Справа № 411/10255/12
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
17 січня 2013 року суддя Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Рибаєв О.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про зміну умов зобов'язання, -
ВСТАНОВИВ :
19 грудня 2012 року до Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області надійшла позовна заява ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про зміну умов зобов'язання.
Ухвалою суду від 20 грудня 2012 року позов залишений без руху для усунення недоліків. Недоліки усунуті.
Відповідно до ст.15 ЦПК України справа підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства. Водночас, позивачем подано заяву про поновлення строку звернення до суду, клопотання про витребування доказів. Клопотання позивача про витребування доказів буде розглянуто судом у судовому засіданні.
Суд вважає можливим призначити справу до судового розгляду без проведення попереднього судового засідання, оскільки проведення такого не є необхідним.
Керуючись ст.122 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про зміну умов зобов'язання.
Призначити справу до розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 16 год. 30 хв. 28 січня 2013 року в залі суду №31 Довгинцівського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області (вул. Л.Бородича,3 , м.Кривий Ріг).
Запропонувати відповідачам в строк до 28 січня 2013 року подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
В судове засідання викликати сторони.
Роз'яснити, що згідно ч.1 ст.131 ЦПК України сторони зобов'язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті . Докази, подані з порушенням вимог, встановлених ч.1 ст.131 ЦПК України, не приймаються , якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Роз'яснити позивачу, що заява про захист цивільного праву або інтересу приймається судом до розгляду незалежно від спливу позовної давності.
Повідомити, що відповідно до ч.3 ст.131 ЦПК України, сторони зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, одночасно відповідачам направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз'яснити, що ухвала може бути оскаржена у випадку недотримання правил підсудності протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Рибаєв
Суд | Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2013 |
Оприлюднено | 21.01.2013 |
Номер документу | 28652741 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу
Рибаєв О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні