 .
3.Зобов'язати:
позивача -подати письмові пояснення на відзив відповідача та третьої особи, документальне підтвердження пояснень;
відповідача -подати відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу та третій особі, документальне підтвердження викладених у відзиві доводів, документи у підтвердження правового статусу; при наявності заперечень по справі -документальне підтвердження.
Явка повноважних та компетентних представників сторін та третьої особи у судове засідання на їх розсуд.
Звертається увага учасників судового процесу про необхідність надіслання поштової кореспонденції по даній справі на адресу: м.Луганськ, вул.Коцюбинського, 2, 91016.
Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за ненадіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.
Суддя С.С. Єжова
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2012 |
Оприлюднено | 08.12.2012 |
Номер документу | 27882305 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Єжова С.С.
Господарське
Господарський суд Луганської області
Єжова С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні